bestseller

Artykuły - Bestseller (42)

 • Igrzyska śmierci — pełna emocji książka na wakacje!

  Igrzyska śmierci — pełna emocji książka na wakacje!

  Ta popularna powieść młodzieżowa z pewnością zaskoczy także starszych czytelników. Lekki język, niesamowity świat przedstawiony i wartka akcja sprawiają, że Igrzyska śmierci Susanne Collins po prostu trzeba przeczytać!
 • Bestsellery Empiku 2018 - z rozmachem i demokratycznie

  Bestsellery Empiku 2018 - z rozmachem i demokratycznie

  Wymowne westchnięcia, kręcenie nosem, albo (w skrajnych przypadkach) głośno wyrażana dezaprobata. Tak od 20 lat wyglądają reakcje krytyków po ogłoszeniu laureatów Telekamer – nagród przyznawanych przez widzów, wybierających swoich ulubionych aktorów, ukochane seriale czy wzbudzające najwięcej emocji programy telewizyjne.
 • USA: Taylor Swift o włos przed "Krainą lodu"

  USA: Taylor Swift o włos przed "Krainą lodu"

  Rzutem na taśmę Taylor Swift z "1989" zdobyła tytuł najlepiej sprzedającej się płyty 2014 roku w Stanach Zjednoczonych.
 • Ludzie to idioci. Nieprawda? A właśnie, że tak!

  Ludzie to idioci. Nieprawda? A właśnie, że tak!

  - Usiądź sobie na parkingu restauracji fast food i zwróć uwagę, jak grubi są ci, którzy tam jedzą; na pewno nie będziesz miał wątpliwości, że ludzie to idioci - mówi Larry Winget. Amerykanin, autor wielu bestsellerów dotyczących rozwoju osobistego, biznesu i poprawiania jakości własnego życia. Już wkrótce na naszym rynku ukażą się dwa poradniki jego autorstwa.
 • Polak, który przeżył dwanaście kar śmierci...

  Polak, który przeżył dwanaście kar śmierci...

  Michał Pauli za przemyt ecstasy trafił do Bang Kwang - jednego z najcięższych więzień na świecie. Do szmuglowania narkotyków namówiła go przyjaciółka, która później okazała się tajną agentką policji. Tajski sąd skazał Polaka na dwunastokrotną karę śmierci. W więzieniu spędził sześć lat, by pewnego dnia usłyszeć od strażnika, że wychodzi na wolność. Ułaskawił go król.
 • Rekordowa Taylor Swift. Adele wypada!

  Rekordowa Taylor Swift. Adele wypada!

  Mimo znacznego spadku w sprzedaży singel Taylor Swift "We Are Never Ever Getting Back Together" utrzymuje się ciągle na szczycie amerykańskiej liście przebojów.
 • "Olimpijska" wokalistka ciągle na topie

  "Olimpijska" wokalistka ciągle na topie

  Na szczycie brytyjskiej listy bestsellerów płytowych bez zmian - Emeli Sande z "Our Version Of Events" utrzymuje się na pierwszym miejscu.
 • Każdy zastanawia się nad swoim życiem

  Każdy zastanawia się nad swoim życiem

  Nicholas Sparks, autor bestsellerów ekranizowanych i tłumaczonych na wiele języków, zdradza tajniki pisarskiego warsztatu i podpowiada jak zacząć pisać powieści.
 • Podsumowanie roczne: Adele miażdży konkurencję

  Podsumowanie roczne: Adele miażdży konkurencję

  Ponad 18 milionów płyt sprzedała brytyjska wokalistka Adele w 2011 roku! 15,3 mln nabywców znalazł wydany w styczniu album "21", a 2,8 mln jej debiut "19" z... 2008 roku.
 • Tak się pisze bestsellery!

  Tak się pisze bestsellery!

  Jej książki podbijają światowe listy bestsellerów pokazując, że literatura fantasy to nie jest wyłącznie "męska rzecz". Trudi Canavan tworzy nowe światy pełne magii, intryg i niesamowitych przygód.

Filmy - Bestseller (2)

 • Agata Młynarska: Moja książka to bestseller!

  Książka „Pyszna zmiana, czyli moje życie bez glutenu”, której współautorką jest Agata Młynarska, stała się bestsellerem i wydawnictwo planuje jej dodruk. Dziennikarka zdradza także, że dostaje mnóstwo listów z podziękowaniami od czytelników, którzy dzięki publikacji zdiagnozowali swoje choroby. Książka została wydana 19 listopada ub.r. przez Burda Publishing Polska. – Ogromnie się cieszę, że książka się podoba. Mam takie poczucie, że przynajmniej do czegoś się przydałam – cieszy się Młynarska. „Pyszna zmiana, czyli moje życie bez glutenu” to poradnik o tym, jak zdrowo żyć. Dziennikarka namawia w nim do tego, by badać się w kierunku nietolerancji pokarmowej na gluten i laktozę, bo niezdiagnozowanie problemu może prowadzić do ogólnego złego samopoczucia, m.in. bólów brzucha, wymiotów, osłabienia organizmu. W książce autorka opisuje swoje własne doświadczenia. Nietolerancję na gluten i laktozę lekarze wykryli u gwiazdy dopiero we wrześniu 2013 r., tymczasem Agata Młynarska już w dzieciństwie wiele razy źle się czuła; często bolał ją brzuch. Po diagnozie zmieniła nawyki żywieniowe i zaczęła prowadzić zdrowy tryb życia, m.in. jeść regularnie i świadomie. Oprócz Agaty Młynarskiej książkę „Pyszna zmiana, czyli moje życie bez glutenu” pisały także gastrolog prof. Grażyna Rydzewska, dietetyczka Agnieszka Pęksa i mistrzyni gotowania Ewa Olejniczak, które zawarły w niej porady zdrowotne, analizy diet i przepisy.
 • Bestseller - mitsubishi lancer

  Najnowsza generacja lancera w Polsce okazała się bestsellerem, na przekór kryzysowi windując sprzedaż całej marki. Od początku roku sprzedano 3081 lancerów, większość (1780 aut) w wersji sportback (czyli pięciodrzwiowy hatchback). To właśnie tę wersje zobaczycie na naszym filmie.