Borys Szyc

Synonimy:
Szyc Borys,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Borys Szyc (510)

 • Borys Szyc: Gotów na nowy rozdział

  Borys Szyc: Gotów na nowy rozdział

  Borys Szyc jest na fali. Kręci kolejny film i cieszy się z najważniejszego zwycięstwa w życiu osobistym - wygrał walkę z nałogiem.
 • Borys Szyc: Szczęśliwa czterdziestka

  Borys Szyc: Szczęśliwa czterdziestka

  Niedawno skończył 40 lat. Borys Szyc podkreśla, że to dla niego nowe otwarcie. Uczy się kontaktować ze swoimi emocjami, staje się zrównoważonym mężczyzną i bez przerwy pracuje. Aktorstwo to jednak nie wszystko. Jest też kochającym tatą 13-letniej córki, Soni.
 • Borys Szyc próbuje okiełznać Pawła Domagałę

  Borys Szyc próbuje okiełznać Pawła Domagałę

  "Serce nie sługa" to kolejny film, w którym Paweł Domagała wciela się w lekkoducha. Dla kontrastu, Borys Szyc gra w tym obrazie postać, która zupełnie wychodzi poza jego emploi, tzn. jest statecznym mężem i ojcem.
 • "Piłsudski" z Borysem Szycem w kinach w listopadzie 2019

  "Piłsudski" z Borysem Szycem w kinach w listopadzie 2019

  Film "Piłsudski" w reżyserii Michała Rosy trafi na ekrany kin 8 listopada 2019. W tytułowej roli marszałka zobaczymy Borysa Szyca.
 • Borys Szyc zagra Piłsudskiego

  Borys Szyc zagra Piłsudskiego

  Borys Szyc zagra Józefa Piłsudskiego w biograficznym filmie w reżyserii Michała Rosy. Obraz, do którego właśnie rozpoczęły się zdjęcia, trafi na ekrany kin w listopadzie 2019.
 • Borys Szyc pokazał nastoletnią córkę

  Borys Szyc pokazał nastoletnią córkę

  Borys Szyc miewał w życiu zawodowym i prywatnym słabsze okresy. Na szczęście od czterech lat jest trzeźwy. Znalazł też szczęście u boku Justyny Nagłowskiej.
 • Borys Szyc szczerze o uzależnieniu od alkoholu

  Borys Szyc szczerze o uzależnieniu od alkoholu

  Borys Szyc bardzo szybko został okrzyknięty jednym z najlepiej zapowiadających się polskich aktorów. Niestety, na kilka lat stracił panowanie nad przebiegiem kariery. Winą za to może obarczyć uzależnienie od alkoholu.
 • Borys Szyc: Czekam na telefon od Tarantino

  Borys Szyc: Czekam na telefon od Tarantino

  Uznawany jest od lat za jednego z najzdolniejszych polskich aktorów, nic więc dziwnego, że niemalże nie schodzi z planu filmowego. Zagrał w ponad 70 tytułach, zdobył - za rolę w "Wojnie polsko-ruskiej" - Złote Lwy i Orła, ma też na koncie inne wyróżnienia. Niedawno wrócił z festiwalu filmowego w Cannes, gdzie film "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, w którym Borys Szyc gra jedną z głównych ról, przyjęto długą owacją na stojąco.
 • Borys Szyc poznał Jean-Paula Belmondo

  Borys Szyc poznał Jean-Paula Belmondo

  Borys Szyc dzięki udziałowi w festiwalowi canneńskim, gdzie promował film "Zimna wojna", mógł poznać gwiazdy tego formatu. Ale już wcześniej miał okazję zdobyć sympatię jednej z legend kina. Podczas wakacji w Maroku zakolegował się z Jean-Paulem Belmondo.
 • Borys Szyc: Galopem przez historię

  Borys Szyc: Galopem przez historię

  W filmie Filipa Bajona "Kamerdyner" Borys Szyc mógł dać upust swojej pasji, jaką jest jazda konno. W epickiej produkcji gra pruskiego arystokratę, Fryderyka von Kraussa.

Zdjęcia - Borys Szyc (214)

 • film.interia.pl
  Borys Szyc: Kameleon
 • film.interia.pl
  Borys Szyc: Kameleon
 • film.interia.pl
  Borys Szyc: Kameleon
 • film.interia.pl
  Borys Szyc: Kameleon
 • film.interia.pl
  Borys Szyc: Kameleon
 • film.interia.pl
  Borys Szyc: Kameleon

Filmy - Borys Szyc (19)

 • Borys Szyc jedzie do Cannes

  - Na festiwalu w Cannes byłem trzy razy - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Borys Szyc. - Jak jesteś tam bez filmu, to jesteś kolejną osobą, którą przyciąga magnes festiwalu w Cannes - zaznaczył. - A teraz mam gigantyczną radość, że film, w którym brałem udział dostał się do konkursu głównego - podkreślił aktor. (Dzień Dobry TVN / x-news)
 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w nowym filmie

  Borys Szyc przygotowuje się do roli w filmie „Zły” w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów. Szyc trenuje pod okiem Dariusza Brzezińskiego, który zajmował się także przygotowaniem Dawida Ogrodnika do roli w filmie „Chce się żyć” oraz Justyny Suwały, która w filmie „Ciało/Body” gra postać anorektyczki. – Borys ma być groźny i bardzo wychudzony. Przez miesiąc zrzuciliśmy już trochę ponad 10 kg, nawet 12, w tej chwili staramy się to podtrzymać, więc robimy tzw. podtrzymanie formy. Oczywiście, Borys jest na cateringu dietetycznym, ma zaplanowany przeze mnie odpowiedni jadłospis, ile ma zjeść odpowiednich składników odżywczych, ćwiczymy przynajmniej dwa razy w klubie, a resztę treningów Borys stara się robić sam w domu właśnie w tej technice Fit&Slide – mówi Dariusz Brzeziński, trener, mistrz Polski w fitness sylwetkowym.
 • "Ixjana. Z piekła rodem"

  Marek jest przystojnym i niezwykle utalentowanym pisarzem. Pewnej nocy udaje się na bal organizowany przez ekscentrycznego milionera. Pod wpływem zbyt dużej ilości alkoholu połączonego z lekami psychotropowymi Marek traci przytomność. Kiedy budzi się następnego dnia, wie tylko jedno – zabił swojego najlepszego przyjaciela – Artura. Resztę wspomnień z tego wieczoru okrywa gęsta mgła tajemnicy...