błoto

Artykuły - Błoto (70)

 • Potoki błota zalały górską posiadłość

  Potoki błota zalały górską posiadłość

  Chwile grozy przeżyli mieszkańcy jednego z domów w Alpine w stanie Utah, gdy na mur oddzielający ich posiadłość od brzegu górskiego potoku spłynęła błotnista fala powodziowa.
 • Najbardziej absurdalne seksualne zabawy

  Najbardziej absurdalne seksualne zabawy

  Zastanawialiście się może kiedyś, jakie są najdziwniejsze zabawy erotyczne na świecie? Wybraliśmy dla was kilka.
 • Jeździ się lepiej, ale wieczorem...

  W Polsce okresowo ustały opady śniegu, co pozwoliło odśnieżyć drogi. Obecnie sytuacja wygląda nieco lepiej, aczkolwiek popołudniu spodziewane są ponownie intensywne opady.
 • Horror. Zamiecie, korki, MPK za darmo!

  Polska zmaga się z mocnym atakiem zimy. Wczorajsze intensywne opady spowodowały wieczorny paraliż południowej części kraju.
 • Czesi narzekają na budowę i błoto na stadionie Lecha

  Budowa budynków, przenośne toalety, tymczasowe ogrodzenie i mnóstwo błota - tak czeska agencja prasowa (CTK) opisuje otoczenie, w jakim Sparta Praga rozegra w środę wieczorem w Poznaniu spotkanie rewanżowe z Lechem w 3. rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów.
 • Real stoi w miejscu. Rekordowe 200 mln w błoto?

  Real stoi w miejscu. Rekordowe 200 mln w błoto?

  Barcelona jest kroczek od mistrzostwa, Real pobił niemal wszystkie rekordy, a jednak raczej zakończy sezon z pustymi rękami. Drugą stroną medalu są transfery Ibrahimovica, Czyhryńskiego, Kaki i Benzemy, na których oba kluby wydały po 100 mln euro.
 • Błoto zabiło 200 osób. "Ci, którzy są w domach, umierają natychmiast"

  Błoto zabiło 200 osób. "Ci, którzy są w domach, umierają natychmiast"

  Co najmniej 200 osób zostało pogrzebanych pod zwałami błota i najpewniej nie żyje po środowych osunięciach ziemi spowodowanych ulewnymi deszczami w Niteroi pod Rio de Janeiro. Według straży pożarnej, są nikłe szanse na wyciągnięcie kogoś żywego.
 • Kliknij na nasze kamery!

  Kliknij na nasze kamery!

  Wszystkie drogi krajowe są przejezdne, ale najgorsze warunki są we wschodniej części kraju. Kamery: Zobacz, jak wygląda sytuacja na drogach.
 • Polska przysypana śniegiem

  Polska przysypana śniegiem

  Nawet 20 centymetrów śniegu spadło w ciągu doby na południowym wschodzie Polski i nadal pada. Drogi zrobiły się białe i bardzo śliskie. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - błoto pośniegowe i warstwa zajeżdżonego śniegu leży na drogach w województwach: małopolskim, podkarpackim, lubelskim, świętokrzyskim, we wschodniej części województw mazowieckiego i podlaskiego. Na drogach krajowych pracuje 771 jednostek sprzętu odśnieżnego i przeciwko gołoledzi.
 • RCB: Uwaga na ciężki śnieg

  Sytuacja pogodowa w Polsce jest stabilna, nie ma poważnych zagrożeń - oceniła w piątek dyżurna Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Przestrzegła przed rosnącym ciężarem padającego śniegu, szczególnie na południu kraju, co rodzi konieczność odśnieżania dachów.

Zdjęcia - Błoto (12)

Filmy - Błoto (16)