beIN Sports

Artykuły - BeIN Sports (3)

 • Vivendi kupi beIN Sports?

  Vivendi kupi beIN Sports?

  Exane-BNP/Paribas sugeruje w notce do swoich klientów, że suwerenny fundusz z Kataru szuka sposobu na to, by nieco usunąć się w cień, i że francuski gigant medialny Vivendi może być potencjalnym nabywcą/partnerem dla jego praw sportowych i działań marketingowych pod marką beIN Sports. Czy Vivendi (właściciel Grupy CANAL+, większościowego udziałowca platformy nc+ poprzez spółkę ITI Neovision) przejmie beIN Sports od Al Jazeera?
 • Przetarg na transmisje ligi hiszpańskiej w TV. Będzie nowy kanał?

  Przetarg na transmisje ligi hiszpańskiej w TV. Będzie nowy kanał?

  Już w najbliższy piątek, spotkaniem Malaga CF - Sevilla FC rozpocznie się nowy sezon najlepszej krajowej ligi na świecie. Na pięć dni przed startem Primera Division, kibice wciąż nie wiedzą, gdzie będzie można oglądać mecze La Ligi. Grafika na stronie rozgrywek sugeruje, że w Polsce pojawi się nowy kanał telewizyjny.
 • beIN Sports lub Fox Sports zastąpią Orange Sport?

  beIN Sports lub Fox Sports zastąpią Orange Sport?

  W połowie września br. ogłoszono, iż kontrolowana przez Romana Młodkowskiego firma RMVC przejmuje od Orange Polska kanał telewizyjny Orange sport. Stacja ma zachować swój sportowy charakter i zmienić nazwę. Na jaką? Spekuluje się, że O!Sport. Mówi się też, iż za firmą Młodkowskiego stoi inna, zagraniczna, z potężnym kapitałem, która w ten sposób mogłaby wprowadzić do Polski swój kanał. Tu wymienia się Fox Sports (Fox International Channels) i beIN Sports (Al Jazeera).