bohaterka

Artykuły - Bohaterka (111)

 • USA: Bohaterska matka zginęła ratując dziecko

  USA: Bohaterska matka zginęła ratując dziecko

  W ​St. Louis, Missouri, USA. Matka wraz z 10-letnią córką szły do apteki, gdy jeden z samochodów wyleciał z drogi i wpadł na chodnik. Kobieta odepchnęła dziecko, a sama zginęła na miejscu.
 • Karolina Nolbrzak lubi wyzwania

  Karolina Nolbrzak lubi wyzwania

  Od kilku lat oglądamy ją w "Na Wspólnej" w roli Magdy, która nie potrafi ułożyć sobie życia. Ma córeczkę z Igorem, ale u jej boku częściej pojawia się ostatnio Kazik. Kogo wybierze? Chyba się nie dowiemy, bo bohaterka Karoliny Nolbrzak zniknie z serialu.
 • Z nadwagą też można świetnie wyglądać

  Z nadwagą też można świetnie wyglądać

  Elżbieta Romanowska gra główną rolę w serialu telewizji Polsat "2XL". Jako że aktorka - podobnie jak jej nowa bohaterka - należy do osób puszystych, to sama szyje sobie ubrania na miarę.
 • Kobieta, która zachwyca

  Kobieta, która zachwyca

  Ma wiele szczęścia. Jej bohaterka z "Rancza" podbiła serca Polaków!
 • Poznawanie nieznanych obszarów

  Poznawanie nieznanych obszarów

  Jej bohaterka Anna zafascynowana jest Bogdanem (Kazimierz Wysota). Między nimi iskrzy. Czy ta relacja przerodzi się w miłość? - Wszystko jest możliwe - uważa znana z "Barw szczęścia" aktorka.
 • "Po drugiej stronie snu": Wyśnione zbrodnie

  "Po drugiej stronie snu": Wyśnione zbrodnie

  Punkt wyjścia filmu Rebeki Daly zwiastuje solidne kino grozy. Główna bohaterka Arlene budzi się w lesie obok ciała martwej dziewczyny. Przestraszona, ale i niepewna, czy to już jawa, czy wciąż jeszcze sen, wraca do domu. Odtąd wraz z widzem będzie zastanawiać się, kto zabił.
 • Jessica Chastain polską bohaterką

  Jessica Chastain polską bohaterką

  Jessica Chastain ("Wróg numer jeden", "Drzewo życia", "Służące") zagra główną rolę w ekranizacji słynnej książki amerykańskiej pisarki i poetki Diane Ackerman, "Azyl. Opowieść o Żydach ukrywanych w warszawskim ZOO". To historia oparta na faktach, choć mało znanych.
 • "Hemel": Między niebem a pustką

  "Hemel": Między niebem a pustką

  Hemel - tytułowa bohaterka debiutu holenderskiej reżyserki Sachy Polak - to niezaspokojona seksualnie dziewczyna. Hormony grają jej "Marsz Imperialny", a ona udaje się w odyseję przez kolejne sypialnie.
 • "Wspaniały" Kopciuszek

  "Wspaniały" Kopciuszek

  W najbliższy piątek , 22 marca, na ekrany polskich kin wejdzie przebojowa francuska komedia "Wspaniała". Bohaterka filmu ma wiele wspólnego z Kopciuszkiem.
 • Daria Widawska: Dużo się u mnie dzieje

  Daria Widawska: Dużo się u mnie dzieje

  Jej bohaterka, Dorota, to perfekcjonistka. Chce, by zarówno jej życie zawodowe, jak i rodzinne układało się idealnie. Jednak nie zawsze jej się to udaje. - Doskonale rozumiem Dorotę - przyznaje aktorka.

Filmy - Bohaterka (1)