BP

Artykuły - BP (6)

 • Wielka Brytania: BP zwolni 10 tys. ludzi - około 15 proc. załogi

  Wielka Brytania: BP zwolni 10 tys. ludzi - około 15 proc. załogi

  Koncern paliwowy BP zwolni na całym świecie 10 tys. pracowników, około 15 proc. liczącej ponad 70 tys. ludzi załogi - poinformował dyrektor generalny Bernard Looney. Redukcje są efektem kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa.
 • Przy pomocy Uber Eats można zamówić jedzenie ze stacji bp

  Przy pomocy Uber Eats można zamówić jedzenie ze stacji bp

  Rusza pilotażowy etap, w ramach którego w Krakowie można zamówić szereg artykułów z oferty gastronomicznej Wild Bean Café za pomocą aplikacji Uber Eats. Wkrótce ta oferta zostanie rozszerzona o inne artykuły spożywcze i towary ze sklepów na stacjach bp. To pierwsza tego typu współpraca na polskim rynku, a bp to pierwsza firma paliwowa w Polsce, która wprowadza domowe dostawy sklepowe i gastronomiczne.
 • BP działa antykryzysowo

  BP działa antykryzysowo

  ​W wyjątkowych momentach odpowiedzialne organizacje nie mówią, ale słuchają i działają zgodnie z logiką odpowiedzialności społecznej.
 • UOKiK: BP Europa może przejąć Arge Paliwa i Arge Nieruchomości

  UOKiK: BP Europa może przejąć Arge Paliwa i Arge Nieruchomości

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na przejęcie przez BP Europa kontroli nad Arge Paliwa i Arge Nieruchomości. Transakcja może dojść do skutku pod warunkiem, ze BP sprzeda dwie stacje paliw w Cieszynie - poinformował w poniedziałek UOKiK.
 • Miliard złotych na kontach najmłodszych w PKO BP

  Miliard złotych na kontach najmłodszych w PKO BP

  Banki coraz częściej ogłaszają strategie, w których stawiają na ludzi młodych. Ale czy na najmłodszych? Niemal wszędzie dostępne są już konta młodzieżowe, zazwyczaj bez opłat za ich prowadzenie. Jak dotąd nieliczne chciały zaistnieć wśród dzieci, czyli osób, które mają mniej niż 13 lat. A tymczasem właśnie ci "juniorzy" odłożyli już w PKO BP ponad miliard złotych.
 • Najnowsze technologie wkraczają do myjni samochodowych

  Najnowsze technologie wkraczają do myjni samochodowych

  Paliwowy koncern BP, który od kilku lat rozwija ofertę pozapaliwową, chce przegonić konkurencję w tym segmencie i wprowadza do Polski rozwiązania i innowacyjne technologie przetestowane na rynku niemieckim. Prawo zabrania mycia samochodu na przydomowej posesji ze względu na ochronę środowiska. Za nieprzestrzeganie tego zakazu grozi wysoka grzywna.