Bill Nighy

Synonimy:
Nighy Bill,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Bill Nighy (18)

 • Bill Nighy: Chciwy piękna

  Bill Nighy: Chciwy piękna

  Popularność zyskał po 50-tce, gdy zagrał rockmana w "To właśnie miłość". Po tym filmie świat oszalał na jego punkcie.
 • Carey Mulligan i Bill Nighy kochankami

  Carey Mulligan i Bill Nighy kochankami

  28-letnia Carey Mulligan i 64-letni Bill Nighy zostaną kochankami w sztuce Davida Hare'a "Skylight", której premiera zaplanowana jest w czerwcu 2014 na West Endzie.
 • Bill Nighy: Po bułki w garniturze

  Bill Nighy: Po bułki w garniturze

  O jego szyku i elegancji krążą legendy. Mówi się, że nawet po bułki chodzi w garniturze. W wolnych chwilach pisze książki, słucha Dylana i dogląda jednookiego kota - Ziggy'ego. Zawodowo zaś jest utalentowanym aktorem, zdobywcą Złotego Globu i wybitnym specjalistą od kreowania postaci "po złej stronie mocy". Kolejną z nich Bill Nighy przedstawi widzom w filmie "Ja, Frankenstein" - najnowszej superprodukcji Stuarta Beattie, współtwórcy spektakularnego sukcesu "Piratów z Karaibów".
 • Bill Nighy: Chcę bawić ludzi

  Bill Nighy: Chcę bawić ludzi

  Jak jesteś zabawny, to wszyscy cię lubią - mówi Bill Nighy. Choć lubi sprawiać bliskim radość, jego bohater z komedii "Czas na miłość" ma z tym problem: nie umie wyznać synowi, że go kocha...
 • Gwiazda "Piratów" w głośnym remake'u

  Gwiazda "Piratów" w głośnym remake'u

  Bill Nighy negocjuje swój udział w remake'u znanego filmu akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem, "Pamięć absolutna". Aktor wystąpi u boku obsadzonego w głównej roli Collina Farrella.
 • Wymusił rolę w "Potterze"

  Wymusił rolę w "Potterze"

  Bill Nighy potwierdził, że dołączył do obsady filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci". Aktor przez 5 lat zabiegał, żeby zagrać w sadze o młodym czarodzieju.