Muzyka - burza

Artykuły - Burza (18)

 • Piknik Country przegrał z nawałnicą

  Piknik Country przegrał z nawałnicą

  Finałowe koncerty Pikniku Country w Mrągowie (niedziela, 29 lipca) zostały odwołane, po tym jak nad miastem przeszła nawałnica.
 • "Mam talent": Farmer idzie jak burza!

  "Mam talent": Farmer idzie jak burza!

  Kevin Skinner, znany szerzej jako śpiewający łapacz kurczaków, dzięki głosom publiczności przeszedł do kolejnego etapu amerykańskiej edycji "Mam talent".
 • Burza w Jarocinie

  Burza w Jarocinie

  Drugi dzień festiwalu w Jarocinie mógł być naprawdę świetny. Był bardzo mokry. Gwałtowna burza, która rozszalała się nad miastem w trakcie występu Czesława Mozila przerodziła się w ciągłe, obfite opady. I choć zespoły dzielnie walczyły z żywiołem, choć publiczność wykazała się nadludzką odpornością na deszcz, niedosyt pozostał. A mogło być tak pięknie...
 • Klaudia idzie jak burza!

  Klaudia idzie jak burza!

  Z pierwszego miejsca awansowała 11-letnia Klaudia Kulawik do finału programu "Mam talent".
 • Nadciąga "Burza z południa"

  Nadciąga "Burza z południa"

  Brazylijska grupa Krisiun ma już za sobą nagrania nowego albumu. Deathmetalowy "Southern Storm" nadciągnie nad Europę 21 lipca.
 • "Jestem bardzo szczęśliwą dziewczyną"

  "Jestem bardzo szczęśliwą dziewczyną"

  Patrząc obiektywnie, trudno wymienić na obecnej scenie rockowej czy metalowej kobietę, która cieszy się tak ogromną popularnością jak Tarja Turunen. Była wokalistka Nightwish, zwana także często "głosem Finlandii" przez ostatnie dwa lata była na celowniku mediów głównie z powodu jej - głośnego i nietypowego - rozstania z zespołem, który jakby nie było jest w tej chwili jednym z najlepiej sprzedających się produktów muzycznych ostatnich lat.
 • Disfear jak burza

  Disfear jak burza

  Szwedzka, crustrockowa grupa Disfear, w której składzie odnajdujemy muzyków At The Gates i Entombed, zakończyła nagrania nowego albumu "Live The Storm".
 • Dekapitator: "Burza przed ciszą"

  Dekapitator: "Burza przed ciszą"

  Oldskulowi thrashowcy z kalifornijskiego Dekapitatora nagrali drugi album "The Storm Before The Calm".
 • "Burza" Józefa Skrzeka

  "Burza" Józefa Skrzeka

  W marcu ukaże się koncertowy album Józefa Skrzeka, lidera legendarnej śląskiej grupy SBB. Płyta "La Tempete" osnuta jest wokół tematu tytułowej burzy.
 • "Podstępem do postępu"

  "Podstępem do postępu"

  Szereg dobrze przyjętych przez krytykę i fanów nielegali. Udziały w składankach, wreszcie w grudniu 2005 roku debiutancka płyta "W pracowni słowa i dźwięku". Tak w skrócie wygląda historia koszalińskiego składu Bla Bla, z którego członkami Kamelito rozmawiał o odmienności koncepcji, swobodzie tworzenia, słabości do nocy i dobrych kontaktach z sąsiadami.