Brian Cox

Synonimy:
Cox Brian,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Brian Cox (8)

 • ​Słynny brytyjski fizyk o tym, czy istnieje dusza

  ​Słynny brytyjski fizyk o tym, czy istnieje dusza

  ​Słynny brytyjski fizyk - Brian Cox - twierdzi, że jego zdaniem istnienie duszy jest wykluczone na poziomie cząstek elementarnych.
 • O czarnych dziurach "nie wiemy niczego"

  O czarnych dziurach "nie wiemy niczego"

  ​W ostatnim wywiadzie udzielonym w programie Joe Rogana, prof. Brian Cox, słynny brytyjski astrofizyk, powiedział, że tak naprawdę o czarnych dziurach "nie wiemy niczego".
 • Brian Cox: Od Hannibala po "Autopsję"

  Brian Cox: Od Hannibala po "Autopsję"

  Sir Anthony Hopkins nie jest jedynym Hannibalem Lecterem Hollywood. Pięć lat przed „Milczeniem owiec” za adaptację książki Thomasa Harrisa wziął się zaczynający swoją kinową karierę Michael Mann, a w rolę Lectera (a właściwe Lecktora, jak określany był w scenariuszu) wcielił się, nieznany w Hollywood ale doświadczony w teatrze i telewizji, Brian Cox.
 • Co oprócz braci Coen?

  Co oprócz braci Coen?

  Do konkursu 61. MFF w Berlinie zostało zakwalifikowanych osiem pierwszych produkcji. Światowej premierze "Prawdziwego męstwa" Joela i Ethana Coenów (film otwarcia) będą towarzyszyć obrazy z Turcji, Holandii, Izraela, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji i USA.
 • Lew Brian Cox

  Lew Brian Cox

  Brian Cox ("X-MEN 2", "Troja") dołączył do obsady filmowej wersji powieści "Lew, Czarownica i stara szafa", autorstwa angielskiego pisarza i filozofa C.S. Lewisa. Obraz powstaje dla wytwórni Disney/Walden Media. Brian Cox udzieli w historii głosu Lwu Aslanowi.
 • Rośnie obsada "Krucjaty Bourne'a"

  Rośnie obsada "Krucjaty Bourne'a"

  Tomas Arana ("Gladiator", "Pearl Harbor") i Tom Gallop ("Jerry Maguire", "Sztuczna inteligencja") przyjęli role w filmie "Krucjata Bourne'a". Obaj aktorzy charakterystyczni wcielą się w postacie tajnych agentów. Sensacyjny obraz, w którym główne rolę grają Matt Damon ("Buntownik z wyboru") i Joan Allen ("Bez twarzy"), to kontynuacja przeboju kasowego "Tożsamość Bourne'a", zrealizowanego w 2002 roku.
 • Ruszyły zdjęcia "Krucjaty Bourne'a"

  Ruszyły zdjęcia "Krucjaty Bourne'a"

  W Niemczech rozpoczęły się prace nad zasadniczą częścią zdjęć do kontynuacji kasowego dreszczowca "Tożsamość Bourne'a" z 2002 roku. "Krucjatę Bourne'a", opartą podobnie jak pierwsza część cyklu, na powieści Roberta Ludluma, reżyseruje Paul Greengrass ("Krwawa niedziela"). Tytułową rolę agenta Jasona Bourne'a po raz drugi objął Matt Damon ("Buntownik z wyboru", "Gerry").
 • Hannibal Lecter powraca

  Hannibal Lecter powraca

  Producenci Dino i Martha De Laurentis finalizują rozmowy z wytwórnią Universal Pictures, dotyczące kolejnej ekranizacji książki Thomasa Harrisa z 1981 roku, pod tytułem "Red Dragon". Scenariusz ma być gotowy w marcu przyszłego roku, a pracuje nad nim Ted Tally - laureat Oscara za "Milczenie owiec".