brzytwa

Artykuły - Brzytwa (8)

 • Historia gładkiej twarzy

  Historia gładkiej twarzy

  Wstajesz rano i jeszcze półprzytomny stajesz przed lustrem z pytaniem: "golić się, czy się nie golić?". Zastanawialiście się, dlaczego musimy się golić i jaką drogę przeszły narzędzia do golenia?
 • Dostanie "Brzytwę Kałużyńkiego"

  Dostanie "Brzytwę Kałużyńkiego"

  Brzytwa Kałużyńskiego - nagroda dla najlepszego krytyka filmowego na nowym festiwalu filmowym Cinema Mundi w Łodzi - trafi do Rogera Eberta, jednego z najbardziej znanych recenzentów kina na świecie.
 • Ranking telewizyjnych jurorów

  Ranking telewizyjnych jurorów

  Ostry jak brzytwa, łagodny jak baranek - jak wypadają jurorzy telewizyjnych programów? "Bravo" wzięło ich pod lupę!
 • R8 brzytwa!

  R8 brzytwa!

  Chociaż audi R8 od niedawna jest obecne na rynku, to już doczekało się kilku tuningowych wcieleń.
 • Hate jak brzytwa

  Hate jak brzytwa

  Warszawska, deathmetalowa grupa Hate kończy właśnie produkcję nowej płyty. Album "Morphosis" ma mieć swą premierę na początku 2008 roku.
 • Brzytwa ostrzejsza od nożyczek

  Brzytwa ostrzejsza od nożyczek

  Alternatywna formacja Razorlight zrzuciła ze szczytu brytyjskiej listy przebojów grupę Scissor Sisters. Po czterech tygodniach dominacji Nowojorczyków i "I Don't Feel Like Dancin'", grupa Johnny'ego Borrella zaliczyła swój pierwszy Numer Jeden na Wyspach.
 • Tonący brzytwy się chwyta

  Mimo iż prezydent nie podpisał ustawy o PIT, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że 50% stawka podatku PIT i tak wejdzie w życie.
 • "Brzytwa"

  "Brzytwa"

  Przyspieszenie od 0-100 km/h w mniej niż 6 sekund, prędkość maksymalna powyżej 225 km/h, sześciostopniowa skrzynia biegów, napęd na tylną oś oraz silnik o pojemności 2,4 litra to główne cechy Dodge'a Razor (brzytwa). Jest to koncepcyjne sportowe coupe, które amerykański producent zaprezentował na tegorocznym salonie w Detroit. Samochód powstał przy współpracy dwóch głównych ośrodków projektowych grupy Chryslera w Auburn Hills w stanie Michigan i Carlsbad w Kalifornii.