Borsuk

Artykuły - Borsuk (7)

 • Nowy polski wóz bojowy - platforma CV90 dla Borsuka

  Nowy polski wóz bojowy - platforma CV90 dla Borsuka

  Polska stoi przed wyborem wozów bojowych, które za kilka lat będą wykorzystywane przez naszą armię. Jedną z możliwych opcji jest zastosowanie platformy gąsienicowej CV-90, wykorzystywanej w Szwecji, Norwegii, Finlandii czy Danii. Czy to dobry wybór? W jakim stopniu będzie to polski wóz bojowy?
 • Czeski Leszek Miller, czyli borsuk, który został prezydentem

  Czeski Leszek Miller, czyli borsuk, który został prezydentem

  Czesi mają nowego prezydenta. Jest nim złotousty Milos Zeman, który jak coś powie, to cała Republika (a czasem i inne kraje) się trzęsie: ze śmiechu bądź wściekłości. Oto kilka rzeczy, które powinniście o nim wiedzieć.
 • Polka wygrywa w PŚ

  Anna Grzelińska zwyciężyła w zawodach Pucharu Świata organizacji KPWT w kitesurfingu, które odbywały się we Włoszech, na jeziorze Como. Wśród mężczyzn trzecie miejsce zajął mistrz Polski Victor Borsuk. Oboje startowali w konkurencji freestyle.
 • Borsuk zdobył puchar!

  Borsuk zdobył puchar!

  Victor Borsuk, zawodnik Diverse Extreme Team, zdobył Puchar Polski w kitesurfingu. Rywalizacja obejmowała cztery imprezy: w Chałupach, Rewie, Łebie i Juracie. Startowało ponad 50 żeglarzy, także z Czech i Rosji.
 • Szwedzki Borsuk atakuje!

  Szwedzki Borsuk atakuje!

  Imię i nazwisko: Victor Borsuk. Data urodzenia: 13 Styczeń 1989. Miejsce urodzenia: Sztokholm, Szwecja. Wiek: 18 lat. Waga: 70 kg. Wzrost: 175 cm. Języki: angielski, szwedzki. Uprawia kitesurfing od wakacji 2003. Ulubiony spot: Półwysep Helski oraz Taiba w Brazylii. Nie lubi kalafiora i fałszywych ludzi.
 • Końcowa klasyfikacja Pucharu Polski 2007 w kitesurfingu

  Mężczyźni: 1. Wiktor Borsuk (Diverse Extreme Team - Świecie) - 2000 punktów 2. Daniel Koziróg (Władysławowo) - 1580 3. Wojciech Streicher (Szczecin) - 1340 4. Łukasz Ceran (Diverse Extreme Team - Warszawa) - 1265 5. Jan Korycki (Warszawa) - 1165 Kobiety: 1. Wiktoria Boszko (Warszawa) - 1880 2. Paulina Ziółkowska (Warszawa) - 1660 3. Joanna Litwin (Diverse Extreme Team - Wesoła) - 1365 4. Karolina Winkowska (Warszawa) - 1000 Masters (zawodnicy powyżej 30 lat): 1. Łukasz Dymko
 • Akcja kruszenia lodu na Odrze

  Lodołamacz "Borsuk" rozpoczął pracę na Odrze. Lód ma już grubość 30 centymetrów, a pokrywa lodowa ciągnie się 12 kilometrów. Koszt operacji to prawie 2 miliony złotych.

Filmy - Borsuk (17)

 • Nie ma to jak porządnie się podrapać. Ten borsuk coś o tym wie

  Mało co może równać się z uczuciem ulgi, którą odczuwamy chwile po podrapaniu. Wie o tym świetnie ten borsuk, którego energiczne drapanie uchwyciła ukryta kamera pewnego ekologa. Zobaczcie to sami!
 • Niezły duet! Kojot i borsuk towarzyszami podróży

  To jest dopiero widok! Okazuje się, że kojot i borsuk mogą nie tylko razem ze sobą polować, lecz także odbywać wspólne podróże. Jeden z nich nawet zaczekał na swojego kompana i dopiero wtedy razem bezpiecznie udali się w dalszą drogę. (STORYFUL/x-news)
 • Ktoś tu jest bardzo głodny! Borsuk szuka pożywienia

  Ktoś tu jest bardzo głodny! Borsuk szuka pożywienia i puka do drzwi zaprzyjaźnionego domu. Tak naprawdę to jest tu częstym gościem i zawsze znajdzie się dla niego jakiś przysmak. (STORYFUL/x-news)
 • Borsucza mama pogoniła… lisa

  Taki widok nie trafia się często! Autor nagrania liczył na zobaczenie dostojnego jelenia, tymczasem był świadkiem wyjątkowego pościgu. Borsucza mama pogoniła… lisa! Cwany rudzielec próbował dostać się do maluchów, ale na szczęście został uprzedzony. (STORYFUL/x-news)