Film - BBC

Artykuły - BBC (50)

 • Sir David Attenborough będzie uczył dzieci w BBC

  Sir David Attenborough będzie uczył dzieci w BBC

  Biolog, pisarz, podróżnik, a przy tym lektor w filmach przyrodniczych, postanowił w czasie pandemii poprowadzić lekcje geografii dla dzieci, które z konieczności przesiadują w domach. Nie on jeden.
 • "Dynastie": Ścibakówna, Frycz, Gessler i Bielecki w akcji "Wiele nas łączy"

  "Dynastie": Ścibakówna, Frycz, Gessler i Bielecki w akcji "Wiele nas łączy"

  Olga Frycz, Beata Ścibakówna, Lara Gessler, Olga Frycz, siostry Dominikanki i himalaista Adam Bielecki postanowili włączyć się w akcję "Wiele nas łączy", związaną z serią przyrodniczą BBC "Dynastie" o pięciu gatunkach zwierząt, które są zagrożone wyginięciem.
 • BBC ujawniło kontrakty najlepiej zarabiających gwiazd

  BBC ujawniło kontrakty najlepiej zarabiających gwiazd

  Brytyjski publiczny nadawca BBC ujawnił w środę zarobki swoich najlepiej zarabiających gwiazd. Najwyżej opłacanym okazał się być prowadzący stacji radiowej BBC Radio 2 Chris Evans, który w ciągu roku otrzymał około 2,2 mln funtów.
 • TVP i BBC kręcą "Szpiegów w Warszawie"

  TVP i BBC kręcą "Szpiegów w Warszawie"

  Już 11 kwietnia rozpoczną się zdjęcia do historycznego serialu szpiegowskiego "Szpiedzy w Warszawie" - pierwszej wspólnej produkcji fabularnej TVP i BBC.
 • Serialowy "Sherlock Holmes"

  Serialowy "Sherlock Holmes"

  Słynny detektyw Sherlock Holmes tym razem działać będzie we współczesnych realiach. Telewizja BBC Entertainment w październiku nadawać będzie serial o przygodach znanego bohatera.
 • Hugh Grant homofobem? BBC przeprasza

  Hugh Grant homofobem? BBC przeprasza

  Szefowie koncernu medialnego BBC oficjalnie przeprosili za ostatnią wypowiedź Hugh Granta na ich antenie. Aktor miał w nich pogardliwie wyrazić się na temat homoseksualistów.
 • Pokazał na wizji środkowy palec!

  Pokazał na wizji środkowy palec!

  Urodzony w Gdańsku 31-letni Tomasz Schafernaker - prezenter pogody w telewizji BBC - przeprosił za pokazanie na wizji środkowego palca, co w Wielkiej Brytanii jest niezwykle ordynarnym gestem.
 • Polski dokument w BBC

  Polski dokument w BBC

  "Efekt Chopina" film dokumentalny w reżyserii Krzysztofa Dzięciołowskiego, opowiadający o współczesnych artystach, inspirujących się twórczością Chopina, będzie w weekend emitowany w brytyjskiej telewizji BBC World - poinformował we wtorek, 10 sierpnia, producent obrazu - firma Vision House.
 • Co poleca Ewa Ewart?

  Co poleca Ewa Ewart?

  Od września na antenę TVN24 wraca cykl "Ewa Ewart poleca". To pasmo, w którym ceniona dziennikarka oraz producentka wybrała jej zdaniem najciekawsze i najbardziej poruszające filmy dokumentalne.
 • Johnny Depp doktorem Who?

  Johnny Depp doktorem Who?

  Jakiś czas temu pojawiły się plotki o tym, że Johnny Depp zagra główną rolę w długometrażowym "Doktorze Who". Co na to BBC?