Bez tajemnic 2

Artykuły - Bez tajemnic 2 (4)

 • Julia Kijowska: Nowa Krystyna Janda

  Julia Kijowska: Nowa Krystyna Janda

  Julia Kijowska - gwiazda serialu "Bez tajemnic" - nazywana jest przez krytyków "nową Krystyna Jandą". W poniedziałek, 21 stycznia, dowiemy się, czy aktorka otrzyma Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego.
 • Janda: Niczego nie udaję!

  Janda: Niczego nie udaję!

  Szefuje dwóm teatrom, gra, reżyseruje i adaptuje sztuki. Krystyna Janda jest pełna nowych pomysłów, energii oraz apetytu na życie. Od lat ma swoich wiernych widzów, którzy zapełniają widownię do ostatniego miejsca.
 • Bywam złośliwa i nic nie udaję

  Bywam złośliwa i nic nie udaję

  Gra, reżyseruje, śpiewa, rysuje, sprawdza się nawet jako bizneswoman. Każdemu z tych zajęć towarzyszy pasja. Krystyna Janda, która ma na swym koncie znakomite role w tak głośnych filmach, jak "Człowiek z marmuru", "Przesłuchanie", "W zawieszeniu" czy "Tatarak", nie zwalnia tempa.
 • Fotografia cyfrowa bez tajemnic [2]

  Fotografia cyfrowa bez tajemnic [2]

  W użyciu bywa również drugi rodzaj sensora CCD - Progressive-Scan CCD lub po prostu progresywny CCD. Różnicą w stosunku do tego pierwszego jest to, że czytanie linii obrazowych odbywa się w jednym "ciągu roboczym" po kolei linia po linii. Zaletą tego rozwiązania jest to, że nie jest wymagana mechaniczna migawka dozująca czas naświetlania elementu CCD. W pełni elektroniczna kontrola parametrów ekspozycji umożliwia osiągnięcie ekstremalnie krótkich czasów naświetlania. Z tego powodu przetworniki takie są idealne np. do fotografii sportowej.

Filmy - Bez tajemnic 2 (1)