biel

Artykuły - Biel (62)

  • 8 sposobów na małą łazienkę

    8 sposobów na małą łazienkę

    Nawet niewielka może być wygodna i naprawdę ładna. Małgorzata Kalenik, architekt, podpowiada, co w małym wnętrzu sprawdza się najlepiej.
  • Kolory warzyw i owoców - co oznaczają?

    Kolory warzyw i owoców - co oznaczają?

    Czy wiesz, że po kolorze możemy wstępnie powiedzieć, jak dany owoc czy warzywo będzie oddziaływało na organizm?
  • Nie wszystko jasne?

    Nie wszystko jasne?

    Biel to kolor, który odejmuje lat. Kojarzy się z lekkością i koktajlową elegancją. Jednak nie zawsze służy sylwetce. Sukces zależy od wyczucia proporcji.
  • Gwiazdorska para znów razem?

    Gwiazdorska para znów razem?

    Wokalista Justin Timberlake znów spotyka się z aktorką Jessiką Biel - donoszą amerykańskie media.
  • Niewinność bieli bywa złudna

    Niewinność bieli bywa złudna

    Biel w naszym obszarze kulturowym powszechnie uważana jest za symbol czystości, niewinności i prawości. Śnieżnobiałe są sukienki i garniturki komunijne, jeszcze bielsze tradycyjne ślubne suknie panien młodych. Białe są szatki niewinnych dziewcząt w przekazach literackich i ikonograficznych.
  • Biel, Mendes i Weisz reżyserkami

    Biel, Mendes i Weisz reżyserkami

    Jessica Biel, Eva Mendes i Rachel Weisz zgodziły się stanąć po drugiej stronie kamery, by nakręcić krótkie filmy we współpracy z magazynem "Glamour" i firmą Hyundai.
  • Zarząd Polic zwoła WZA w celu głosowania nad istnieniem spółki

    Zarząd Polic zwoła WZA w celu głosowania nad istnieniem spółki

    Zarząd Zakładów Chemicznych Police zwoła WZA w celu głosowania uchwały dotyczącej dalszego istnienia spółki, ponieważ bilans Polic wykazał stratę, która przekroczyła sumę kapitałów zapasowego, rezerwowego oraz jedną trzecią kapitału zakładowego - wynika z komunikatu spółki. ZCh Police to jedna z największych w kraju firm z branży chemicznej, produkujących nawozy fosforowe i biel tytanową.
  • Fokus na biel

    Fokus na biel

    Tego lata biały jest jednym z bardziej rozchwytywanych kolorów tego sezonu. Łączony z czernią, błękitnymi barwami oraz pastelami zyskał w świecie mody nowe znaczenie...
  • Pan młody: wytwornie i z fantazją

    Pan młody: wytwornie i z fantazją

    Strój pana młodego jest zwykle traktowany jako dodatek do sukni panny młodej. Najczęściej nikt nawet nie pyta go o zdanie w tej kwestii. Tymczasem mężczyźni też mają wrażliwość estetyczną i potrzebę wyrażania własnej indywidualności poprzez wygląd zewnętrzny.
  • Brakuje materiału do produkcji polskich flag

    Brakuje materiału do produkcji polskich flag

    Bielska firma produkująca flagi nie nadąża z realizacją zamówień. Mnóstwo Polaków po katastrofie w Smoleńsku, w której zginął między innymi prezydent, chce je wywiesić na znak żałoby - powiedziała prezes Biel-Flagu Jadwiga Górkiewicz.

Filmy - Biel (1)