Basement Jaxx

Artykuły - Basement Jaxx (17)

 • Perfekcyjna pani stadionu

  Perfekcyjna pani stadionu

  Pierwszy polski koncert Beyonce - zorganizowany w ramach Orange Warsaw Festival 2013 - ściągnął na Stadion Narodowy w Warszawie nieprzebrane tłumy, większe niż zjawiły się na Madonnie czy Coldplay. Niesamowity głos Beyonce niósł się po zakamarkach biało-czerwonego koszyka z wielką mocą i szkoda, że nagłośnienie stadionu nie zawsze sobie z tą mocą radziło.
 • Open'er: Kolejne gwiazdy

  Open'er: Kolejne gwiazdy

  Kolejnymi dwoma zespołami, które wystąpią na Heineken Open'er Festival są Basement Jaxx i Crystal Castles.
 • The Streets w Gdyni!

  The Streets w Gdyni!

  Organizatorzy festiwalu Heineken Open'er, który będzie miał miejsce w Gdynia na lotnisku Babie Doły, ujawnili dwie kolejne gwiazdy imprezy. Do Manu Chao, Placebo, Franza Ferdinanda i Pharella Williamsa dołączyli The Streets i Basement Jaxx.
 • Basement Jaxx na Glastonbury

  Basement Jaxx na Glastonbury

  Wiadomo już, kto zastąpi Kylie Minogue w finale trzydniowego (24-26 czerwca) festiwalu Glastonbury, jednej z największych letnich imprez w Europie. Będzie to Basement Jaxx, taneczny duet z Wielkiej Brytanii, mający na koncie tegoroczną nagrodę Grammy za płytę roku "electronic/dance".
 • Basement Jaxx: Zobacz teledysk

  Basement Jaxx: Zobacz teledysk

  Angielski duet Basement Jaxx w poniedziałek, 21 marca, wyda składankową płytę "The Singles". Pionierzy nurtu house promują ją nagraniem "Oh My Gosh", z gościnnym udziałem ciemnoskórej wokalistki Vuli Malingi. Teledysk do tego utworu możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL.
 • Basement Jaxx w RPA

  Basement Jaxx w RPA

  Basement Jaxx, popularny brytyjski duet taneczny, zagra w październiku w Republice Południowej Afryki, na specjalnym koncercie z okazji 10-lecia upadku apartheidu w tym kraju. Muzycy polecą do Afryki na prośbę brytyjskich władz.
 • Basement Jaxx odrzucili ofertę Madonny

  Basement Jaxx odrzucili ofertę Madonny

  Muzycy angielskiego duetu Basement Jaxx nie skorzystali z okazji zremiksowania utworu "Me Against The Music", nagranego wspólnie przez Britney Spears i Madonnę. Brytyjscy guru muzyki dance chętnie natomiast nawiązaliby współpracę z Justinem Timberlakem.
 • Basement Jaxx: Album pełen gości

  Basement Jaxx: Album pełen gości

  Duet Basement Jaxx uchylił rąbka tajemnicy na temat trzeciej w jego dyskografii płyty długogrającej. Album zatytułowany oryginalnie "Kish Kash" ukaże się 20 października i będzie zawierał kilka niespodzianek.
 • Artyści przeciwko rasizmowi

  Artyści przeciwko rasizmowi

  Zespoły Basement Jaxx, Coldcut i Turin Brakes znalazły się wśród artystów, którzy umieścili swoje kompozycje na składance "Love Music Hate Racism". Antyrasistowski album trafi do sklepów w lipcu.
 • Basment Jaxx: Na żywo w Warszawie

  Basment Jaxx: Na żywo w Warszawie

  Simon Ratcliffe i Felix Buxton, czyli duet Basement Jaxx, to jedni z najbardziej uznanych house'owych twórców lat 90. O ich umiejętnosciach będziemy się mogli przekonać na żywo, bowiem w piątek, 25 kwietnia, formacja wystąpi w Warszawie.

Filmy - Basement Jaxx (1)