InteriaTV - Borys Szyc

Synonimy:
Szyc Borys,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Borys Szyc (18)

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w nowym filmie

  Borys Szyc przygotowuje się do roli w filmie „Zły” w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów. Szyc trenuje pod okiem Dariusza Brzezińskiego, który zajmował się także przygotowaniem Dawida Ogrodnika do roli w filmie „Chce się żyć” oraz Justyny Suwały, która w filmie „Ciało/Body” gra postać anorektyczki. – Borys ma być groźny i bardzo wychudzony. Przez miesiąc zrzuciliśmy już trochę ponad 10 kg, nawet 12, w tej chwili staramy się to podtrzymać, więc robimy tzw. podtrzymanie formy. Oczywiście, Borys jest na cateringu dietetycznym, ma zaplanowany przeze mnie odpowiedni jadłospis, ile ma zjeść odpowiednich składników odżywczych, ćwiczymy przynajmniej dwa razy w klubie, a resztę treningów Borys stara się robić sam w domu właśnie w tej technice Fit&Slide – mówi Dariusz Brzeziński, trener, mistrz Polski w fitness sylwetkowym.
 • "Ixjana. Z piekła rodem"

  Marek jest przystojnym i niezwykle utalentowanym pisarzem. Pewnej nocy udaje się na bal organizowany przez ekscentrycznego milionera. Pod wpływem zbyt dużej ilości alkoholu połączonego z lekami psychotropowymi Marek traci przytomność. Kiedy budzi się następnego dnia, wie tylko jedno – zabił swojego najlepszego przyjaciela – Artura. Resztę wspomnień z tego wieczoru okrywa gęsta mgła tajemnicy...
 • Była Borysa Szyca w dobrej formie

  Kaja Śródka pojawiła się na jubileuszowym pokazie mody Natalii Jaroszewskiej. Naszym zdaniem, wyglądała kwitnąco...
 • "Kac Wawa"

  Głównymi bohaterami filmu "Kac Wawa" jest piątka przyjaciół: Andrzej, Karol, Jarek, Tomek i Jerzy. Panowie spotykają się w apartamencie z zamiarem gry w brydża z okazji wieczoru kawalerskiego Andrzeja. Szybko jednak pojawia się nowy pomysł na spędzenie wieczoru...
 • "Sztos 2" - prawdziwie męskie kino?

  W Warszawie odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Olafa Lubaszenki - "Sztos 2". Była tam także ekipa INTERIA.TV.
 • Premiera "Sztosu 2" - panowie bawią się dobrze

  Borys Szyc, Bogusław Linda, Cezary Pazura, Jan Nowicki czy Misiek Koterski - to tylko niektórzy z popularnych aktorów, którzy pojawili się na premierze filmu "Sztos 2". Jak było widać i słychać, panowie bawili się całkiem dobrze...
 • "Sztos 2": Borys Szyc w wehikule czasu

  Przenoszenie się w czasie to kolejna cudowność mojego zawodu - Borys Szyc o postaci Janka, którą kreuje w filmie "Sztos 2", i o doświadczeniu PRL-owskich realiów.
 • Borys Szyc na planie filmu "Sztos 2"

  W jego towarzystwie nikt nigdy się nie nudzi! Poczuciem humoru mógłby obdzielić pół Polski. Wystarczy, że zrobi jeden grymas i już wywołuje grupowy śmiech - takiego Borysa Szyca nie znacie. Prywatną twarz pokazuje tylko wśród znajomych i... na planie filmu "Sztos 2".
 • "Kret"

  Odkąd Paweł (Borys Szyc) rozkręcił wraz z ojcem Zygmuntem (Marian Dziędziel) wspólny interes, jego rodzina zaczyna coraz optymistyczniej patrzeć w przyszłość. Ich marzenia o dostatnim życiu przekreśla pewnego dnia artykuł, który godzi w dobre imię Zygmunta.
 • Szyc: Jego poprzednie życie odzywa się czkawką

  Aktor, którego od jesieni będziemy mogli oglądać w drugiej serii serialu "Przepis na życie", zdradza nam kilka sekretów swojego bohatera. Borys Szyc opowiada o trudnym rozliczaniu z przeszłością, zazdrości i pasji do gotowania oraz jedzenia.