Bayern Monachium

Artykuły - Bayern Monachium (6598)

Filmy - Bayern Monachium (149)

 • Bayern - Eintacht 1-3. Niko Kovacz oblany po finale. Wideo

  Niko Kovacz, trener Eintrachtu Frankfurt, został zaskoczony przez swoich piłkarzy i oblany piwem na konferencji prasowej po zwycięstwie z Bayernem Monachium 3-1 w finale Pucharu Niemiec.
 • Lewandowski z golem. Bayern - Eintracht 1-3 w finale Pucharu Niemiec. Wideo

  Robert Lewandowski zdobył bramkę, ale Bayern Monachium przegrał 1-3 z Eintrachtem Frankfurt w finale Pucharu Niemiec. Bohaterem zwycięzców został Ante Rebić, który strzelił dwa gole.
 • Bayern przegrywa, ale potem odbyła się feta. Wideo

  Bayern Monachium przegrał z VfB Stuttgart 1-4 w ostaniej kolejce Bundesligi, ale po meczu w Monachium odbyła się feta za mistrzostwo Niemiec. Robert Lewandowski miał udział przy jedynym golu dla Bawarczyków.
 • Macz Bayernu ocenzurowany w Iranie. Chodziło o kobietę

  Spotkanie z udziałem Roberta Lewandowskiego zostało... ocenzurowane. W miniony weekend Bayern Monachium wygrał na wyjeździe z FC Koeln 3-1 w meczu przedostatniej kolejki Bundesligi. Starcie transmitowane było w wielu krajach świata, między innymi w Iranie. I właśnie tam nadawca zdecydowanie interweniował, wprowadzając ostrą cenzurę. Wszystko z powodu... Bibiany Steinhaus, arbiter tego spotkania. - To był wyczerpujący mecz dla mistrzów cenzury z Iranu. Za każdym razem, gdy kamera robiła podczas starcia Kolonii z Bayernem zbliżenie na Bibianę Steinhaus, irańska telewizja... pokazywała kibiców - napisała na twitterze Natalie Amiri, korespondentka ARD. W Iranie od czasów islamskiej rewolucji z 1979 roku kobiety nie mają równych praw w dostępie do sportu. W niektórych rejonach kraju do tej pory nie mogą one nawet wchodzić na stadion, gdy na arenie odbywa się rywalizacja męskich drużyn. Press Focus/x-news