Bogusław Kaczmarek

Artykuły - Bogusław Kaczmarek (176)

 • Ekstraklasa. Bogusław Kaczmarek: To proste jak nocnik

  Ekstraklasa. Bogusław Kaczmarek: To proste jak nocnik

  Bogusław Kaczmarek, doświadczony szkoleniowiec, specjalnie dla Interii podsumowuje zakończony sezon Ekstraklasy.
 • Liga Mistrzów. Bogusław Kaczmarek: Triumf Bayernu? Mam pewne wątpliwości

  Liga Mistrzów. Bogusław Kaczmarek: Triumf Bayernu? Mam pewne wątpliwości

  Czy triumf w Lidze Mistrzów może przybliżyć Roberta Lewandowskiego do Złotej Piłki? Jaka jest słabość Bayernu Monachium? Czy Napoli będzie w stanie zaskoczyć Barcelonę? Dlaczego tegoroczna faza pucharowa Champions League to laboratoryjny eksperyment? Na te pytania odpowiedział w rozmowie z Interią trener Bogusław Kaczmarek.
 • PKO Ekstraklasa. Bogusław Kaczmarek: To będzie bal manekinów

  PKO Ekstraklasa. Bogusław Kaczmarek: To będzie bal manekinów

  Interia układa ligowe kalambury z Bogusławem "Bobo" Kaczmarkiem. - Dla Legii papierkiem lakmusowym będą najbliższe dwa mecze, oba wyjazdowe z niezłymi rywalami: Lechem Poznań i Wisłą Kraków. Jeśli legioniści dobrze wyjdą z bloków i zgarną w tych dwóch spotkaniach cztery punkty, to nikt ich nie dogoni. Będą mieli kontrolę nad peletonem. Powtarzam jak mantrę: Legia przed startem sezonu powinna dostać puchar za mistrzostwo i życzenia wszystkiego najlepszego w kwalifikacjach Ligi Mistrzów - mówi zasłużony trener.
 • PKO Ekstraklasa. Bogusław Kaczmarek: Liczę na samooczyszczenie ligi

  PKO Ekstraklasa. Bogusław Kaczmarek: Liczę na samooczyszczenie ligi

  ​Bogusław Kaczmarek ma nadzieję, że po przymusowej przerwie z powodu pandemii koronawirusa piłkarska PKO Ekstraklasa dokonana samooczyszczenia. "Nasza liga jest bardzo przepłacona. Opakowanie jest piękne, ale produkt mocno wybrakowany" - powiedział gdański trener.
 • Bogusław Kaczmarek: Odpowiem jak Sokrates - wiem, że nic nie wiem

  Bogusław Kaczmarek: Odpowiem jak Sokrates - wiem, że nic nie wiem

  Bogusław Kaczmarek przez trzy dekady niósł ligowy krzyż z przerwą na kadrową pracę u Leo Beenhakkera. Ósmy krzyżyk na karku tuż-tuż, jednak doświadczony szkoleniowiec nie myśli wychodzić z formy.
 • Reprezentacja Polski. Bogusław Kaczmarek: W reprezentacji nihil novi

  Reprezentacja Polski. Bogusław Kaczmarek: W reprezentacji nihil novi

  - W kadrze nihil novi. Jerzy Brzęczek wybrał kontynuację, ale trudno oczekiwać, aby było inaczej, bo eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy wkraczają w kulminacyjny moment - skomentował powołania na mecze z Łotwą i Macedonią Północną trener Bogusław Kaczmarek.
 • Wisła Kraków. Bogusław Kaczmarek: Gra w Wiśle do dla Peszki szansa

  Wisła Kraków. Bogusław Kaczmarek: Gra w Wiśle do dla Peszki szansa

  - Sławek Peszko sam sobie zapracował na zły wizerunek. Sztab i piłkarze Wisły Kraków, którzy byli bohaterami jesieni dali przykład również Sławkowi, że zawsze jest szansa na odnowienie wizerunku - podkreśla w rozmowie z Interią znany i doświadczony trener Bogusław Kaczmarek.
 • Bogusław Kaczmarek cytuje Konfucjusza, oszczędniejszy w stosunku do Piątka

  Bogusław Kaczmarek cytuje Konfucjusza, oszczędniejszy w stosunku do Piątka

  Trener Bogusław Kaczmarek z niejednego pieca chleb jadł. Od Startu Łódź, przez Lechię Gdańsk, Stomil Olsztyn po Polonię Warszawa, by ponownie wylądować w Trójmieście. To tak w skrócie. Doskonale widzi, czego brakuje w szkoleniu młodzieży, oraz, co się z piłkarskimi talentami dzieje, kiedy już wypłyną na szerokie wody europejskiego futbolu.
 • Lechia Gdańsk. Bogusław Kaczmarek o sytuacji klubu

  Lechia Gdańsk. Bogusław Kaczmarek o sytuacji klubu

  Po raz kolejny w Lechii Gdańsk pojawiły się kłopoty z wiązane z harmonogramem wypłat dla piłkarzy. Według Bogusława Kaczmarka, legendy polskiej piłki nożnej, i zarazem legendy Lechii Gdańsk, to nic nowego. Słynny "Bobo" chwali sztab za ograniczenie zbędnych emocji.
 • Reprezentacja Polski. Kaczmarek: Naściągało się szrotu, to jesteśmy na peryferiach Europy

  Reprezentacja Polski. Kaczmarek: Naściągało się szrotu, to jesteśmy na peryferiach Europy

  Trener Bogusław Kaczmarek uważa, że po wtorkowych wyjazdowych konfrontacjach polskich reprezentacji, seniorskiej i młodzieżowej, z Portugalią, powiało odrobiną optymizmu. "Polska piłka potrzebowała takiego dnia" - powiedział gdański szkoleniowiec.

Filmy - Bogusław Kaczmarek (2)