bransoletki

Artykuły - Bransoletki (12)

 • Wyznaj swoje uczucia za pomocą biżuterii

  Wyznaj swoje uczucia za pomocą biżuterii

  ​Biżuteria od zawsze była idealnym prezentem dla ukochanej osoby, jeśli chodziło o wyznawanie uczuć - bransoletki, naszyjniki, kolczyki oraz pierścionki świetne sprawdzają się w każdej sytuacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż kobiety kochają popularne błyskotki, więc kiedy planujemy powiedzieć drugiej połówce o tym, co do niej czujemy, warto sięgnąć po sprawdzone metody, czyli zakup biżuterii.
 • Służba Celna ostrzega przed zabawkami z przemytu

  Służba Celna ostrzega przed zabawkami z przemytu

  Na polski rynek coraz częściej próbuje się wprowadzać zabawki z przemytu, które zawierają niebezpieczny poziom ftalanów - ostrzega Służba Celna.
 • Rekordowa konfiskata toksycznych bransoletek

  Włoska Gwardia Finansowa skonfiskowała rekordową liczbę 170 milionów toksycznych gumowych elementów do popularnych bransoletek dla dzieci. W sprowadzonych nielegalnie z Chin artykułach stwierdzono zawartość ftalanów przekraczającą 100 razy dopuszczalne normy.
 • UOKiK: Analizuje zestawy do wyplatania bransoletek

  UOKiK: Analizuje zestawy do wyplatania bransoletek

  Próbki dostępnych na polskim rynku kolorowych gumek do wyplatania bransoletek nie zawierają szkodliwych substancji i nie stwarzają zagrożenia - wynika z analizy specjalistycznego laboratorium UOKiK w Łodzi. Niestety, dwie próbki kolorowych zawieszek zatrzymane na granicy zawierały niebezpieczne ftalany w niedozwolonej ilości.
 • Włochy: Wielka konfiskata bransoletek groźnych dla zdrowia

  Włochy: Wielka konfiskata bransoletek groźnych dla zdrowia

  Policja w Mediolanie skonfiskowała 20 milionów sztuk kolorowych gumek, służących do własnoręcznego splatania bransoletek. Okazało się, że pochodzące z Chin tak zwane "loom bands", przebój tegorocznego lata wśród dzieci i młodzieży, mogą być groźne dla zdrowia.
 • Osobisty trener i dietetyk w bransoletce

  Osobisty trener i dietetyk w bransoletce

  Już wkrótce do sklepów trafi nowy produkt firmy Jawbone. To interaktywna bransoletka, która zachowuje się jak osobisty trener. Śledzi nawyki żywieniowe, styl życia oraz długość snu osoby, która ją nosi.
 • Lady Gaga oskarżona o oszustwo

  Lady Gaga oskarżona o oszustwo

  Ulubienica milionów fanów Lady Gaga - według kancelarii prawnej z Detroit - przywłaszczyła część pieniędzy ze sprzedaży gumowych bransoletek.
 • Jak dobrać bransoletkę?

  Jak dobrać bransoletkę?

  "Czy bransoletki są modne? Jeżeli tak, to jakie i jak dobrać je do stroju?" - pyta nasza czytelniczka.
 • Świeżo, lekko, wyraziście

  Świeżo, lekko, wyraziście

  Trendy w modzie przynoszą nadzieję na widoczną, wyzwalającą odmianę. Wiosna 2008 roku pełna będzie świeżości oraz wyraźnych, jasnych kolorów. Modne będą również bujne wzory i grafika. Nowe trendy obowiązujące wiosną i latem 2008 pozwolą każdej kobiecie rozkwitnąć na nowo.

Filmy - Bransoletki (2)

 • Bransoletka ze słomek - jak ją zrobić?

  Kolorowe, plastikowe słomki doskonale sprawdzają się nie tylko jako dodatek i sposób na picie napojów - pomagają również wykonać wiele z kreatywnych pomysłów. Z plastikowych, kolorowych słomek możecie również przygotować przyjemną dla oka, wygodną bransoletkę, której nie znajdziecie w żadnym sklepie! Zobaczcie, jak łatwo ją zrobić - wystarczy parę chwil!
 • Jadalne owocowe bransoletki

  Owocowe bransoletki to genialny pomysł na smakowitą przekąskę dla dzieci! W sklepie można kupić kolorowe cukrowe zegarki czy bransoletki, nie są jednak źródłem zdrowej słodyczy - to niemalże sam cukier z barwnikiem, dlatego lepiej przyrządzić owocową bransoletkę, która zachwyci każde dziecko! Zrobienie jej jest naprawdę proste - zobaczcie, jak łatwo przygotować jadalną owocową bransoletkę!