Bumar Sp. z o.o.

Synonimy:
Bumar,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Bumar Sp. z o.o. (111)

 • Polskie czołgi wjechały na minę. Nie ma szans na wyremontowanie Leopardów do końca 2020 r.

  Polskie czołgi wjechały na minę. Nie ma szans na wyremontowanie Leopardów do końca 2020 r.

  Od miesięcy kilkadziesiąt rozłożonych na części Leopardów czeka na modernizację. Do końca 2020 r. prawie 150 maszyn miało być już po remoncie. Ten plan jest już niewykonalny.
 • Polski Holding Obronny wystawiony przez handlarza

  Polski Holding Obronny wystawiony przez handlarza

  Tajemniczy handlarz bronią jeździł po świecie, a faktury za hotele, czartery i restauracje wysyłał Polskiemu Holdingowi Obronnemu, którego sfałszowanym pełnomocnictwem się posługiwał - ujawnia "Puls Biznesu".
 • Polska otwiera się na Afrykę

  Donald Tusk otworzy Polsko-Nigeryjskie Forum Gospodarcze. Dziś trzeci dzień wizyty polskiego premiera w Nigerii.
 • Polska odbuduje potencjał siłowy

  Polska odbuduje potencjał siłowy

  Bumar odbudowuje swoją pozycję finansową - ocenił w rozmowie z PAP wczoraj wiceminister skarbu Rafał Baniak. Jego zdaniem dowodzą tego wyniki Grupy Bumar za 2012 r.
 • Powstanie polski czołg. Czy to realne?

  Powstanie polski czołg. Czy to realne?

  To ma być pierwszy od czasów II wojny światowej stuprocentowo polski czołg, który wyjedzie na poligony. Do realizacji projektu polskie firmy zbrojeniowe pod wodzą Bumaru zawiązały konsorcjum. Pytanie, czy się uda? Kilka lat temu powstał projekt budowy czołgu Anders, ale nie został dokończony.
 • Bumar: Wojsko naszym największym klientem

  Bumar: Wojsko naszym największym klientem

  Lepsza oferta dla wojska, rozwijanie eksportu i konsolidacja przemysłu sektora zbrojeniowego - to plan Grupy Bumar na najbliższych sześć lat. Rada Nadzorcza największej spółki zbrojeniowej w kraju zaakceptowała właśnie strategię, jaką przygotował zarząd firmy na latach 2013-2018.
 • Wojna w zbrojeniówce

  Grupa Bumar jest na krawędzi bankructwa. Jednocześnie zleca opracowanie strategii rozwoju nieznanej niemieckiej firmie - donosi "Gazeta Polska Codziennie". Bumar odpowiada, że grupa kapitałowa funkcjonuje normalnie, a spółka osiąga dodatni wynik operacyjny.
 • Wielka dziura w kasie Bumaru

  - Bumar nie opublikował jeszcze sprawozdania finansowego za 2011 r., choć powinien to zrobić do końca czerwca. Zamiast obiecanych zysków kontrolowana przez państwo grupa zbrojeniowa pokaże 500 mln zł straty - ustalił "Puls Biznesu".
 • Wojna w zbrojeniówce

  Wojskowe Przedsiębiorstwa Remontowo-Produkcyjne, które doskonale radzą sobie na rynku, mają zostać włączone do borykającej się z coraz większymi kłopotami Grupy Bumar - informuje "Gazeta Polska Codziennie".
 • Kontrakt indyjski pod znakiem zapytania!

  Kontrakt indyjski pod znakiem zapytania!

  Kontrakt Bumaru na dostawę wozów zabezpieczenia technicznego dla indyjskiej armii stanął pod ogromnym znakiem zapytania - alarmują związkowcy z Solidarności. Według nich nowy prezes grupy Bumar Krzysztof Krystowski rozważa zerwanie umowy.