Brad Pitt

Artykuły - Brad Pitt (390)

 • Sandra Bullock i Brad Pitt kręcą wspólnie kolejny film

  Sandra Bullock i Brad Pitt kręcą wspólnie kolejny film

  Po tym, jak Sandra Bullock wystąpiła w epizodzie nowego filmu z udziałem Brada Pitta "Bullet Train", teraz to Pitt zagra małą rólkę w produkcji, której Bullock jest główną gwiazdą. Chodzi o romans przygodowy "Lost City of D".
 • Jose Mourinho porównany do Brada Pitta

  Jose Mourinho porównany do Brada Pitta

  Jose Mourinho znany jest jako jeden z najlepiej ubranych szkoleniowców. Portugalczyk zawsze wie, co na siebie włożyć, stając się w okolicach piłkarskiego boiska prawdziwą ikoną stylu. Właśnie w sieci pojawiło się jego zabawne porównanie do jednego z aktorów, który może pochwalić się niezłym wyglądem.
 • ​Brad Pitt sam wykonał popisy kaskaderskie w filmie "Bullet Train"

  ​Brad Pitt sam wykonał popisy kaskaderskie w filmie "Bullet Train"

  W filmie "Pewnego razu... w Hollywood" zagrał kaskadera i zrobił to tak dobrze, że został za tę rolę nagrodzony Oscarem. Teraz Brad Pitt sam został kaskaderem. Na planie swojego najnowszego filmu, sensacyjnego widowiska "Bullet Train", zrezygnował z dublerów i osobiście wykonał ogromną większość popisów kaskaderskich.
 • Brad Pitt stosował przemoc? Angelina Jolie ma dowody? Są nowe dokumenty!

  Brad Pitt stosował przemoc? Angelina Jolie ma dowody? Są nowe dokumenty!

  Angelina Jolie twierdzi, że ma dowody na stosowanie przez Brada Pitta przemocy domowej. Utrzymuje, że ich dzieci są gotowe opowiedzieć o tym przed sądem. Piszą o tym amerykańskie media, powołując się na dokumenty, jakie wyciekły z sądu.
 • Angelina Jolie zgodziła się, by Brad Pitt spędził święta z trojgiem ich dzieci

  Angelina Jolie zgodziła się, by Brad Pitt spędził święta z trojgiem ich dzieci

  Boże Narodzenie będzie w tym roku bardzo radosne dla Brada Pitta. Aktor dogadał się wraz ze swoją byłą żoną, dzięki czemu troje ich dzieci - córka Shiloh oraz bliźnięta Knox i Vivienne - spędzi święta razem z nim.
 • Brad Pitt: Chłopięcy urok

  Brad Pitt: Chłopięcy urok

  Na początku swej kariery został uznany za jednego z najseksowniejszych ludzi na świecie. Kolejnymi rolami udowodnił, że nie jest jedynie ładną buzią. Ma już Oscary zarówno jako aktor, jak i producent. Jego działalność artystyczną często przyćmiewają jednak informacje o życiu uczuciowym. Romansem i rozwodem z Angeliną Jolie żyły wszystkie media. Obiektywnie Brad Pitt jest jedną z najważniejszych osób w amerykańskim przemyśle filmowym.
 • Brad Pitt opuścił plan swojego nowego filmu z powodu koronawirusa

  Brad Pitt opuścił plan swojego nowego filmu z powodu koronawirusa

  Przymusowe przerywanie zdjęć do filmów i seriali z powodu wykrycia u kogoś z ekipy koronawirusa to zjawisko, do którego ludzie z branży filmowej zdążyli się już w ostatnich miesiącach przyzwyczaić. Taka konieczność nie ominęła Brada Pitta, który pracował właśnie na planie filmu "Bullet Train". Musiał jednak wyjechać do domu, gdyż okazało się, że jeden z członków ekipy, z którym gwiazdor miał styczność, ma koronawirusa.
 • Brad Pitt o zabawnym zwyczaju Davida Finchera

  Brad Pitt o zabawnym zwyczaju Davida Finchera

  Wszyscy ci, którzy lubią obejrzeć film w ciszy i skupieniu, powinni pamiętać o tym, by nie przyjmować zaproszenia Davida Finchera na urządzany przez niego wieczorek filmowy. Reżyser czekającego na premierę "Manka" zwykł bez przerwy komentować oglądane filmy, o czym opowiedział stały bywalec takich spotkań - Brad Pitt.
 • ​Lady Gaga u boku Brada Pitta w thrillerze "Bullet Train"

  ​Lady Gaga u boku Brada Pitta w thrillerze "Bullet Train"

  Jak informuje serwis Collider, zdobywczyni Oscara pojawi się w filmie reżyserowanym przez Davida Leitcha dla Sony Pictures.
 • Brad Pitt wygrał w sądzie z kobietą, którą oszukał... Brad Pitt

  Brad Pitt wygrał w sądzie z kobietą, którą oszukał... Brad Pitt

  W Polsce policja przestrzega przed wyłudzeniami "na wnuczka, i "na siostrzeńca", a w USA mają problem z przekrętem "na gwiazdora". W 2018 roku Kelli Christina poznała w Internecie Brada Pitta, który naciągnął ją na patronat imprezy charytatywnej. Zapłaciła mu 40 tys. dolarów. O oszustwo oskarżyła jednak autentycznego Pitta.

Zdjęcia - Brad Pitt (6)

Filmy - Brad Pitt (7)

 • Figury woskowe Angeliny Jolie i Brada Pitta zostały rozdzielone

  Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie już zareagowało na wieści o rychłym rozwodzie Jolie i Pitta. Pracownicy muzeum postanowili zmienić ustawienie figur...
 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się

  Najbardziej popularna show-biznesowa para na świecie zdecydowała się na rozwód. Co skłoniło Angelinę do podjęcia takiego kroku?
 • Wendzikowska o zagranicznych gwiazdach: Mają więcej pokory i profesjonalizmu

  Anna Wendzikowska jako jedna z nielicznych polskich dziennikarek miała okazję spotkać się niedawno z Bradem Pittem. Wywiad ten - podobnie jak inne rozmowy z zagranicznymi gwiazdami, które Wendzikowska przeprowadza regularnie - skłonił ją do refleksji na temat polskiego show-biznesu. Dziennikarka uważa mianowicie, że amerykańscy aktorzy mają do siebie dużo większy dystans niż niektóre polskie gwiazdy. – Mają więcej pokory i profesjonalizmu. Nie wiem, czy to jest tak, że oni rzeczywiście myślą tak dobrze o wszystkich dookoła i nie wywyższają się, czy tylko rozumieją, że to dobrze robi ich wizerunkowi, żeby sprawiać takie wrażenie. Ale to tak naprawdę nie ma znaczenia. Bo z punktu widzenia dziennikarza, który idzie tam, żeby zrobić dobry wywiad, obydwu stronom powinno na tym zależeć, żeby ten wywiad był dobry. Mnie nie obchodzi, czy ta osoba rzeczywiście mnie lubi, czy rzeczywiście chce być dla mnie miła – mówi Wendzikowska. Brad Pitt to jeden z najbardziej cenionych przez Wendzikowską aktorów oraz jej idol z czasów, kiedy jako nastolatka oglądała kultowe filmy z jego udziałem. Po skończonym wywiadzie dziennikarka zdecydowała się przytulić do ukochanego artysty. Zrobiła sobie z nim również zdjęcie, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie.
 • "Adwokat" (teaser)

  "Adwokat" to nowy film Ridleya Scotta. Cieszący się powszechnym szacunkiem prawnik ze wszystkich sił stara się wyplątać z narkotykowego biznesu, który miał być dla niego krótką przygodą.