box office

Artykuły - Box office (31)

 • "O Yeti!": Animacja zdominowała box office w USA

  "O Yeti!": Animacja zdominowała box office w USA

  Animacja "O Yeti!" to najchętniej oglądany film w ten weekend w USA. Film wyprzedził "Downton Abbey" i "Ślicznotki".
 • "Avengers: Koniec gry" to najlepiej zarabiający film wszech czasów!

  "Avengers: Koniec gry" to najlepiej zarabiający film wszech czasów!

  Już nie "Avatar", a "Avengers: Koniec gry" jest najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów. Dokładne wyliczenia będą znane po tej niedzieli, 21 lipca, ale już jest pewne, że zmienia się lider światowego box office'u.
 • "Avengers: Koniec gry" z finansowym rekordem wszech czasów

  "Avengers: Koniec gry" z finansowym rekordem wszech czasów

  Przed premierą "Avengers: Koniec gry" przewidywano, że film zarobi w swój pierwszy weekend rekordowe 800 milionów dolarów. Po podaniu informacji o zyskach z piątku prognozy podskoczyły do miliarda dolarów. Zwieńczenie serii filmów o superbohaterach Marvela zarobiło jednak dużo więcej.
 • "Avengers: Koniec gry": Miliard w weekend?

  "Avengers: Koniec gry": Miliard w weekend?

  "Avengers: Koniec gry", długo wyczekiwaną adaptację komiksów Marvela, można oglądać na cały świecie od środy. W zaledwie trzy dni produkcja zgromadziła rekordowe wpływy.
 • "Avengers: Koniec gry": Ile zarobi?

  "Avengers: Koniec gry": Ile zarobi?

  24 kwietnia odbędą się pierwsze pokazy długo wyczekiwanego widowiska "Avengers: Koniec gry". Analitycy przewidują, że film może pobić wszelkie rekordy finansowe. Niektórzy szacują, że tylko w pierwszy weekend uda mu się zarobić zawrotną sumę 800 milionów dolarów.
 • "Kapitan Marvel" triumfuje w kinach

  "Kapitan Marvel" triumfuje w kinach

  Internetowe trolle wieszczyły klęskę. Tymczasem "Kapitan Marvel" rozbiła bank w swój pierwszy weekend w kinach. 21. film z kinowego uniwersum Marvela zarobił na całym świecie ponad 450 milionów dolarów.
 • "Kapitan Marvel": Kolejny kasowy hit Disneya?

  "Kapitan Marvel": Kolejny kasowy hit Disneya?

  8 marca do kin na całym świecie wchodzi "Kapitan Marvel", dwudziesty film z serii adaptacji komiksów wydawnictwa Marvel Comics. Analitycy przewidują, że - podobnie jak wcześniejsze części cyklu - ta również okaże się kasowym hitem. Przewidują, że film może zarobić na całym świecie nawet 350 milionów dolarów - i to tylko w pierwszym weekendzie wyświetlania.
 • "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" zarobiły ponad 1,5 miliarda dolarów

  "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" zarobiły ponad 1,5 miliarda dolarów

  Po swoim trzecim weekendzie w kinach "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" mają już na swoim koncie ponad 1,5 miliarda dolarów. Siódmy epizod popularnej serii zbliża się do dwójki finansowych rekordzistów wszech czasów: "Avatara" i Titanica".
 • "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy": Rekord finansowy już jest!

  "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy": Rekord finansowy już jest!

  W piątek, 18 grudnia, na ekrany kin trafił długo wyczekiwany filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Dzieło J.J. Abramsa w ciągu swojego pierwszego weekendu zarobiło na całym świecie 517 milionów dolarów, bijąc tym samym kilka rekordów finansowych.
 • Powstanie sequel "World War Z"?

  Powstanie sequel "World War Z"?

  Po tym, jak "World War Z" - thriller o zombie z Bradem Pittem w roli głównej, po pierwszym tygodniu wyświetlania w kinach znalazł się na szczycie światowego box office'u, zarabiając 118 milionów dolarów, pojawiły się pogłoski o możliwości powstania sequela.