burger

Artykuły - Burger (31)

Filmy - Burger (8)

 • Wędkowanie od kuchni - Karpioburger

  Olin Gutowski, doświadczony wędkarz, z wykształcenia aktor, wędkujący od czwartego roku życia. Jest pasjonatem kulinarnym, posiadającym nietuzinkową wiedzę na temat potraw z ryb. Wspólnie z Iplą zaprasza na kulinarną podróż po rybnej Polsce. W tym odcinku Olin przygotuje karpioburgera.
 • Food truckowy hit! Burger wołowy ze szpinakiem, serem gorgonzola i majonezem musztardowym

  Burger wołowy ze szpinakiem, serem gorgonzola, majonezem musztardowym. Hit food truckowego menu! Potrzebne składniki: bułka burgerowa 200g mięsa mielonego wołowego pomidor 2 plastry boczku 2 plastry sera gorgonzola kilka liści szpinaku szczypta pieprzu musztarda Obejrzyj Bułkę ;) i zjedz bułkę !!! Smacznego!!!
 • Próbował zjeść burgera. Pies mu nie pozwalał

  Mężczyzna nagrał swojego psa podczas, gdy sam chciał zjeść burgera. Czworonóg siedząc na tylnym siedzeniu, próbował raz po raz chapnąć kawałek bułki dla siebie. Finał?
 • Polski burger ze schabowym

  Burger ze schabowym? Czemu nie! Przecież Polacy też mogą mieć własną wersję tej kanapki. W dodatku jest jeszcze prostsza w przyrządzeniu niż jej amerykańska siostra! Nie jest to co prawda lekka przekąska, ale możesz od czasu do czasu sobie na nią pozwolić. Sprawdź przepis na polskiego burgera ze schabowym – fast food zdrowy, bo domowy!