Bogusław Biszof

Artykuły - Bogusław Biszof (32)

 • Ekstraklasa. Powołano radę nadzorczą

  Doroczne zwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy spółki Ekstraklasa S.A. w czwartek w Warszawie powołało na nową, roczną kadencję członków rady nadzorczej i podsumowało rok obrotowy 2014/15, w którym osiągnięto najwyższe przychody w historii.
 • Ekstraklasa na kolejne cztery lata w nc+ i Eurosporcie! Szczegóły kontraktu!

  ​Prezes spółki Ekstraklasa SA Bogusław Biszof poinformował na swoim Twitterze, że w piątek podpisano umowę na prawa do transmisji meczów Ekstraklasy na kolejne cztery lata. Prawa do pokazywania meczów pozostały w stacjach nc+ i Eurosport.
 • Dariusz Marzec prezesem Ekstraklasy S.A. od 1 lipca

  Dariusz Marzec prezesem Ekstraklasy S.A. od 1 lipca

  Rada nadzorcza Ekstraklasy S.A. powołała nowego prezesa zarządu spółki. 1 lipca 2015 r. zostanie nim Dariusz Marzec, który zastąpi Bogusława Biszofa. Marzec był ostatnio dyrektorem zarządzającym Legii Warszawa.
 • System Ekstraklasy bez zmian, początek sezonu 17 lipca

  Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej przyjął regulamin rozgrywek Ekstraklasy na sezon 2015/2016 i kolejne. Zdecydowano bez żadnego głosu przeciwnego, że system rozgrywek Ekstraklasy nie ulegnie zmianie, a zatem liga zagra 37 kolejek z podziałem na rundę zasadniczą i rundę finałową, a po zakończeniu rundy zasadniczej uwzględniana będzie połowa zdobytych punktów.
 • Pierwsze starcie Bońka z opozycją

  Walka o stanowisko prezesa Ekstraklasy SA rozpoczęła się na dobre. Jako pierwszy swoją chęć zluzowania odchodzącego w czerwcu Bogusława Biszofa złożył... Marcin Herra, były szef spółki PL.2012+, operatora Stadionu Narodowego. Zanim jednak Herra zaczął budować poparcie, jego kandydaturę storpedował Zbigniew Boniek.
 • Bogusław Biszof: Na stadionach jest bezpiecznie

  Prezes zarządu Ekstraklasy SA Bogusław Biszof, w odpowiedzi na list komendanta głównego policji napisał, że nie widzi potrzeby wprowadzania zakazu wyjazdów dla zorganizowanych grup kibiców gości. Jak dodał, na stadionach tej ligi jest bezpiecznie.
 • ​Boniek do policji: Chwalmy się stadionami i kibicami!

  ​Boniek do policji: Chwalmy się stadionami i kibicami!

  - Jeżeli sam szef polskiej policji mówi, że 98 procent meczów w Polsce przebiega spokojnie, bez żadnych incydentów, to znaczy, że z bezpieczeństwem na naszych stadionach nie jest źle. Tymczasem bardziej nagłaśniane są burdy z udziałem 200 kibiców w Łomiankach, a o wspaniałych stadionach, świetnych kibicach jakich na ostatnim meczu Lecha z legią było ponad 40 tys. i wszyscy byli spokojni, mało kto mówi. Chwalmy się tymi zjawiskami - zaapelował w Kielcach na konferencji "Bezpieczny Stadion" prezes PZPN-u Zbigniew Boniek, a obok niego stał komendant główny policji Marek Działoszyński.
 • Bogusław Biszof: Liga potrzebuje Wrocławia

  - Liga potrzebuje Wrocławia. Nie wyobrażam sobie, by z innych powodów niż sportowe, mogło zabraknąć Śląska w Ekstraklasie - przyznał prezes spółki prowadzącej rozgrywki najwyższej klasy piłkarskiej Bogusław Biszof.
 • Ekstraklasa SA i Polska Telefonia Cyfrowa przedłużają współpracę o dwa lata

  Ekstraklasa SA i Polska Telefonia Cyfrowa przedłużają współpracę o dwa lata

  Ekstraklasa SA i Polska Telefonia Cyfrowa ogłosiły przedłużenie współpracy, na mocy której operator sieci T-Mobile pozostanie sponsorem tytularnym rozgrywek Ekstraklasy do końca sezonu 2014/2015.
 • Ekstraklasa: reforma przeszła, ale bez podziału punktów!

  Ekstraklasa S.A. poinformowała, że w dzisiejszym sondażowym głosowaniu większość klubów poparła projekt systemu rozgrywek na następny sezon pod roboczą nazwą ESA-37. W tej sytuacji od nowego sezonu T-Mobile Ekstraklasa będzie liczyła 37, a nie 30 kolejek.