Berlin

Artykuły - Berlin (491)

Filmy - Berlin (20)

  • "Berlin, Barcelona" [trailer]

  • Napad na ciężarówkę z pieniędzmi w centrum Berlina. Złodzieje spowodowali wypadek podczas ucieczki

    Berlińska policja szuka sprawców napadu na ciężarówkę przewożącą pieniądze. Do kradzieży doszło ok. 7. 30 rano w pobliżu Alexanderplatz. Sprawcy zbiegli w łupem dwoma samochodami. W trakcie ucieczki jednak spowodowali wypadek drogowy i przesiedli się do jednego pojazdu. (TVN24/x-news)
  • Uchodźcy będą prowadzili w Berlinie miejskie autobusy

    BVG, spółka zarządzająca berlińską komunikacją miejską, ogłosiła zakończenie projektu "Uchodźcy w transporcie publicznym". Wzięło w nim udział 16 osób, które były szkolone na kierowców autobusów. Wszyscy ukończyli kurs i zostali zatrudnieni. - Będziemy oczywiście kontynuować projekt. Z jednej strony problem uchodźców nadal istnieje, ale z drugiej daje nam to większe możliwości, bo nadal mamy wakaty na stanowiskach - przyznał Dirk Schulte, dyrektor do spraw personalnych w BVG. (RUPTLY/x-news)
  • Pożar lasu pod Berlinem. Trwa ewakuacja ludności

    W czwartek w godzinach wieczornych na południe od Berlina na terenach dotkniętych suszą doszło do wybuchu ogromnego pożaru. Ogień bardzo szybko się rozprzestrzenia i w związku z tym ewakuowane zostały już 3 miejscowości. Wciąż trwa akcja wygaszania, w której bierze udział kilkuset strażaków.