Gry - Bohater

Artykuły - Bohater (93)

 • Czy Master Chief powróci?

  Czy Master Chief powróci?

  Pod koniec 2001 roku narodził się Xbox. Microsoft z podniesionym czołem wkroczył na pole bitwy, które od wieków było zajęte przez japońskie sztandary.
 • Główny bohater inFamous 2 zmienia wizerunek

  Główny bohater inFamous 2 zmienia wizerunek

  Twórcy gry inFamous 2 postanowili odświeżyć w niej wizerunek głównego bohatera gry, Cole'a McGratha.
 • Dragon Age II: Kim będzie główny bohater?

  Dragon Age II: Kim będzie główny bohater?

  Potwierdziły się najgorsze obawy graczy czekających na Dragon Age II. Jak ujawnił magazyn Game Informer, główny bohater tej produkcji będzie postacią od podstaw stworzoną przez twórców. Nie będzie można mu więc zmienić rasy ani nadać własnego imienia.
 • Alpha Protocol

  Alpha Protocol

  Szpiegowska gra RPG? "Brzmi ciekawie, trzeba spróbować!" - to pierwsza myśl, jaka przyszła mi do głowy, gdy po raz pierwszy usłyszałem o Alpha Protocol. Czekałem, czekałem, czekałem... aż w końcu dorwałem własny egzemplarz.
 • Dead To Rights: Retribution

  Dead To Rights: Retribution

  Pomysł na Dead to Rights: Retribution był całkiem niezły: ekipa ze studia Volatile Games chciała połączyć Gears of War, Tekkena, Maksa Payne'a i Batman: Arkham Asylum w jedną całość. Zadanie to trochę ich jednak przerosło...
 • The Saboteur

  The Saboteur

  Korzystając z rosnącej popularności rozgrywki typu sanbox, studio Pandemic stworzyło The Saboteur. Zapoznajcie się z naszą opinią na temat tej gry.
 • Overlord 2

  Overlord 2

  Pierwsza część gry Overlord ukazała się w 2007 roku i trzeba przyznać, że zyskała sobie niemałą sympatię graczy. Wyszła na PC, PS3 i X360 więc w zasadzie każdy z wielbicieli elektronicznej rozgrywki mógł jej zakosztować. Overlord zarządził głównie za sprawą bohatera, który okazał się w gruncie rzeczy antybohaterem.
 • Max Payne 3

  Max Payne 3

  Wśród trzecioosobowych gier akcji trudno chyba wskazać inny tytuł, który byłby tak bardzo zasłużony dla gatunku jak Max Payne. Bo to w końcu ta gra dała światu osławiony bullet time, który później bez żenady "podkradały" kolejne produkcje, czasami (jak np. w nieco chyba niedocenionym TimeShift) modyfikując go i wzbogacając.
 • Uncharted 2: Among Thieves

  Uncharted 2: Among Thieves

  W 2007 roku PlayStation 3 otrzymało nową markę, która z impetem weszła w portfolio ekskluzywnych tytułów przeznaczonych na platformę Sony i do dziś ma wielu fanów. Wartka akcja, tropikalna dżungla, zagadki logiczne, sporo strzelania i skakania, szesnastowieczne historie, kobieta u boku i wyrazisty bohater to główne cechy Uncharted: Drake's Fortune.
 • Prototype

  Prototype

  Pomimo wielu wspaniałych gier, w które przyszło mi zagrać w ciągu ostatnich kilku lat, Prototype zalicza się do tych najlepszych. Wszystko to za sprawą świetnie dostosowanego schematu kontrolowania i niezwykle charyzmatycznego bohatera; uwierzcie na słowo, ze wcielenie się w Alexa Mercera jest marzeniem każdego dojrzałego gracza. Zaprawdę powiadam wam, że jest to jeden z tych tytułów, które dostarczają najwięcej przyjemności z gry.