botoks

Artykuły - Botoks (30)

 • Botoks – sposób na zatrzymanie czasu ?

  Botoks – sposób na zatrzymanie czasu ?

  Choć większość z nas pragnie zachować młody wygląd pomimo upływu lat, do botoksu wciąż podchodzimy z rezerwą. Co warto wiedzieć przed odwiedzeniem gabinetu medycyny estetycznej?
 • Botoks w spray’u – DUO RE-LIFT Apis Natural Cosmetics

  Botoks w spray’u – DUO RE-LIFT Apis Natural Cosmetics

  Medycyna estetyczna zyskuje z biegiem czasu coraz większą popularność. Niemalże w każdym salonie kosmetycznym możemy skorzystać z szeregu zabiegów mających na celu poprawienie naszego wyglądu. Nie zawsze jednak oferowane usługi są dla nas wskazane oraz bezpieczne. Wszystko zależy od stanu i rodzaju skóry oraz wieku. Alternatywą dla inwazyjnych zabiegów estetycznych jest nowość na polskim rynku - DUO RE-LIFT firmy Apis Natural Cosmetics, działający niczym botoks.
 • Botoks przenika do układu nerwowego

  Botoks przenika do układu nerwowego

  Botulinotoksyna, znana jako jad kiełbasiany, to jedna z najsilniejszych trucizn organicznych. Zatrucie jadem kiełbasianym to ciężka choroba, która atakuje m.in. system nerwowy - podaje "The Journal of Neuroscience".
 • Botoks sposobem na raka żołądka

  Botoks sposobem na raka żołądka

  Naukowcy odkryli, że blokowanie sygnałów nerwowych może stać się nową metodą leczenia nowotworów żołądka.
 • Nowe metody walki z migreną

  Nowe metody walki z migreną

  Wypróbowałaś wiele sposobów na bóle głowy, ale żaden z nich nie przyniósł ci ulgi? Oto najnowsze zabiegi, które uwolnią cię od dolegliwości.
 • Bliźniaczki, które dzielą się swoim facetem: Lucy i Anna DeCinque

  Bliźniaczki, które dzielą się swoim facetem: Lucy i Anna DeCinque

  Baraszkowanie w łóżku z dwiema kobietami na raz - taka fantazja pozostaje na zawsze w sferze marzeń większości mężczyzn. Jednak Ben Byrne może powiedzieć, że dla niego to chleb powszedni. Niepozorny elektryk z australijskiego Perth spotyka się bowiem z... bliźniaczkami, które nie widzą nic dziwnego w dzieleniu się jednym facetem.
 • Stop dla budek z botoksem

  Stop dla budek z botoksem

  Warty ponad 150 mln zł rynek zabiegów odmładzających kusi też kosmetyczki. Ale lekarze wskazują, że wykonują one niektóre zabiegi bez uprawnień i kwalifikacji - pisze "Puls Biznesu".
 • Cena piękności, czyli botoks i operacje nosa

  Cena piękności, czyli botoks i operacje nosa

  Sukces odnosi ten, kto jest ładny - takie przeświadczenie króluje na świecie od lat. Jak pokazują badania, kobiety w Europie wydają rocznie ok. 500 euro na zabiegi upiększające.
 • Medycyna estetyczna stawia na naturalność

  Medycyna estetyczna stawia na naturalność

  Napompowane usta, przerysowane kości policzkowe, nieruchoma twarz - to niezamierzony efekt operacji plastycznych i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, a błąd w sztuce. Na szczęście te medyczne twory powoli ustępują miejsca naturalności.

Filmy - Botoks (6)

 • Trendy w medycynie estetycznej na 2020 rok. „Jest taki magiczny zabieg”

  Klara Chrzuszcz karierę w branży beauty rozpoczęła od stylizowania paznokci w Łodzi. Później wyjechała do Stanów na wakacje i, jak się okazało, poza odpoczynkiem znalazła tam również nowy sposób na życie. Zrobiła kursy, skończyła odpowiednie szkoły i dziś jest jedną z ulubionych kosmetologów gwiazd. W wywiadzie specjalistka opowiedziała o trendach w medycynie estetycznej na nadchodzący rok. - Jest taki magiczny zabieg, który powoli wchodzi do Polski. Nazywa się Aquagold - powiedziała. - Najfajniejsze efekty otrzymuje się dodając do tego botoks. To jest inwestycja w siebie - dodała. (TVN/x-news)
 • Botoks czy kwas hialuronowy - jak walczyć ze zmarszczkami?

  Naturalność jest w modzie. Dzisiejsza medycyna pozwala wykonać zabiegi mało inwazyjne, dzięki którym możemy wypełnić nie tylko zmarszczki, ale również wymodelować niemalże całe ciało. Osoby decydujące się na zabiegi estetyczne chcą więc, by efekt był jak najbardziej naturalny. Którą metodę wybrać i jakie są możliwe powikłania pooperacyjne? Lekarz Marcin Ambroziak wyjaśnił różnice pomiędzy stosowanymi w medycynie estetycznej wypełniaczami oraz opisał najnowsze zabiegi. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Japoński lifting twarzy. Lepszy niż botoks?

  Czym jest japoński lifting twarzy? - To terapia manualna, jest w tym trochę masażu, trochę zabiegu - powiedziała Karolina Zalewska. - Terapia ta polega na alternatywnym odmłodzeniu skóry, na odmłodzeniu twarzy, poprawia napięcie mięśni - dodała kosmetolog. Jak często zalecane jest robienie tego zabiegu? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Czym różni się botoks od kwasu hialuronowego?

  Chirurg plastyczny - Marek Szczyt - wyjaśnił, czym różni się botoks od kwasu hialuronowego. - Kwas hialuronowy to jest wypełniacz, botoks jest porażaczem - powiedział. - Botoks po kilku godzinach się wchłania, ale przez ten czas, kiedy był w okolicach nerwów, uszkodził synapsy nerwowe, czyli połączenia między nerwami a mięśniami. Przez trzy do sześciu miesięcy ten mięsień nie będzie działał. Natomiast kwas hialuronowy utrzymuje się do roku - wyjaśnił. (20m2 Łukasza/x-news)