Bauer

Artykuły - Bauer (6)

 • Grupa Bauer Media przejmuje Rankomat.pl

  Grupa Bauer Media przejmuje Rankomat.pl

  Grupa Bauer Media kupiła 100 proc. akcji spółki Rankomat.pl SA - właściciela największej w Polsce porównywarki ubezpieczeniowej. Spółka, której prezesem jest Michał Laskowski, wejdzie w skład Grupy Interia.pl, zarządzanej przez Artura Potockiego.
 • Prawie 16 milionów czytelników magazynów Bauera w roku 2013

  Od stycznia do grudnia 2013 roku po magazyny Wydawnictwa Bauer sięgnęło 15 milionów 800 tysięcy czytelników. W pierwszej piątce magazynów, które zyskały najwięcej czytelników znalazły się: "Świat&Ludzie", "Świat Wiedzy", "SHOW", "Relaks", "Takie jest Życie".
 • Telekamery: Oto gwiazdy telewizji!

  Telekamery: Oto gwiazdy telewizji!

  Katarzyna Zielińska, Marek Bukowski, Agnieszka Cegielska, Tadeusz Sznuk i Robert Kozyra to jedni z tegorocznych laureatów Telekamer "Tele Tygodnia". 16. gala Telekamer odbyła się w poniedziałek, 11 marca, w warszawskim hotelu Sofitel Victoria i była połączona ze świętowaniem 20-lecia tego najpopularniejszego tygodnika telewizyjnego w Polsce.
 • Tele Tydzień oraz dziesiątki największych czasopism dostępne wyłącznie w punktach Ruchu, Garmondu i Empiku

  Tele Tydzień oraz dziesiątki największych czasopism dostępne wyłącznie w punktach Ruchu, Garmondu i Empiku

  Już od ponad tygodnia największe i najchętniej kupowane czasopisma w Polsce, takie jak Tele Tydzień, Życie na gorąco, Twój Styl oraz ponad 30 innych tytułów, są niedostępne u największego dystrybutora prasy, firmy Kolporter.
 • Kolporter zaprzestał kolportażu czasopism Wydawnictwa Bauer

  Kolporter zaprzestał kolportażu czasopism Wydawnictwa Bauer

  Stało się tak w wyniku nierzetelnych działań Kolportera, który wykorzystując swoją dominującą pozycję na rynku dystrybucji prasy usiłował i nadal usiłuje narzucić Wydawnictwu Bauer niekorzystne warunki współpracy poprzez stosowanie przymusu zawarcia długoterminowej umowy handlowej opartej na skrajnie wysokich warunkach marżowych. Jednocześnie działania Kolportera skutecznie ograniczają dostęp innym dystrybutorom do sieci handlowej do której Kolporter obecnie jest dostawcą prasy, nawet jeśli nie jest ona jego własnością.
 • Rynek prasowy: Bauer Wydawcą Roku

  Rynek prasowy: Bauer Wydawcą Roku

  W tegorocznej edycji raportu "Wydawcy", przygotowywanej przez redakcję "Media & Marketing Polska", tytuł Wydawcy Roku przyznano Wydawnictwu Bauer. Zdaniem redakcji "M&MP", Bauer udanie przeszedł zmianę z konserwatywnego wydawnictwa w jednego z najbardziej aktywnych graczy w branży. Stało się to na trudnym rynku zdominowanym przez tworzenie multimedialnych ofert, zawieranie wydawniczych aliansów, inwestycji w internet, czemu towarzyszy spadek sprzedaży i wpływów reklamowych.