Brad Pitt

Artykuły - Brad Pitt (670)

Zdjęcia - Brad Pitt (12)

Filmy - Brad Pitt (9)

 • Brad Pitt i Tiffany Haddish wpadli sobie w oko?

  Brad Pitt i Tiffany Haddish mają się ku sobie? Takie informacje pojawiły się w mediach po oscarowej imprezie. W rozmowie z Kelly Ripą Haddish zdradziła, że aktor podrywał ją w windzie. - Powiedział, że jeśli za rok on będzie wolny i ja będę wolna, zrobimy to, więc wiesz, co to znaczy - oznajmiła. Dodała, że nie wie, czy umówiłaby się z facetem, który ma tak dużo dzieci, jak Pitt. Nie ma też pojęcia, dlaczego kazał jej czekać cały rok.
 • Figury woskowe Angeliny Jolie i Brada Pitta zostały rozdzielone

  Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie już zareagowało na wieści o rychłym rozwodzie Jolie i Pitta. Pracownicy muzeum postanowili zmienić ustawienie figur...
 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się

  Najbardziej popularna show-biznesowa para na świecie zdecydowała się na rozwód. Co skłoniło Angelinę do podjęcia takiego kroku?
 • Wendzikowska o zagranicznych gwiazdach: Mają więcej pokory i profesjonalizmu

  Anna Wendzikowska jako jedna z nielicznych polskich dziennikarek miała okazję spotkać się niedawno z Bradem Pittem. Wywiad ten - podobnie jak inne rozmowy z zagranicznymi gwiazdami, które Wendzikowska przeprowadza regularnie - skłonił ją do refleksji na temat polskiego show-biznesu. Dziennikarka uważa mianowicie, że amerykańscy aktorzy mają do siebie dużo większy dystans niż niektóre polskie gwiazdy. – Mają więcej pokory i profesjonalizmu. Nie wiem, czy to jest tak, że oni rzeczywiście myślą tak dobrze o wszystkich dookoła i nie wywyższają się, czy tylko rozumieją, że to dobrze robi ich wizerunkowi, żeby sprawiać takie wrażenie. Ale to tak naprawdę nie ma znaczenia. Bo z punktu widzenia dziennikarza, który idzie tam, żeby zrobić dobry wywiad, obydwu stronom powinno na tym zależeć, żeby ten wywiad był dobry. Mnie nie obchodzi, czy ta osoba rzeczywiście mnie lubi, czy rzeczywiście chce być dla mnie miła – mówi Wendzikowska. Brad Pitt to jeden z najbardziej cenionych przez Wendzikowską aktorów oraz jej idol z czasów, kiedy jako nastolatka oglądała kultowe filmy z jego udziałem. Po skończonym wywiadzie dziennikarka zdecydowała się przytulić do ukochanego artysty. Zrobiła sobie z nim również zdjęcie, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie.