bramki

Artykuły - Bramki (5864)

Filmy - Bramki (12)

• Komplet punktów Chelsea

Chelsea Londyn zdobyła komplet punktów w 15 kolejce Premier League. "Niebiescy" pokonali na Stamford Bridge Newcastle 3:1.
  • Euro 2016. Walia - Belgia 3:1

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzelił Belg Radja Nainggolan. W 31. minucie, po dośrodkowaniu Ramseya z rzutu rożnego, kompletnie niepilnowany Ashley Williams trafił głową do bramki zespołu Wilmotsa. Tym samym wyrównując wynik. Drugą bramkę dla Walijczyków zdobył w 55. minucie Hal Robson-Kanu. W 86. minucie Walijczycy postawili "kropkę nad i". Po kontrataku prawym skrzydłem w pole karne zacentrował Chris Gunter, a piłkę do belgijskiej bramki wpakował Chris Gunter.
  • Francja - Irlandia. Fantastyczny duet

Prawdziwy popis Antoine'a Griezmanna. Zawodnik Atletico Madryt głową wykończył precyzyjne dośrodkowanie Bacary'ego Sagny.
  • Mecz Węgry-Portugalia. Pierwsza bramka Węgrów

W 19. minucie wywalczyli rzut rożny. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska doszło do zamieszania w polu karnym, piłka spadła wreszcie pod nogi 37-letniego Zoltana Gery, który pięknym strzałem pokonał Rui Patricio. 1:0 dla Węgrów!