Borys Szyc

Synonimy:
Szyc Borys,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Borys Szyc (285)

 • "Magnezja": Borys Szyc w roli kobiety

  "Magnezja": Borys Szyc w roli kobiety

  "Magnezja" w reżyserii Maćka Bochniaka to szalona podróż przez dzikie pogranicze polsko-sowieckie przełomu lat 20. i 30. XX wieku. Tutaj rządzi ten, kto ma pieniądze i naładowaną broń. Od lat to rodzina Lewenfiszów rozdaje karty w okolicy, a trzy siostry stojące na czele rodu trzymają rękę na wszystkich szemranych interesach okolicy. W jedną z nich wcielił się... Borys Szyc.
 • Borys Szyc i Lara Gessler: Majówka na Teneryfie

  Borys Szyc i Lara Gessler: Majówka na Teneryfie

  Popularny aktor i znana restauratorka nie wyjechali tam tylko we dwoje. On zabrał swoją rodzinę, ona męża i dziecko. Z ich relacji na Instagramie wynika, że nie mogą narzekać na tegoroczną majówkę. Obie rodziny wybrały się m.in. na wspólną wycieczkę wokół wyspy i podziwiali wyskakujące z wody delfiny.
 • Borys Szyc: Klęska urodzaju

  Borys Szyc: Klęska urodzaju

  Borys Szyc to znakomity aktor, który ma na swym koncie role w takich filmach, jak "Wojna polsko-ruska", "Vinci", "Testosteron", "Symetria", "Pokot", "Piłsudski" czy "Kamerdyner". Teraz aktora możemy oglądać w najnowszej produkcji Canal+ - serialu "Król". Szyca dopadła w tym roku prawdziwa "klęska urodzaju" - pracuje na kilku planach jednocześnie. "Staję na głowie, by to jakoś łączyć" - mówi.
 • Borys Szyc o serialu "Król": "Pociągają nas postaci mroczne, pokręcone, psychopaci i mordercy"

  Borys Szyc o serialu "Król": "Pociągają nas postaci mroczne, pokręcone, psychopaci i mordercy"

  Z Borysem Szycem, który w serialu "Król" wciela się w postać Janusza Radziwiłka, rozmawiamy o pracy na planie, o tym, co czyni jego fikcyjnego bohatera intrygującym do zagrania oraz planach na przyszłość.
 • Borys Szyc jako królowa pogranicza w filmie "Magnezja"

  Borys Szyc jako królowa pogranicza w filmie "Magnezja"

  Właśnie zaprezentowano kolejne plakaty filmu "Magnezja" w reżyserii Maćka Bochniaka. Zobaczyć na nich można trzy postaci zwane królowymi pogranicza. Szczególną uwagę zwraca Zbroja Lewenfisz, w której rolę wcielił się... Borys Szyc.
 • Borys Szyc przeszedł metamorfozę

  Borys Szyc przeszedł metamorfozę

  Borys Szyc jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. 42-latek jest także szczęśliwym mężem i ojcem, który… przeszedł dużą metamorfozę!
 • Borys Szyc w serialu "Król"

  Borys Szyc w serialu "Król"

  W serialu "Król", będącym ekranizacją powieści Szczepana Twardocha, Borysa Szyca zobaczymy w roli gangstera-poligloty Janusza Radziwiłka. Mikołaj Kubacki zagra zaś jego niepokojącego adiutanta Edwarda Tiutczewa.
 • Borys Szyc złożył żonie propozycję nie do odrzucenia

  Borys Szyc złożył żonie propozycję nie do odrzucenia

  Wzruszające życzenia urodzinowe połączone z pięknym wyznaniem złożył Borys Szyc swojej żonie, Justynie Nagłowskiej-Szyc. Ona, nie pozostała dłużna i pochwaliła się na Instagramie bukietem kwiatów, który dostała od męża na 40. urodziny.
 • Netflix: Borys Szyc zapowiada drugi sezon serialu "Kierunek: Noc"

  Netflix: Borys Szyc zapowiada drugi sezon serialu "Kierunek: Noc"

  Netflix potwierdził to, czego wszyscy się spodziewali. Zakończenie pierwszego sezonu belgijskiego serialu "Kierunek: Noc" dawało widzom nadzieję, że ciąg dalszy nastąpi. I tak w rzeczywistości będzie. Drugi sezon serialu zainspirowanego książką "Starość Aksolotla" Jacka Dukaja powstanie.
 • Dawid Podsiadło opublikował nowe wideo. "Chciałbym żyć w tolerancyjnym kraju"

  Dawid Podsiadło opublikował nowe wideo. "Chciałbym żyć w tolerancyjnym kraju"

  Dawid Podsiadło opublikował nowy film, w którym przekazuje, dlaczego warto pójść na wybory. Oddał też głos innym gwiazdom.

Zdjęcia - Borys Szyc (110)

 • film.interia.pl
  Roma Gąsiorowska: Aktorka zmienną jest
 • film.interia.pl
  Roma Gąsiorowska: Aktorka zmienną jest
 • film.interia.pl
  Role życia: Podobni do oryginałów?
 • film.interia.pl
  Borys Szyc: Kameleon
 • film.interia.pl
  Borys Szyc: Kameleon
 • film.interia.pl
  Borys Szyc: Kameleon

Filmy - Borys Szyc (18)

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w nowym filmie

  Borys Szyc przygotowuje się do roli w filmie „Zły” w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów. Szyc trenuje pod okiem Dariusza Brzezińskiego, który zajmował się także przygotowaniem Dawida Ogrodnika do roli w filmie „Chce się żyć” oraz Justyny Suwały, która w filmie „Ciało/Body” gra postać anorektyczki. – Borys ma być groźny i bardzo wychudzony. Przez miesiąc zrzuciliśmy już trochę ponad 10 kg, nawet 12, w tej chwili staramy się to podtrzymać, więc robimy tzw. podtrzymanie formy. Oczywiście, Borys jest na cateringu dietetycznym, ma zaplanowany przeze mnie odpowiedni jadłospis, ile ma zjeść odpowiednich składników odżywczych, ćwiczymy przynajmniej dwa razy w klubie, a resztę treningów Borys stara się robić sam w domu właśnie w tej technice Fit&Slide – mówi Dariusz Brzeziński, trener, mistrz Polski w fitness sylwetkowym.
 • "Ixjana. Z piekła rodem"

  Marek jest przystojnym i niezwykle utalentowanym pisarzem. Pewnej nocy udaje się na bal organizowany przez ekscentrycznego milionera. Pod wpływem zbyt dużej ilości alkoholu połączonego z lekami psychotropowymi Marek traci przytomność. Kiedy budzi się następnego dnia, wie tylko jedno – zabił swojego najlepszego przyjaciela – Artura. Resztę wspomnień z tego wieczoru okrywa gęsta mgła tajemnicy...
 • Była Borysa Szyca w dobrej formie

  Kaja Śródka pojawiła się na jubileuszowym pokazie mody Natalii Jaroszewskiej. Naszym zdaniem, wyglądała kwitnąco...