bok

Artykuły - Bok (88)

 • Kompleksowy trening za 15 zł

  Kompleksowy trening za 15 zł

  Średnia cena karnetu do klubu fitness to wydatek rzędu 100-150 złotych miesięcznie. W zamian dostajemy dostęp do sprzętu, które umożliwia kompleksowy trening wszystkich grup mięśniowych. Kiedy jednak dysponujemy ograniczonym budżetem, możemy skorzystać z innego rozwiązania, a nasz budżet zamknie się w 15 złotych.
 • Rachel Weisz u boku Bonda?

  Rachel Weisz u boku Bonda?

  Która aktorka nie chciałaby zagrać dziewczyny Jamesa Bonda w jednym z filmów o przygodach 007? U boku najsłynniejszego agenta świata widziałaby się także Rachel Weisz, zwłaszcza że w kolejnej odsłonie serii w tę rolę ponownie wcieli się jej mąż, Daniel Craig.
 • Deal jest krótki - na bok gospodarcze ...smutki?

  Ruch na amerykańskiej krzywej był wczoraj wyraźny i poziom 2,0% którego obawiał się amerykański benchmark 10-letni przez ostatnich kilka dni, został przetestowany już w czasie trwania europejskiego czasu kwotowań.
 • Smutniak u boku prezydenta

  Smutniak u boku prezydenta

  Mieszkająca we Włoszech polska aktorka Kasia Smutniak gra jedną z głównych ról w filmie "Witamy, panie prezydencie" w reżyserii Riccardo Milaniego. To opowieść o góralu, zapalonym wędkarzu, który przez pomyłkę zostaje głową państwa.
 • Timberlake u boku Eastwooda

  Timberlake u boku Eastwooda

  Na ekrany amerykańskich kin wejdzie we wrześniu film "Trouble With The Curve", z Clintem Eastwoodem w roli głównej. Partnerują mu m.in. Amy Adams, John Goodman i Justin Timberlake, który karierą filmową traktuje bardzo serio.
 • Rok w bok, czyli giełda tylko dla cierpliwych

  Rok w bok, czyli giełda tylko dla cierpliwych

  W pierwszych dniach sierpnia minie rok od czasu gdy WIG20 utknął w przedziale 2000-2400 punktów. To niezbyt częsta, choć nieodosobniona sytuacja w historii tego indeksu. Zwykle kończy się dynamicznym ruchem, najczęściej w górę.
 • Idol nastolatek u boku Jolie

  Idol nastolatek u boku Jolie

  Młodego australijskiego aktora Brentona Thwaitesa czeka imponujący hollywoodzki debiut. Wystąpi on u boku Angeliny Jolie w nowej adaptacji baśni o Śpiącej Królewnie zatytułowanej "Maleficent".
 • Polak u boku Nicolasa Cage'a

  Polak u boku Nicolasa Cage'a

  Polski aktor Jacek Koman, którego znamy m.in. z "Kochaj i tańcz" zagrał w filmie "Ghost Rider 2". Koman wciela się tam w przeciwnika Nicolasa Cage'a....
 • Pieszy zginął, bo uderzył w bok auta. Winny kierowca?

  Zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku przedstawiła prokuratura 28-letniemu policjantowi, który kierując radiowozem śmiertelnie potrącił kibica Falubazu Zielona Góra - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Grzegorz Szklarz.
 • Kłótnie na bok?

  Kłótnie na bok?

  Siostry Bohosiewicz są piękne i zdolne. Dlaczego przestały się dogadywać?