biało-czerwoni

Artykuły - Biało-czerwoni (156)

 • Biało-Czerwoni rozbijają polską lewicę?

  Biało-Czerwoni rozbijają polską lewicę?

  "Do wyborów idziemy samodzielnie" - taką deklarację złożył w radiowej Trójce współzałożyciel nowej formacji politycznej Biało-Czerwoni Andrzej Rozenek. Zastrzegł jednak, że nie wyklucza rozmów z innymi partiami.
 • Koźmiński: Do Charkowa i na Wembley na egzamin dojrzałości

  Koźmiński: Do Charkowa i na Wembley na egzamin dojrzałości

  - Drużynę ktoś musi porwać za sobą, a naszej brakuje prawdziwego lidera. Rzadko taką rolę pełni trener, częściej jeden, bądź dwóch zawodników. Za moich czasów nie było jednego lidera, tylko czterech. Teraz tego brakuje. Zwycięstwo rodzi się w bólach, a my tych porodowych przeżyliśmy już kilka i za każdym razem na boisku pękaliśmy. Teraz do Charkowa i na Wembley jedziemy na egzamin dojrzałości - podkreśla w rozmowie z INTERIA.PL wiceprezes PZPN-u, były reprezentant Polski - Marek Koźmiński.
 • Jaka Polska? Biało-czerwona

  EURO przypadło w niekorzystnym momencie. Niekorzystnym dla wszystkich tych, którzy choć deklarują, że czują się Polakami, to jednak głośniej lub ciszej dają do zrozumienia, że biało-czerwoność ich uwiera.
 • 2 maja - Dzień Flagi RP. A ty wywiesiłeś flagę?

  2 maja - Dzień Flagi RP. A ty wywiesiłeś flagę?

  Od podpisania przez prezydenta Bronisława Komorowskiego nowelizacji ustawy wprowadzającej obowiązek umieszczania godła narodowego na stroju sportowców - reprezentantów kraju rozpoczęły się dziś przed południem oficjalne obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.
 • Smuda już wybrał skład na Norwegię?

  Drużyna "napastników" pokonała "obrońców" 4-1 podczas poniedziałkowego treningu piłkarskiej reprezentacji Polski. Pierwszą bramkę na boisku w portugalskiej miejscowości Quinta do Lago strzelił Ireneusz Jeleń. W środę "Biało-czerwoni" zagrają w Faro z Norwegią.
 • Kadrowicze Smudy trenowali w Portugalii

  Piętnastu piłkarzy reprezentacji Polski wzięło udział w pierwszym treningu na zgrupowaniu w Portugalii. W niedzielę, 6 lutego, biało-czerwoni zmierzą się w Vila Real de Santo Antonio z Mołdawią, a w środę (9 lutego) ich przeciwnikiem w Faro będzie Norwegia.
 • Nowak za Rybusa na mecz z Mołdawią

  Nowak za Rybusa na mecz z Mołdawią

  Dawid Nowak (GKS Bełchatów) zastąpił kontuzjowanego Macieja Rybusa (Legia Warszawa) w kadrze Franciszka Smudy na towarzyski mecz piłkarski z Mołdawią. Spotkanie odbędzie się 6 lutego w portugalskim mieście Vila Real de Santo Antonio.
 • Osiem meczów piłkarskiej kadry bez wygranej - najgorzej od 10 lat

  Osiem meczów bez zwycięstwa wskazuje licznik ostatnich wyników piłkarskiej reprezentacji Polski. To najgorsza passa od dziesięciu lat, ale wcześniej zdarzały się jeszcze gorsze. W środę w Poznaniu "Biało-czerwoni" zmierzą się z Wybrzeżem Kości Słoniowej.
 • Rock Niepodległości: Vivat Biało-Czerwoni

  Rock Niepodległości: Vivat Biało-Czerwoni

  Rock Niepodległości to wydarzenie, które trafia do uczuć patriotycznych młodych Polaków, przemawiając do nich ich językiem. W Dzień Niepodległości w Warszawie odbędzie się koncert rockowy, zaś kilka dni wcześniej w Sulejówku powstanie mural niepodległościowy. Ze ścian stacji PKP na przechodniów spoglądać będzie sam Marszałek Piłsudski.
 • Świderski: System lepszy niż w MŚ

  Wielokrotny reprezentant Polski Sebastian Świderski uważa, że "Biało-czerwoni" trafili do trudnej grupy, ale system rywalizacji w przyszłorocznych mistrzostwach Europy siatkarzy (10-18 września) jest znacznie korzystniejszy niż w niedawnych mistrzostwach świata.

Filmy - Biało-czerwoni (3)