Bristol

Artykuły - Bristol (24)

 • Otwarcie Bristol****ART & SPA Sanatorium

  Otwarcie Bristol****ART & SPA Sanatorium

  Już w czerwcu odbędzie się oficjalne otwarcie czterogwiazdkowego obiektu Bristol**** ART & SPA Sanatorium. Wtedy też w hotelu pojawią się pierwsi goście.
 • Trener zorganizował zrzutkę na powrót fanów z meczu

  Trener zorganizował zrzutkę na powrót fanów z meczu

  Trener Bristolu City Derek McInnes pomógł 17 fanom tego klubu wrócić do domów po wyjazdowym meczu z Birmingham City (0:2) w piłkarskiej drugiej lidze angielskiej (Championship). Szkot zorganizował zrzutkę pieniędzy i przekazał kibicom na ten cel 300 funtów.
 • Wielka Brytania: Bristol wprowadza własną walutę

  Wielka Brytania: Bristol wprowadza własną walutę

  Bristol, miasto na południowym zachodzie Anglii, od maja wprowadza własną walutę. Jest to oddolna inicjatywa lokalnego biznesu, która znalazła poparcie u władz samorządowych i miejscowego towarzystwa kredytowego - podała w poniedziałek BBC.
 • Zawarcie umowy sprzedaży nieruchomości hotelu Bristol w Warszawie, przy ul Krakowskie Przedmieście 42/44

  Raport bieżący nr 34/2011Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd "Orbis" S.A. informuje, że w dniu 21 września 2011 roku została zawarta umowa sprzedaży nieruchomości położonej w Warszawie, przy ul Krakowskie Przedmieście 42/44, tj. prawa użytkowania wieczystego działki gruntu i prawa własności budynku hotelu Bristol za cenę 19.500.000 EURO (słownie: dziewiętnaście milionów pięćset tysięcy euro) netto. Umowa sprzedaży nieruchomości została
 • Euro 2012: Mieszkać i trenować w centrum stolicy

  Euro 2012: Mieszkać i trenować w centrum stolicy

  Zakwaterowanie w hotelu Le Meridien Bristol oraz treningi na stadionie Polonii Warszawa - to dość oryginalna oferta centrum pobytowego, które UEFA rekomenduje w specjalnym katalogu drużynom uczestniczącym w piłkarskich mistrzostwach Europy 2012 roku.
 • David James bramkarzem Bristol City

  David James bramkarzem Bristol City

  David James, bramkarz reprezentacji Anglii i uczestnik mundialu w RPA, podpisał w piątek kontrakt z drugoligowym Bristol City.
 • Bristol: Niezwykły wyczyn polskiej policjantki

  Bristol: Niezwykły wyczyn polskiej policjantki

  Podczas patrolowania ulic Bristolu w Anglii policjantka z Lublina rozpoznała poszukiwanego w Polsce Krzysztofa R., podejrzanego m.in. o rozbój. Mężczyzna czeka obecnie w angielskim areszcie na decyzję o deportacji do Polski - poinformowała we wtorek policja.
 • Bristol: Zatrzymania po napadzie na polski sklep

  Bristol: Zatrzymania po napadzie na polski sklep

  Są pierwsze zatrzymania w sprawie wtorkowego napadu na polski sklep w Bristolu. Lokalna policja miała już wcześniej informacje o podobnym zdarzeniu jednak je zignorowała. Koszty wtorkowego napadu mogą sięgać dziesiątki tysięcy funtów.
 • Bristol: Polski sklep obrzucony kwasem masłowym

  Niezidentyfikowani sprawcy obrzucili we wtorek wieczorem butelkami z kwasem masłowym polski sklep w Whitchurch (jednej z dzielnic Bristolu w południowo-zachodniej Anglii) - poinformował w środę portal thisisbristol.co.uk.
 • Saganowski bez gola

  Saganowski bez gola

  W 33. kolejce The Championship Bristol City na własnym stadionie podejmował Southampton Marka Saganowskiego. Drużyna przyjezdnych uległa gospodarzom 0:2, a Marek Saganowski nie zdołał zdobyć swojego piątego gola w tym sezonie.