Broadway

Artykuły - Broadway (114)

 • Dustin Hoffman po trzydziestu latach wraca na Broadway

  Dustin Hoffman po trzydziestu latach wraca na Broadway

  Ostatni raz bywalcy broadwayowskich teatrów mogli zobaczyć Dustina Hoffmana na scenie w 1989 roku. Wcielił się wtedy w rolę Shylocka w szekspirowskim przedstawieniu "Kupiec wenecki". Po ponad trzydziestu latach legendarny aktor powróci na Broadway, gdy tylko ten zostanie ponownie otwarty.
 • Broadway zamknięty aż do końca roku!

  Broadway zamknięty aż do końca roku!

  W sytuacji kiedy większość właścicieli amerykańskich kin ma nadzieję na to, że jeszcze latem seanse ruszą pełną parą, szefowie scen Broadwayu porzucili już wszelką nadzieję. W komunikacie opublikowanym przez złożoną m.in. z właścicieli teatrów oraz producentów teatralnych The Broadway League poinformowano, że nowojorskie teatry zostaną zamknięte do stycznia przyszłego roku.
 • Britney Spears w magicznym świecie: Powstaje musical "Once Upon a One More Time"

  Britney Spears w magicznym świecie: Powstaje musical "Once Upon a One More Time"

  Jesienią tego roku na chicagowską scenę trafi musical oparty na przebojach Britney Spears. Będzie to dobra okazja do uczczenia 20. rocznicy ukazania się pierwszego albumu księżniczki muzyki pop. Przedstawienie będzie wystawiane w Chicago, ale w planach jest też podbicie Broadwayu.
 • Bradley Cooper wraca na Broadway

  Bradley Cooper wraca na Broadway

  Po 8-letniej przerwie Bradley Cooper wraca na Broadway. Gwiazdora filmu "American Hustle" zobaczymy w scenicznej adaptacji "Człowieka Słonia".
 • Bond z żoną na teatralnych deskach

  Bond z żoną na teatralnych deskach

  Aktorska para, Rachel Weisz i Daniel Craig zagrają razem na Broadwayu. Kinowy James Bond i jego żona wcielą się w główne role nowej wersji sztuki Harold Pintera "Zdrada", opowiadającej historię niewiernego małżeństwa.
 • Cruisery - limuzyny wśród rowerów

  Cruisery - limuzyny wśród rowerów

  Cruisery typu long to rowery, które kojarzą się z amerykańskim stylem i kalifornijskimi deptakami. Od niedawna mierzące dwa metry, ekstrawaganckie rowery miejskie można kupić i w Polsce.
 • Scarlett Johansson podbiła Broadway

  Scarlett Johansson podbiła Broadway

  Scarlett Johansson okazała się prawdziwym magnesem dla widzów tłumnie odwiedzających teatry na Broadwayu. Pierwsze tydzień od premiery "Kotki na gorącym, blaszanym dachu", z jej udziałem, przyniósł 843 215 dolarów zysku z biletów.
 • Tomasz Karolak: Broadway w Warszawie

  Tomasz Karolak: Broadway w Warszawie

  Już wie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Najważniejsza jest wiara w siebie i swoje możliwości. Nigdy mu jej nie brakowało.
 • Katie Holmes wraca na Broadway

  Katie Holmes wraca na Broadway

  Katie Holmes cały czas tęskniła za aktorstwem, a teraz, gdy po pięciu latach małżeństwa rozstała się z Tomem Cruisem, postanowiła wrócić do pracy. Jesienią aktorka ma pojawić się w przedstawieniu na Broadwayu.
 • Hollywoodzkie gwiazdy marzą o Broadwayu

  Hollywoodzkie gwiazdy marzą o Broadwayu

  Teatr wraca do łask, także gwiazd filmu. W ostatnim czasie na Broadway postanowili wrócić m.in. Ethan Hawke, Tom Hanks i Hugh Jackman. Niedawno na deskach nowojorskiego teatru zadebiutował też Robin Williams. Teraz do swoich korzeni wraca również Alec Baldwin.