Bayern Monachium

Artykuły - Bayern Monachium (6198)

• Bayern-Besiktas. Walka o ćwierćfinał Ligi Mistrzów

Bayern-Besiktas. Walka o ćwierćfinał Ligi Mistrzów

Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie rozpoczyna rywalizację w 1/8 finału Champions League. Przeciwnikiem Bawarczyków jest turecki Besiktas. Zdecydowanym faworytem do awansu jest oczywiście drużyna mistrza Niemiec. Pierwsze spotkanie odbędzie się na Allianz Arena. Początek starcia we wtorek o 20:45.
  • VfL Wolfsburg - Bayern 1-2. Robert Lewandowski był bliski przerwania wyjątkowej serii

Napastnik reprezentacji Polski ponownie okazał się bohaterem Bayernu Monachium! Robert Lewandowski w sobotnim meczu Bundesligi przeciwko VfL Wolfsburg pojawił się na murawie dopiero w 79. minucie, a w doliczonym czasie gry zapewnił Bawarczykom wyjazdową wygraną 2-1. 29-latek wykorzystał rzut karny, ale golkiper gospodarzy był bliski obrony.
  • Bayern - Legia 14-0 w meczu zespołów młodzieżowych do lat 17

Bayern - Legia 14-0 w meczu zespołów młodzieżowych do lat 17

Nie, to nie jest żart, to istna katastrofa! Zespół akademii Legii do lat 17 poniósł sromotną klęskę w Monachium z rówieśnikami Bayernu. Wynik towarzyskiego meczu 0-14 (0-7) mógłby posłużyć za cały komentarz.
  • VfL Wolfsburg - Bayern Monachium 1-2. Robert Lewandowski strzelił zwycięskiego gola

Robert Lewandowski strzelił zwycięskiego gola dla Bayernu Monachium w wyjazdowym meczu z VfL Wolfsburg (2-1) w 23. kolejce Bundesligi.
  • Bayern mógł mieć De Bruyne'a, ale poszło o pieniądze

Bayern mógł mieć De Bruyne'a, ale poszło o pieniądze

Kevin De Bruyne bez wątpienia należy do najlepszych piłkarzy obecnie występujących w Europie. Belgijski pomocnik jest prawdziwą gwiazdą Manchesteru City, którego menedżerem jest Josep Guardiola. Okazuje się, że Hiszpan mógł współpracować z De Bruyne'em już w 2015, gdy prowadził Bayern Monachium, ale klub nie chciał za niego zapłacić więcej niż 50 milionów euro.
  • Kibice Wolfsburga zbojkotują mecz z Bayernem

Kibice Wolfsburga zbojkotują mecz z Bayernem

Fani drużyny VfL Wolfsburg są bardzo niezadowoleni z tego, w jakim kierunku zmierza klub. W poprzednim sezonie zespół do samego końca walczył o pozostanie w Bundeslidze, a w obecnym nie jest lepiej. Na znak protestu trybuna najzagorzalszych fanów w najbliższym meczu z Bayernem, którego napastnikiem jest Robert Lewandowski, pozostanie pusta przez 19 minut i 45 sekund.
  • Bayern Monachium chce latem sprzedać Arturo Vidala

Bayern Monachium chce latem sprzedać Arturo Vidala

Arturo Vidal kończy swoją przygodę z Bayernem Monachium - twierdzi bild.de. Zdaniem niemieckich dziennikarzy szefowie bawarskiego klubu zdecydowali się na odmłodzenie kadry i w kolejnym sezonie nie widzą miejsca dla Chilijczyka.
  • Bayern zagra z Bayerem w półfinale Pucharu Niemiec

Bayern zagra z Bayerem w półfinale Pucharu Niemiec

Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego trafił na Bayer Leverkusen w półfinale piłkarskiego Pucharu Niemiec. Drugą parę tworzą Eintracht Frankfurt i Schalke 04 Gelsenkirchen.
  • Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen 2-1 w meczu 22. kolejki Bundesligi

Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen 2-1 w meczu 22. kolejki Bundesligi

Bayern Monachium pędzi po mistrzostwo Niemiec w ekspresowym tempie. W 22. kolejce Bundesligi Bawarczycy pokonali u siebie Schalke 04 Gelsenkirchen 2-1 (2-1). Już w 6. minucie gola dla Bawarczyków strzelił niezawodny Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski zdobył bramkę w 11 spotkaniu z rzędu na Allianz Arena i wyrównał rekord Juppa Heynckesa.
  • Robert Lewandowski: Moim celem jest zakończenie sezonu z co najmniej 30 golami

Robert Lewandowski: Moim celem jest zakończenie sezonu z co najmniej 30 golami

Zwycięski w ostatnich 11 meczach licząc wszystkie rozgrywki Bayern Monachium podejmie Schalke 04 Gelsenkirchen w najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 22. kolejki niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej. Z tym rywalem nie przegrał od prawie siedmiu lat.