Boca Juniors

Synonimy:
boca juniors,
Inne znaczenia:
Boca Juniors (klub sportowy) ,

Artykuły - Boca Juniors (58)

 • Miguel Angel Russo ponownie trenerem piłkarzy Boca Juniors

  Miguel Angel Russo ponownie trenerem piłkarzy Boca Juniors

  ​Po 12-letniej przerwie Miguel Angel Russo wrócił do Boca Juniors Buenos Aires i został trenerem jednego z najsłynniejszych klubów piłkarskich nie tylko w Argentynie, ale i na całym świecie - poinformowały miejscowe media.
 • Boca Juniors. Daniele De Rossi odejdzie z Boca?

  Boca Juniors. Daniele De Rossi odejdzie z Boca?

  Wiele wskazuje na to, że Daniele De Rossi, były pomocnik Romy, nie pogra zbyt długo w Boca Juniors. Po zmianach właścicielskich w klubie z Buenos Aires przyszłość Włocha stoi pod dużym znakiem zapytania.
 • Sergio Levinsky: Juan Roman Riquelme staje na czele Boca Juniors

  Sergio Levinsky: Juan Roman Riquelme staje na czele Boca Juniors

  Juan Roman Riquelme z taką samą łatwością składa deklaracje jak w czasach, kiedy był piłkarzem. Jego wkład w tak popularnym argentyńskim klubie, jakim jest Boca Juniors - zdobywcy trzech Copa Libertadores i jednego Pucharu Interkontynentalnego – był tak wielki, że zaledwie cztery lata po zakończeniu kariery sportowej wraca jako wiceprezes. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że w najbliższych wyborach, w 2023 roku, zajmie fotel prezesa klubu - pisze ekspert Interii Sergio Levinsky.
 • Copa Libertadores. River Plate ponownie w finale

  Copa Libertadores. River Plate ponownie w finale

  To, co przeżywa teraz River Plate nie zdarza się często. A jego fani zapamiętają te chwile na zawsze. Drużyna z Buenos Aires dotarła do finału Copa Libertadores po zdobyciu dwóch trofeów (w latach 2015 i 2018) i za każdym razem w tych trzech edycjach wyeliminowała - choć na różnym etapie - największego rywala, Boca Juniors - pisze dla Interii Sergio Levinsky.
 • Copa Libertadores. River Plate Buenos Aires w finale

  Copa Libertadores. River Plate Buenos Aires w finale

  Piłkarze River Plate Buenos Aires awansowali do finału Copa Libertadores, odpowiednika europejskiej Ligi Mistrzów. W rewanżu przegrali ze stołecznym rywalem Boca Juniors 0-1, ale pierwsze spotkanie wygrali 2-0.
 • Copa Libertadores: River Plate - Boca Juniors 2-0 w pierwszym półfinale

  Copa Libertadores: River Plate - Boca Juniors 2-0 w pierwszym półfinale

  W kultowych derbach Buenos Aires piłkarze River Plate pokonali CA Boca Juniors 2-0 w pierwszym półfinałowym starciu Copa Libertadores, najważniejszych rozgrywek w południowoamerykańskiej piłce klubowej.
 • Copa Libertadores. River-Boca i Gremio-Flamengo, czyli wielkie oczekiwania przed półfinałami

  Copa Libertadores. River-Boca i Gremio-Flamengo, czyli wielkie oczekiwania przed półfinałami

  To będą - takie są oczekiwania - dwa znakomite pojedynki z udziałem trzech zespołów, które w ostatnich lat niezmiennie odgrywają znaczącą rolę w Copa Libertadores, i czwartą drużyną, która wzmocniła się zawodnikami o międzynarodowym uznaniu – pisze dla Interii Sergio Levinsky przed półfinałami najważniejszych rozgrywek w południowoamerykańskiej piłce klubowej.
 • Copa Libertadores. Kolejne szaleństwo w meczach Boca Juniors - River Plate

  Copa Libertadores. Kolejne szaleństwo w meczach Boca Juniors - River Plate

  Oczyma wyobraźni ​Argentyna już widzi kolejne szaleństwo przy starciu Boca Juniors - River Plate, do jakiego może dojść w półfinale Pucharu Wyzwolicieli, mając w pamięci skandal, do jakiego doszło w grudniu minionego roku, gdy na skutek burd mecz przeniesiono do Madrytu - pisze w najnowszym felietonie Sergio Levinsky.
 • De Rossi, czyli jak Boca wróciła do włoskich korzeni

  De Rossi, czyli jak Boca wróciła do włoskich korzeni

  Daniele De Rossi jest pierwszym mistrzem świata, który przybył z Europy do Argentyny. O 36-letnim Włochu, wywołującym prawdziwą euforię kibiców Boca Juniors, pisze dla Interii Sergio Levinsky.
 • ​Daniele De Rossi piłkarzem Boca Juniors

  ​Daniele De Rossi piłkarzem Boca Juniors

  Były piłkarz reprezentacji Włoch Daniele De Rossi podpisał roczny kontrakt z Boca Juniors - poinformował argentyński klub. 36-letni pomocnik, mistrz świata z 2006 roku, przez poprzednie 18 lat bronił barw Romy.

Filmy - Boca Juniors (13)