biustonosze

Artykuły - Biustonosze (22)

 • ATLANTIC – Biustonosze dla dużych biustów

  ATLANTIC – Biustonosze dla dużych biustów

  Duże rozmiary bielizny kojarzą się niekiedy jeszcze z niefortunnym sformułowaniem "namiot" - a to dlatego, że niegdyś ich producenci stawiali przede wszystkim na "funkcjonalność", zaniedbując zupełnie aspekt estetyczny bielizny - jakby wychodząc z założenia, że jest on w tym przypadku zbędny...
 • W Marks & Spencer zadbasz o piersi

  W Marks & Spencer zadbasz o piersi

  W sklepach Marks & Spencer można teraz skorzystać z bezpłatnej usługi dobierania biustonoszy, nauczyć się poprawnego samobadania badania piersi, a także wesprzeć projekt realizowany przez Ruch Społeczny Polskie Amazonki - Poradnia "Apetyt na Życie". Mamy na to czas do końca września.
 • Stanik jest zbędny - uwolnijcie biust!

  Stanik jest zbędny - uwolnijcie biust!

  Jak wskazują badania francuskiego naukowca, noszenie stanika może wyrządzić więcej złego niż dobrego kobiecej sylwetce. Jak sam twierdzi, ubieranie tej części garderoby „nie jest konieczne”.
 • Dobry biustonosz czyni cuda

  Dobry biustonosz czyni cuda

  Niektóre części garderoby potrafią odmienić wygląd kobiety w sposób niemal magiczny. Królem takiej cudownej metamorfozy jest oczywiście biustonosz!
 • Biustonosz, który wygładza zmarszczki

  Biustonosz, który wygładza zmarszczki

  Biustonosze, które powiększają się i zmniejszają w zależności od temperatury ciała; staniki wygładzające dekolty, na których pojawiły się oznaki starzenia - to tylko niektóre z gorących bieliźniarskich nowości zaprezentowanych podczas targów w Paryżu.
 • Areszt za biustonosze i ziemniaki z chodnika

  Areszt za biustonosze i ziemniaki z chodnika

  Posłowie kręcą bicz na nielegalny handel na ulicach. Handlarzom będzie można konfiskować towar, a nawet wsadzać ich za kratki lub kierować do prac społecznych, pisze "Metro".
 • Areszt za biustonosze i ziemniaki z chodnika

  Areszt za biustonosze i ziemniaki z chodnika

  Posłowie kręcą bicz na nielegalny handel na ulicach. Handlarzom będzie można konfiskować towar, a nawet wsadzać ich za kratki lub kierować do prac społecznych, pisze "Metro".
 • Mężczyźni zaczynają nosić biustonosze

  Kto powiedział, że biustonosze są tylko dla kobiet? W Japonii coraz większą popularność zyskują staniki dla mężczyzn. Niedawno japoński sklep internetowy "The Wishroom shop" sprzedał ponad 300 męskich biustonoszy w cenie 30 dolarów za sztukę.

Filmy - Biustonosze (3)

 • Marcelina Zawadzka o swoim biuście: Bywało problematycznie

  Marcelina Zawadzka ze względu na spory biust nie zawsze mogła wyjść na wybieg jako modelka. Miss Polonia z 2011 r. nigdy nie miała jednak z tego powodu kompleksów i do dziś ma duży dystans do swojej kształtnej figury. Niedawno została ambasadorką firmy produkującej bieliznę, która promuje biustonosze w większych rozmiarach. – Mam pokaźny biust jak na osobę z branży modelingowej, bo zazwyczaj w biuście mam tyle, co w biodrach. To jest problematyczne. Jako modelka zaczęłam pracować w wieku 14 lat; wtedy biust był rzeczywiście mniejszy, choć nie taki mały, ale nadawał się jeszcze. Teraz już nie. Teraz mogę być jedynie fotomodelką - wyznaje Zawadzka. – Ile bym nie schudła, on i tak będzie. To nie jest tak, że tylko kobiety puszyste czy większych rozmiarów mają duże biusty, choć tak jest najczęściej. Zaakceptowałam siebie. Jestem pogodzona z tym, że on taki jest. Chciałabym też, żeby mężczyźni akceptowali nas takimi, jakie jesteśmy - dodaje.
 • Felieton Tomasza Olbratowskiego - Piersi w boju

  Życie naukowca nie musi być nudne i mało satysfakcjonujące - wszystko zależy od doboru obiektu badań. Zobacz felieton! Felietonów Tomasz Olbratowskiego słuchaj w radiu RMF FM od poniedziałku do piątku o 7:50.
 • Rodzaje biustonoszy: wybierz swój model!

  Jeden biustonosz na ciele i drugi na zmianę w szafie - to zdecydowanie za mało! Prezentujemy różne modele staników, które pozwolą nam czuć się swobodnie, wygodnie i kobieco, w zależności od naszych warunków fizycznych i stroju, jaki akurat mamy na sobie.