botoks

Artykuły - Botoks (31)

 • Chciała wyglądać lepiej. Opłakane skutki prostego zabiegu

  Chciała wyglądać lepiej. Opłakane skutki prostego zabiegu

  Blogerka regularnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Kolejny zastrzyk miał być tylko formalnością, ale coś poszło nie tak. Do niedawna Whitney Buha zarabiała na życie twarzą, a dziś wstydzi się ją pokazywać. Co się stało?
 • Botoks – sposób na zatrzymanie czasu ?

  Botoks – sposób na zatrzymanie czasu ?

  Choć większość z nas pragnie zachować młody wygląd pomimo upływu lat, do botoksu wciąż podchodzimy z rezerwą. Co warto wiedzieć przed odwiedzeniem gabinetu medycyny estetycznej?
 • Botoks w spray’u – DUO RE-LIFT Apis Natural Cosmetics

  Botoks w spray’u – DUO RE-LIFT Apis Natural Cosmetics

  Medycyna estetyczna zyskuje z biegiem czasu coraz większą popularność. Niemalże w każdym salonie kosmetycznym możemy skorzystać z szeregu zabiegów mających na celu poprawienie naszego wyglądu. Nie zawsze jednak oferowane usługi są dla nas wskazane oraz bezpieczne. Wszystko zależy od stanu i rodzaju skóry oraz wieku. Alternatywą dla inwazyjnych zabiegów estetycznych jest nowość na polskim rynku - DUO RE-LIFT firmy Apis Natural Cosmetics, działający niczym botoks.
 • Botoks przenika do układu nerwowego

  Botoks przenika do układu nerwowego

  Botulinotoksyna, znana jako jad kiełbasiany, to jedna z najsilniejszych trucizn organicznych. Zatrucie jadem kiełbasianym to ciężka choroba, która atakuje m.in. system nerwowy - podaje "The Journal of Neuroscience".
 • Botoks sposobem na raka żołądka

  Botoks sposobem na raka żołądka

  Naukowcy odkryli, że blokowanie sygnałów nerwowych może stać się nową metodą leczenia nowotworów żołądka.
 • Nowe metody walki z migreną

  Nowe metody walki z migreną

  Wypróbowałaś wiele sposobów na bóle głowy, ale żaden z nich nie przyniósł ci ulgi? Oto najnowsze zabiegi, które uwolnią cię od dolegliwości.
 • Bliźniaczki, które dzielą się swoim facetem: Lucy i Anna DeCinque

  Bliźniaczki, które dzielą się swoim facetem: Lucy i Anna DeCinque

  Baraszkowanie w łóżku z dwiema kobietami na raz - taka fantazja pozostaje na zawsze w sferze marzeń większości mężczyzn. Jednak Ben Byrne może powiedzieć, że dla niego to chleb powszedni. Niepozorny elektryk z australijskiego Perth spotyka się bowiem z... bliźniaczkami, które nie widzą nic dziwnego w dzieleniu się jednym facetem.

Filmy - Botoks (2)

 • Polki uwielbiają botoks?

  Coraz więcej Polek decyduje się na poprawę urody w gabinecie medycyny estetycznej. Najczęściej wybierają one botoks (29%), wypełniacze (28%) i mezoterapię (18%). Co ciekawe, z aż 73% z nich nie przyznaje się do tego nawet swoim najbliższym – wynika z ankiety Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging dotyczącej wyborów Polek w 2017 roku.
 • Wstrzykiwanie własnej krwi jest bardziej inwazyjne niż… stosowanie botoksu!

  Zanim zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego zaistniały w medycynie estetycznej, korzystali z nich pacjenci ortopedyczni. Remedium na kontuzje okazało się sposobem na zachowanie młodego wyglądu. Wampirzy lifting to modny zabieg, z którego korzystają już 30-latki. Pierwsze zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego były wykonywane około dwudziestu lat temu i stosowane w medycynie sportowej. Wówczas miały na celu stymulację zerwanych więzadeł bądź też mięśni po urazach. Obecnie niesamowitą popularnością cieszy się lifting osoczem bogatopłytkowym. Jest to biorewitalizacja skóry wykonywana przez lekarzy medycyny estetycznej. – Sam zabieg polega na pobraniu niewielkiej ilości krwi od pacjenta do specjalnie przeznaczonych do tego próbówek z substancją przeciwkrzepliwą. Następnie krew zostaje odwirowana w specjalnej wirówce. Tak powstaje gotowe osocze bogatopłytkowe, które przed podaniem pacjentowi możemy jeszcze dodatkowo zaktywować – wyjaśnia dr Sebastian Winiarski z gabinetu medycyny estetycznej ProEsthetique.