Bliss

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
BLiSS (Wykonawca muzyczny) ,

Artykuły - Bliss (15)

 • Ostatni półfinał "Must Be The Music"

  Ostatni półfinał "Must Be The Music"

  W niedzielę (6 maja) poznamy kolejnych uczestników finału "Must Be The Music. Tylko muzyka". O dwa miejsca powalczy ósemka półfinalistów.
 • Debiutanci na listy przebojów: Posłuchaj płyty BLiSS!

  Debiutanci na listy przebojów: Posłuchaj płyty BLiSS!

  Na stronach INTERIA.PL możecie przedpremierowo posłuchać całej płyty debiutującej grupy BLiSS. Promujący album "One" utwór "Donikąd" od czterech miesięcy jest w czołówce najpopularniejszych teledysków w naszym serwisie.
 • BLiSS: Rockowy hołd dla dziewczyn

  BLiSS: Rockowy hołd dla dziewczyn

  11 lipca ukaże się debiutancki album nowej rockowej grupy BLiSS, której teledysk "Donikąd" od trzech miesięcy utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych teledysków na stronach INTERIA.PL.
 • BLiSS: Wygrał "Szansę", śpiewał z Marylą

  BLiSS: Wygrał "Szansę", śpiewał z Marylą

  Muzycy związani wcześniej z zespołem GandahaR powołali do życia nową grupę BLiSS. U nas możecie zobaczyć debiutancki teledysk do utworu "Donikąd".
 • BLiSS - biografia

  Zespół BLiSS powstał w Warszawie. Gra muzykę rockową inspirowaną dokonaniami najlepszych wirtuozów tego gatunku. Grupę tworzą muzycy związani wcześniej z zespołem GandahaR. Liderem BLiSS jest Juliusz Kamil, laureat programu "Szansa na sukces" z grupą Lady Pank, przez lata związany z zespołem Maryli Rodowicz. Obok Kamila w skład formacji wchodzą: znany ze współpracy z Leszkiem Możdżerem i Mietkiem Szcześniakiem gitarzysta Michał "Mozart" Konior, odpowiadający za gitarę basową Andrzej "Pierwi
 • The Legion: Szybko i brutalnie

  The Legion: Szybko i brutalnie

  "Atak bezwzględnej szybkości i bolesnej brutalności" - to, zdaniem muzyków szwedzkiej formacji The Legion, czeka nas na trzecim albumie blackmetalowców, "A Bliss To Suffer".
 • Bliss wybrał Paris Hilton

  Bliss wybrał Paris Hilton

  Jest najbardziej znaną amerykańską dziedziczką. Jest najczęściej fotografowaną celebrity na świecie. Przykuwa uwagę, gdziekolwiek się pojawi. Paris Hilton - nowa twarz kampanii reklamowej Bliss 2007/2008.
 • Kylie Minogue to marionetka

  Kylie Minogue to marionetka

  Sister Bliss, DJ-ka zespołu Faithless, skrytykowała gwiazdę pop Kylie Minogue za brak autorskiego materiału i zadeklarowała, że nie chciałaby z nią pracować.
 • "Tajemna Odyseja" Sear Bliss

  "Tajemna Odyseja" Sear Bliss

  Węgierscy blackmetalowcy z grupy Sear Bliss szykują się już do zadebiutowania z nową płytą w barwach brytyjskiej wytwórni Candlelight. "The Arcane Odyssey" ukaże się 24 września.
 • Regurgitate i "Obrzydliwa rozkosz"

  Regurgitate i "Obrzydliwa rozkosz"

  Weterani szwedzkiego gore / grindu z formacji Regurgitate przygotowali nowy album. "Sickening Bliss", czwarta, duża płyta podopiecznych amerykańskiej wytwórni Relapse trafi na europejski rynek 23 października. Cenzorzy znów przeżyją szok.

Filmy - Bliss (1)

 • BLiSS i bezczelna muzyka

  Zespół powstał w Warszawie, na gruzach formacji GandahaR, grającej rock progresywny. BLiSS to właściwie kontynuacja tamtego projektu, tyle że z numerami, które zadowolą nie tylko koneserów, ale też podbiją listy przebojów. Już sam tytuł płyty "One" wzbudza wiele pytań i kontrowersji.