Bloo

Artykuły - Bloo (9)

 • Zagrają przed Guns N'Roses

  Zagrają przed Guns N'Roses

  Aż trzy zespoły zaprezentują się 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku w roli supportu przed Guns N'Roses.
 • Bloo pod opieką Dominiki Tajner

  Bloo pod opieką Dominiki Tajner

  Pochodząca z Rybnika pop-rockowa grupa Bloo, finaliści naszego konkursu "Hard Rockowa Scena Muzzo", trafili pod menedżerską opiekę Dominiki Tajner, narzeczonej Michała Wiśniewskiego.
 • Hard Rockowa Scena Muzzo: Znamy finalistów!

  Hard Rockowa Scena Muzzo: Znamy finalistów!

  Grupy Bloo, Followers Of Light, GifLof i Lee Monday to finaliści naszego konkursu Hard Rockowa Scena Muzzo. W przyszły czwartek (26 maja) poznamy zwycięzcę, który w nagrodę nagra płytę w profesjonalnym studiu!
 • Bloo: Koncertowanie to wielka przyjemność

  Bloo: Koncertowanie to wielka przyjemność

  Zespół Bloo powstał niewiele ponad rok temu, a już na swoim koncie ma samodzielną trasę koncertową po Polsce i kilka singli. Wczoraj, 12 maja, wystąpił w krakowskim klubie Hard Rock Cafe.
 • Hard Rockowa Scena Muzzo: Emocje przekaże Bloo

  Hard Rockowa Scena Muzzo: Emocje przekaże Bloo

  W czwartek, 12 maja, w krakowskiej Hard Rock Cafe zaprezentuje się przedostatni półfinalista konkursu "Hard Rockowa Scena Muzzo" - pochodząca z Wodzisławia Śląskiego, pop-rockowa grupa Bloo.
 • Bloo: Jak dwa oceany

  Bloo: Jak dwa oceany

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk pop-rockowej grupy Bloo, w składzie której znajdziemy muzyków wspierających zespół Łzy.
 • Bloo - biografia

  Zespół Bloo pochodzi z Wodzisławia Śląskiego. Powstał w lutym 2010 roku. Wykonuje muzykę utrzymaną w pop-rockowej stylistyce. Pomysł na stworzenie projektu wyszedł od Krzysztofa "Cyryla" Mandrysza, który zaprosił do współpracy wokalistę Dawida "Ostrego" Ostrzołka. Na pierwszych próbach pojawili się takżę bracia: Daniel "Azar" i Radek " Ratay" Arendarscy. Już w czerwcu tego samego roku Bloo nagrał swoje pierwsze utwory - w studio No Fear Records, pod opieką Krzyśka "Leona" Lenarda i Arka D
 • "Uspokojenie jest potrzebne"

  "Uspokojenie jest potrzebne"

  Główną inspiracją przy pisaniu materiału na "Bloo", trzecią płytę grupy Lipali, było oglądanie bajek na kanale Cartoon Network. Efektem było 12 premierowych utworów oraz akustyczna wersja piosenki "Nóż", największego przeboju nieistniejącej już formacji Illusion, dowodzonej przez Tomka "Lipę" Lipnickiego (wokal, gitara). W grupie Lipali lidera wspierają Łukasz "Luk" Jeleniewski (perkusja) i Adrian "Qlos" Kulik (bas).
 • Lipali: Premiera "Bloo"

  Lipali: Premiera "Bloo"

  W poniedziałek, 25 czerwca, do sklepów trafił "Bloo", trzeci album Lipali, grupy Tomka "Lipy" Lipnickiego.