Bejbi blues

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Bejbi blues (Film (2012) Reż.Katarzyna Rosłaniec) ,

Artykuły - Bejbi blues (10)

 • Matki z piekła rodem

  Matki z piekła rodem

  W komedii "Złe mamuśki" Jona Lucasa i Scotta Moore'a - na ekranach kin od 5 sierpnia - bohaterki nie stanowią dobrego wzoru dla swoich dzieci. Nudne życie rodzinne urozmaicają alkoholem, w supermarkecie urządzają dziką imprezę, a na deser organizują domówkę, którą cała okolica będzie pamiętać przez wiele, wiele lat. W historii kina bywały jednak znacznie trudniejsze przypadki - oto najgorsze filmowe matki wszech czasów.
 • Najmodniejszy film sezonu?

  Najmodniejszy film sezonu?

  4 stycznia na ekranach kin zagościł "Bejbi blues" - nowy film Kasi Rosłaniec, autorki przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek". Odważny, prawdziwy, wstrząsający portret generacji facebooka, smsów, blogów i fast foodów urasta na najpopularniejszy (w trzy dni obejrzało go 130 000 widzów) i najmodniejszy film sezonu.
 • "Bejbi blues": 130 tys. widzów w weekend otwarcia

  "Bejbi blues": 130 tys. widzów w weekend otwarcia

  "Bejbi blues" - nowy film Kasi Rosłaniec, autorki przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", zadebiutował na ekranach 4 stycznia. W zaledwie trzy dni zainspirowany prawdziwą historią obraz obejrzało w kinach blisko 130 000 widzów.
 • Magdalena Boczarska: 34-letnia babcia

  Magdalena Boczarska: 34-letnia babcia

  Aktorka Magdalena Boczarska zagrała w najnowszym filmie Katarzyny Rosłaniec "Bejbi blues". Artystka wcieliła się w babcię, choć ma zaledwie 34 lata...
 • "Bejbi blues": O samotności i egoizmie

  "Bejbi blues": O samotności i egoizmie

  Nowy film autorki "Galerianek" Katarzyny Rosłaniec, "Bejbi blues", historia pary nastolatków, którzy zostają rodzicami i nie radzą sobie z nową rolą, trafi w piątek do polskich kin. Kręcąc go, reżyserka inspirowała się prawdziwymi wydarzeniami.
 • Mistrzowie makabry w "Bejbi blues"

  Mistrzowie makabry w "Bejbi blues"

  Media nazywają ich wyrodnymi dziećmi Lady Gagi i Freddy'ego Kruegera. Rodacy z RPA przepraszają świat za ich istnienie. Muzycy z Die Antwoord, bo o nich mowa, nie mogą narzekać na brak rozgłosu. Goszczą w popularnych talk show, grają na największych festiwalach świata i królują w sieci, gdzie teledyski grupy obejrzało ponad 100 milionów osób.
 • Danuta Stenka: Wyrozumiała babcia

  Danuta Stenka: Wyrozumiała babcia

  Już 4 stycznia na ekranach kin zobaczyć będziemy mogli Danutę Stenkę. Aktorka w filmie "Bejbi blues" Katarzyny Rosłaniec ("Galerianki") wcieliła się w postać mamy nastolatka, któremu urodziło się dziecko.
 • Boczarska: Zagrałam 33-letnią babcię!

  Boczarska: Zagrałam 33-letnią babcię!

  4 stycznia na ekrany kin wejdzie "Bejbi blues", nowy film Katarzyny Rosłaniec - autorki "Galerianek". - Jestem w Kasi absolutnie zakochana. Przepowiadam jej wielką karierę - mówi gwiazda filmu, Magdalena Boczarska.
 • Kościukiewicz: Zagrałem wielkiego dupka

  Kościukiewicz: Zagrałem wielkiego dupka

  Czołowy buntownik polskiego kina, laureat Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego - Mateusz Kościukiewicz powraca na ekrany kin. W "Bejbi blues", nowym filmie autorki "Galerianek", zobaczymy go w roli skrajnie odmiennej od dotychczasowego emploi.

Filmy - Bejbi blues (6)