Borys Szyc

Synonimy:
Szyc Borys,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Borys Szyc (495)

 • Borys Szyc: Czekam na telefon od Tarantino

  Borys Szyc: Czekam na telefon od Tarantino

  Uznawany jest od lat za jednego z najzdolniejszych polskich aktorów, nic więc dziwnego, że niemalże nie schodzi z planu filmowego. Zagrał w ponad 70 tytułach, zdobył - za rolę w "Wojnie polsko-ruskiej" - Złote Lwy i Orła, ma też na koncie inne wyróżnienia. Niedawno wrócił z festiwalu filmowego w Cannes, gdzie film "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, w którym Borys Szyc gra jedną z głównych ról, przyjęto długą owacją na stojąco.
 • Borys Szyc poznał Jean-Paula Belmondo

  Borys Szyc poznał Jean-Paula Belmondo

  Borys Szyc dzięki udziałowi w festiwalowi canneńskim, gdzie promował film "Zimna wojna", mógł poznać gwiazdy tego formatu. Ale już wcześniej miał okazję zdobyć sympatię jednej z legend kina. Podczas wakacji w Maroku zakolegował się z Jean-Paulem Belmondo.
 • Borys Szyc: Galopem przez historię

  Borys Szyc: Galopem przez historię

  W filmie Filipa Bajona "Kamerdyner" Borys Szyc mógł dać upust swojej pasji, jaką jest jazda konno. W epickiej produkcji gra pruskiego arystokratę, Fryderyka von Kraussa.
 • Szczere wyznanie partnerki Borysa Szyca

  Szczere wyznanie partnerki Borysa Szyca

  Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska od kilku lat tworzą szczęśliwą parę. Aktor i projektantka wspierają się w trudnych chwilach i wspólnie wychowują dzieci.
 • Borys Szyc niczym Emma Watson

  Borys Szyc niczym Emma Watson

  Zainspirowała nas Emma Watson, która w ramach promowania czytelnictwa zostawiała książki na ulicach Londynu, Paryża i Nowego Jorku - przekonują organizatorzy podobnej akcji w Polsce. W Warszawie będzie można znaleźć książki, które pochował Borys Szyc.
 • Borys Szyc niczym Emma Watson

  Borys Szyc niczym Emma Watson

  Zainspirowała nas Emma Watson, która w ramach promowania czytelnictwa zostawiała książki na ulicach Londynu, Paryża i Nowego Jorku - przekonują organizatorzy podobnej akcji w Polsce. W Warszawie będzie można znaleźć książki, które pochował aktor Borys Szyc.
 • Borys Szyc piewcą życia rodzinnego

  Borys Szyc piewcą życia rodzinnego

  Borys Szyc jako król życia, łotrzyk, samiec alfa? Nie tym razem! W swoim nowym filmie "Serce nie sługa" jest normalnym, spokojnym, rodzinnym facetem.
 • Borys Szyc: "Wychowywałem się w kulcie Kantora"

  Borys Szyc: "Wychowywałem się w kulcie Kantora"

  Ruszyła druga część zdjęć do filmu o wielkim wizjonerze Tadeuszu Kantorze. Do poniedziałku, 15 lutego, plan potrwa w Krakowie, później twórcy odwiedzą inne polskie miasta. Część zdjęć powstanie także zagranicą. Roboczy tytuł produkcji to "Nigdy już tu nie powrócę".
 • Borys Szyc zagra Tadeusza Kantora

  Borys Szyc zagra Tadeusza Kantora

  "Nigdy tu już nie powrócę" to roboczy tytuł filmu fabularnego o Tadeuszu Kantorze. Do produkcji przygotowuje się Jan Hryniak, laureat Złotego Orła za serial "Czas Honoru. Powstanie" oraz reżyser filmów "Trick" i "Trzeci". Tytułowego bohatera ma zagrać Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Kret", "Enen", "Kac Wawa").

Zdjęcia - Borys Szyc (194)

Filmy - Borys Szyc (19)

 • Borys Szyc jedzie do Cannes

  - Na festiwalu w Cannes byłem trzy razy - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Borys Szyc. - Jak jesteś tam bez filmu, to jesteś kolejną osobą, którą przyciąga magnes festiwalu w Cannes - zaznaczył. - A teraz mam gigantyczną radość, że film, w którym brałem udział dostał się do konkursu głównego - podkreślił aktor. (Dzień Dobry TVN / x-news)
 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w nowym filmie

  Borys Szyc przygotowuje się do roli w filmie „Zły” w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów. Szyc trenuje pod okiem Dariusza Brzezińskiego, który zajmował się także przygotowaniem Dawida Ogrodnika do roli w filmie „Chce się żyć” oraz Justyny Suwały, która w filmie „Ciało/Body” gra postać anorektyczki. – Borys ma być groźny i bardzo wychudzony. Przez miesiąc zrzuciliśmy już trochę ponad 10 kg, nawet 12, w tej chwili staramy się to podtrzymać, więc robimy tzw. podtrzymanie formy. Oczywiście, Borys jest na cateringu dietetycznym, ma zaplanowany przeze mnie odpowiedni jadłospis, ile ma zjeść odpowiednich składników odżywczych, ćwiczymy przynajmniej dwa razy w klubie, a resztę treningów Borys stara się robić sam w domu właśnie w tej technice Fit&Slide – mówi Dariusz Brzeziński, trener, mistrz Polski w fitness sylwetkowym.
 • "Ixjana. Z piekła rodem"

  Marek jest przystojnym i niezwykle utalentowanym pisarzem. Pewnej nocy udaje się na bal organizowany przez ekscentrycznego milionera. Pod wpływem zbyt dużej ilości alkoholu połączonego z lekami psychotropowymi Marek traci przytomność. Kiedy budzi się następnego dnia, wie tylko jedno – zabił swojego najlepszego przyjaciela – Artura. Resztę wspomnień z tego wieczoru okrywa gęsta mgła tajemnicy...