biało

Artykuły - Biało (678)

 • Jaka Polska? Biało-czerwona

  EURO przypadło w niekorzystnym momencie. Niekorzystnym dla wszystkich tych, którzy choć deklarują, że czują się Polakami, to jednak głośniej lub ciszej dają do zrozumienia, że biało-czerwoność ich uwiera.
 • Ściąga dla "Franza" - oni mogą zagrać dla nas na EURO!

  Ściąga dla "Franza" - oni mogą zagrać dla nas na EURO!

  W czasach gdy nasza kadra dostaje bęcki nawet od kameruńskich "Lwów" i australijskich "Kangurów", a strzelenie bramki to prawie "mission impossible", pomocy trzeba szukać wszędzie. Wie o tym Franz Smuda i już dał w kadrze szansę mającym polskie korzenie Ludovicovi Obraniakowi, czy Sebastianowi Boenischowi. INTERIA.PL pomaga selekcjonerowi "Biało-czerwonych" namierzyć kolejne talenty z polskim rodowodem! Z nimi na EURO 2012 będziemy mocni!
 • 20. "Rocznik" Gowarzewskiego - dzieło, które chłoszcze...

  20. "Rocznik" Gowarzewskiego - dzieło, które chłoszcze...

  20. tom "Pierwszego Oficjalnego Polskiego Rocznika 2010-2011, Polska - Europa - Świat" Andrzeja Gowarzewskiego daje okazje do zastanowienia się, czy aby z naturalizacjami zawodników do reprezentacji Polski nie brniemy w ślepy zaułek. Przecież rzadko który z nich mówi po polsku!
 • Rock Niepodległości: Vivat Biało-Czerwoni

  Rock Niepodległości: Vivat Biało-Czerwoni

  Rock Niepodległości to wydarzenie, które trafia do uczuć patriotycznych młodych Polaków, przemawiając do nich ich językiem. W Dzień Niepodległości w Warszawie odbędzie się koncert rockowy, zaś kilka dni wcześniej w Sulejówku powstanie mural niepodległościowy. Ze ścian stacji PKP na przechodniów spoglądać będzie sam Marszałek Piłsudski.
 • Sylwetka Daniela Castellaniego

  Sylwetka Daniela Castellaniego

  Argentyńczyk Daniel Castellani już dokonał tego, czego nie udało się jego poprzednikom na stanowisku trenera reprezentacji Polski siatkarzy - doprowadził "Biało-czerwonych" do mistrzostwa Europy. Jednak po przegranym z kretesem mundialu we Włoszech stracił pracę.
 • Świderski: System lepszy niż w MŚ

  Wielokrotny reprezentant Polski Sebastian Świderski uważa, że "Biało-czerwoni" trafili do trudnej grupy, ale system rywalizacji w przyszłorocznych mistrzostwach Europy siatkarzy (10-18 września) jest znacznie korzystniejszy niż w niedawnych mistrzostwach świata.
 • Polska na 69. miejscu w rankingu FIFA, najniżej w historii

  Polska na 69. miejscu w rankingu FIFA, najniżej w historii

  Polscy piłkarze spadli w rankingu FIFA o kolejne trzy pozycje i zajmują 69. miejsce. To najgorszy wynik od wprowadzenia klasyfikacji w 1993 roku. Prowadzi wciąż Hiszpania przed Holandią. Na trzecie miejsce awansowała Brazylia, spychając z podium Niemcy.
 • Noty Polaków w meczu z Ekwadorem

  Reprezentacja Polski zremisowała z Ekwadorem 2-2 w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Montrealu. Zobacz noty Polaków za ten występ (skala 0-6).
 • Engel: Kadra Smudy zmierza w dobrym kierunku

  Były selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Engel uważa, że kadra prowadzona przez Franciszka Smudę zmierza w dobrym kierunku. Jak dodał, przed wtorkowym meczem z Ekwadorem "nie ma powodów do niepokoju".
 • Z Ekwadorem zagramy po raz trzeci

  Z Ekwadorem zagramy po raz trzeci

  Wtorkowy towarzyski mecz w Montrealu będzie trzecim spotkaniem piłkarskich reprezentacji Polski i Ekwadoru, i to trzecim na neutralnym terenie. Obie drużyny odniosły dotychczas po jednym zwycięstwie.

Filmy - Biało (3)

 • Na planie "1920. Biało-czerwone"

  W serialu "1920. Biało-czerwone" w reżyserii Macieja Migasa widzowie mogą śledzić losy trzech bohaterów na tle dramatycznych wydarzeń 1920 roku.
 • Podglądamy trening "Biało-czerwonych"

  Tak trenowała polska reprezentacja przed dzisiejszym meczem z Austrią.
 • Wieści z treningu "Biało-czerwonych"

  Korespondent Interia.pl, Michał Białoński, relacjonuje przebieg przygotowań polskiej reprezentacji do meczu z Austrią.