Brad Pitt

Artykuły - Brad Pitt (372)

 • Brad Pitt nominowany do nagrody Emmy za... dwuminutowy występ

  Brad Pitt nominowany do nagrody Emmy za... dwuminutowy występ

  Nagrody Emmy co roku budzą wiele emocji w świecie szołbiznesu. Wiele osób marzy o tym prestiżowym wyróżnieniu. Okazuje się, że Brad Pitt ma szansę zwyciężyć w tym roku i to w wyjątkowym stylu. Aktor otrzymał nominację za... dwuminutowy występ.
 • Brad Pitt jako płatny zabójca?

  Brad Pitt jako płatny zabójca?

  Po pełnej sukcesów karierze kaskaderskiej David Leitch zabrał się za kręcenie filmów i w krótkim czasie udało mu się zrewolucjonizować współczesne kino akcji. Twórca takich produkcji, jak "John Wick", "Atomic Blonde", "Deadpool 2" czy ostatnio "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" teraz wyreżyseruje nowy film zatytułowany "Bullet Train". Według najnowszych doniesień, jedną z głównych ról zagra w nim Brad Pitt.
 • Czy Alia Shawkat jest nową dziewczyną Brada Pitta?

  Czy Alia Shawkat jest nową dziewczyną Brada Pitta?

  Czy Alia Shawkat to nowa dziewczyna Brada Pitta? Po tym, jak tabloidy zamieściły wspólne zdjęcia 31-latki z gwiazdorem Hollywood, aktorka serialu "Bogaci bankruci" postanowiła w końcu odnieść się do rewelacji plotkarskich serwisów.
 • Dlaczego ​Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem? Aktorka ujawniła powód!

  Dlaczego ​Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem? Aktorka ujawniła powód!

  Angelina Jolie udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu "Vogue". Hollywoodzka gwiazda podczas rozmowy ujawniła powód, dla którego rozstała się z Bradem Pittem po dwóch latach małżeństwa.
 • Olivia Colman: Zaniemówiła przez Brada Pitta

  Olivia Colman: Zaniemówiła przez Brada Pitta

  Olivia Colman, znana choćby z roli Elżbiety II w serialu "The Crown", ma fanów na całym świecie. Jednym z nich jest Brad Pitt, o czym aktorka dowiedziała się podczas pierwszego spotkania z hollywoodzkim gwiazdorem, do którego doszło podczas tegorocznego przyjęcia po gali rozdania Oscarów. Teraz gwiazda wyznała, że Pitt tak ją wtedy skomplementował, że nie była w stanie wydobyć z siebie słowa. "Po prostu zachichotałam" - wyznaje Colman.
 • Brad Pitt zrobił niespodziankę absolwentom uczelni ze swojego rodzinnego miasta

  Brad Pitt zrobił niespodziankę absolwentom uczelni ze swojego rodzinnego miasta

  Aktor wygłosił za pośrednictwem Twittera przemowę do tegorocznych absolwentów Missouri State University. Z tą uczelnią ma szczególną więź. Mieści się ona w mieście, gdzie dorastał, czyli w Springfield.
 • Brad Pitt zadrwił z Donalda Trumpa

  Brad Pitt zadrwił z Donalda Trumpa

  Dr Anthony Fauci, popularny obecnie w USA immunolog, a zarazem dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych, zażartował w wywiadzie dla CNN, że chciałby, aby Brad Pitt wcielił się w niego w show "Saturday Night Live". Aktor wziął to na serio, włożył siwą perukę i w sobotę, 25 kwietnia, połączył się z programem ze swojego domu.
 • Brad Pitt został pogodynkiem

  Brad Pitt został pogodynkiem

  „Pogoda wygląda całkiem nieźle” – poinformował Brad Pitt zaskoczonych widzów internetowego programu „Some Good News” prowadzonego przez Johna Krasinskiego. Był to zapewne jeden z najkrótszych raportów pogodowych w historii.
 • Tarantino uczył Brada Pitta, jak ma zdjąć koszulkę

  Tarantino uczył Brada Pitta, jak ma zdjąć koszulkę

  Wyreżyserowany przez Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood" to jeden z najlepiej ocenianych filmów ubiegłego roku. Teraz, w wywiadzie dla prowadzonego przez Amy Schumer podcastu, reżyser wrócił pamięcią do sceny zdejmowania koszulki przez Brada Pitta.
 • Cezary 2020: Brad Pitt odmówił przyjęcia nagrody

  Cezary 2020: Brad Pitt odmówił przyjęcia nagrody

  Po raz pierwszy w historii Cezarów nie została przyznana nagroda honorowa za całokształt twórczości. Według paryskich mediów nagroda francuskiej Akademii Sztuki i Techniki Filmowej miała trafić do hollywoodzkiego gwiazdora Brada Pitta. Ten się jednak nie zgodził.

Zdjęcia - Brad Pitt (6)

Filmy - Brad Pitt (12)

 • Brad Pitt uważa, że jest za stary, żeby występować przed kamerą, źródło: x-news/Cover Video

 • Shiloh chce wyprowadzić się od Angeliny Jolie

  Angelina Jolie ma problemy z Shiloh. Córka chce się od niej wyprowadzić i zamieszkać z ojcem. 12-latka podobno ma dosyć przeprowadzek z miasta do miasta i tego, że rzadko widuje się z tatą. Słynna hollywoodzka para ogłosiła separację w 2016 roku. Od tego czasu Angelina i Brad spierają się w kwestii opieki nad dziećmi.
 • Brad Pitt spotyka się z amerykańską profesor Neri Oxman

  Architekt i profesor z MIT podbiła serce Brada Pitta? Według zagranicznych mediów aktor spotyka się z Neri Oxman. Gwiazdor poznał kobietę w zeszłym roku dzięki projektowi architektonicznemu. Na ten moment Pitt i Oxman jedynie przyjaźnią się, dzieląc wspólne zamiłowania. Podobno jednak Brad chciałby spędzać z nią więcej czasu i ma nadzieję na coś więcej.
 • Brad Pitt i Tiffany Haddish wpadli sobie w oko?

  Brad Pitt i Tiffany Haddish mają się ku sobie? Takie informacje pojawiły się w mediach po oscarowej imprezie. W rozmowie z Kelly Ripą Haddish zdradziła, że aktor podrywał ją w windzie. - Powiedział, że jeśli za rok on będzie wolny i ja będę wolna, zrobimy to, więc wiesz, co to znaczy - oznajmiła. Dodała, że nie wie, czy umówiłaby się z facetem, który ma tak dużo dzieci, jak Pitt. Nie ma też pojęcia, dlaczego kazał jej czekać cały rok.