Kobieta - Boże Narodzenie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Boże Narodzenie (Film (2005)[Joyeux Noël] Reż.Christian Carion) ,

Artykuły - Boże Narodzenie (51)

 • Choinki polskich gwiazd: Jak wyglądają w tym roku?

  Choinki polskich gwiazd: Jak wyglądają w tym roku?

  Polskie gwiazdy pochwaliły się tegorocznymi choinkami na Instagramie. Każde ze świątecznych drzewek jest wyjątkowe i oryginalnie ubrane. Zobaczcie, jakie trendy obowiązują w tym roku!
 • Najlepsze reklamy świąteczne: Subiektywny ranking

  Najlepsze reklamy świąteczne: Subiektywny ranking

  Od kilku lat motywy związane ze Świętami Bożego Narodzenia pojawiają się w mediach już w listopadzie. Nieodłącznym elementem tego krajobrazu są świąteczne reklamy: zazwyczaj starannie przemyślane, dopracowane i oczywiście wzruszające.
 • Sześć miejsc, w których poczujesz prawdziwie świąteczny klimat

  Sześć miejsc, w których poczujesz prawdziwie świąteczny klimat

  “Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta!" Nie trzeba wyruszać w podróż do Laponii, żeby poczuć prawdziwie świąteczny klimat. Zapach cynamonu, goździków i pomarańczy, kolędy i niespieszne, zimowe spacery - to nieodłączne atrybuty Bożego Narodzenia. Jakie miejsca warto odwiedzić, by poczuć trochę świątecznej magii?
 • ​Alternatywne choinki to hit!

  ​Alternatywne choinki to hit!

  Generalnie szkoły są dwie. Według pierwszej, nie ma prawdziwego Bożego Narodzenia bez sporych rozmiarów choinki, rozłożystej, pięknie przyozdobionej, koniecznie żywej. Według drugiej, bożonarodzeniowe drzewko to niepotrzebne zamieszanie i relikt przeszłości, który można z powodzeniem zastąpić. Czym? Alternatywną choinkę da się zrobić dosłownie z wszystkiego!
 • Wigilijne przysmaki dla smyka

  Wigilijne przysmaki dla smyka

  Atmosfera Gwiazdki i smak świątecznych potraw to zazwyczaj jedne z najmilszych wspomnień z dzieciństwa. Warto więc, by nawet niemowlę mogło zjeść odrobinę barszczu czy rybki. Podpowiadamy, jak przyrządzić tradycyjne potrawy dla malca.
 • Jak świętować Wigilię z maluchem

  Jak świętować Wigilię z maluchem

  Kiedy w rodzinie pojawia się dziecko, Boże Narodzenie zyskuje całkiem inny wymiar. Wraz z naszym ekspertem podpowiadamy, co możecie zrobić, by zarówno dla was, jak i dla maleństwa był to wyjątkowy czas.
 • Święta z dzieckiem – na co musisz być gotowy?

  Święta z dzieckiem – na co musisz być gotowy?

  Dla dzieci Święta to czas magiczny. Podczas gdy ty martwisz się tysiącem niezałatwionych spraw, twoje pociechy są zajęte wypatrywaniem św. Mikołaja i wyczekiwaniem na pierwszą gwiazdkę. Dopilnuj zatem, aby wasze wspólne Święta były jednocześnie pełne frajdy i… twojego świętego spokoju.
 • Gwiazdkowo, czyli bez stresu...

  Gwiazdkowo, czyli bez stresu...

  Tegoroczne Boże Narodzenie będzie niezwykłe - po raz pierwszy spędzicie je... we troje. Podpowiemy ci, jak odnaleźć magię w każdej minucie tych jakże wyjątkowych dni.
 • Aromatyczne przyprawy na Boże Narodzenie

  Aromatyczne przyprawy na Boże Narodzenie

  W czasie przygotowywania potraw na Wigilijną Kolację sięgamy do różnych tradycyjnych przypraw
 • Nie będę kupować żadnych prezentów!

  Nie będę kupować żadnych prezentów!

  ​- Co ja mam kupić?! Za co?! - głowię się całymi dniami, oglądając wystawy i reklamy w telewizji.