Bliskie Spotkania

Artykuły - Bliskie Spotkania (11)

 • Przegląd sci-fi w Warszawie

  Przegląd sci-fi w Warszawie

  "Bliskie spotkania trzeciego stopnia" Stevena Spielberga, "Gwiezdne wojny" George'a Lucasa i "Obcy - 8. pasażer Nostromo" Ridleya Scotta są w programie przeglądu filmów science fiction, który w piątek rozpocznie się w kinie Iluzjon w Warszawie.
 • Bliskie spotkania z wielorybem

  Bliskie spotkania z wielorybem

  Pewien Australijczyk przeżył naprawdę bliskie spotkania z wielorybem, kiedy przepłynął po nim na swojej desce do kitesurfingu.
 • Judas Priest i kosmici?

  Judas Priest i kosmici?

  Spotkania z niezidentyfikowanymi obiektami ma za sobą Rob Halford, wokalista metalowej grupy Judas Priest. Od razu jednak dodaje, że nie były to bliskie spotkania...
 • Zbigniew Rybczyński w Classicu

  Zbigniew Rybczyński w Classicu

  Gościem Magdy Miśki w niedzielnym cyklu RMF Classic "Bliskie spotkania" będzie laureat Oscara za animację "Tango" -Zbigniew Rybczyński. Początek o godz. 9.
 • Bliskie Spotkanie z...

  Bliskie Spotkanie z...

  Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o kulisach powstawaniu filmu "Katyń" Andrzeja Wajdy nie możecie przegapić programu "Bliskie Spotkania" w RMF Classic (niedziela, 3 lutego, godz. 9). Gościem Magdy Miśko będzie wybitny polski operator Paweł Edelman.
 • Szczęśliwy finał bliskiego spotkania z pociągiem

  77-letnia pani wyszła bez szwanku z przygody, która mogła się skończyć dla niej bardzo źle. Nie odniosła najmniejszego zadraśnięcia, choć przejechał nad nią pociąg - informuje w poniedziałek portugalski dziennik "Jornal de Noticias".
 • Barrymore chce powrotu "E.T"

  Barrymore chce powrotu "E.T"

  Drew Barrymore ("Aniołki Charliego", "50 pierwszych randek") i Steven Spielberg ("Wojna światów", "Bliskie spotkania trzeciego stopnia") rozpoczęli rozmowy na temat realizacji sequela przeboju z 1982 roku "E.T". Drew miała 6 lat, kiedy wystąpiła w tej produkcji. To był początek wielkiej holywoodzkiej kariery aktorki.
 • Galeria monet za czasów PRL

  Galeria monet za czasów PRL

  Zgodnie z obietnicą, dla miłośników PRL-u przygotowaliśmy chwilę wspomnień. Tym razem bliskie spotkania z Nowotką, Hermaszewskim, Prusem, Mickiewiczem i orłem z "gołą głową".
 • RIO z Linuxem

  Popularny odtwarzacz plików muzycznych formatu MP3 - RIO 500 do tej pory miał oprogramowanie pozwalające mu na "bliskie spotkania trzeciego stopnia" z komputerami z planet Windows i MacIntosh. Od wczoraj mogą się tak bawić również linuxowcy.