Brad Pitt

Artykuły - Brad Pitt (678)

Zdjęcia - Brad Pitt (12)

Filmy - Brad Pitt (11)

 • Shiloh chce wyprowadzić się od Angeliny Jolie

  Angelina Jolie ma problemy z Shiloh. Córka chce się od niej wyprowadzić i zamieszkać z ojcem. 12-latka podobno ma dosyć przeprowadzek z miasta do miasta i tego, że rzadko widuje się z tatą. Słynna hollywoodzka para ogłosiła separację w 2016 roku. Od tego czasu Angelina i Brad spierają się w kwestii opieki nad dziećmi.
 • Brad Pitt spotyka się z amerykańską profesor Neri Oxman

  Architekt i profesor z MIT podbiła serce Brada Pitta? Według zagranicznych mediów aktor spotyka się z Neri Oxman. Gwiazdor poznał kobietę w zeszłym roku dzięki projektowi architektonicznemu. Na ten moment Pitt i Oxman jedynie przyjaźnią się, dzieląc wspólne zamiłowania. Podobno jednak Brad chciałby spędzać z nią więcej czasu i ma nadzieję na coś więcej.
 • Brad Pitt i Tiffany Haddish wpadli sobie w oko?

  Brad Pitt i Tiffany Haddish mają się ku sobie? Takie informacje pojawiły się w mediach po oscarowej imprezie. W rozmowie z Kelly Ripą Haddish zdradziła, że aktor podrywał ją w windzie. - Powiedział, że jeśli za rok on będzie wolny i ja będę wolna, zrobimy to, więc wiesz, co to znaczy - oznajmiła. Dodała, że nie wie, czy umówiłaby się z facetem, który ma tak dużo dzieci, jak Pitt. Nie ma też pojęcia, dlaczego kazał jej czekać cały rok.
 • Figury woskowe Angeliny Jolie i Brada Pitta zostały rozdzielone

  Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie już zareagowało na wieści o rychłym rozwodzie Jolie i Pitta. Pracownicy muzeum postanowili zmienić ustawienie figur...