bartosz kownacki

Artykuły - Bartosz kownacki (23)

 • RMF FM: Bartosz Kownacki również przekazał swoją nagrodę na Caritas

  RMF FM: Bartosz Kownacki również przekazał swoją nagrodę na Caritas

  ​Były wiceszef MON Bartosz Kownacki także przekazał już swoją nagrodę na Caritas - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Rzeczniczka PiS mówiła w środę, że nie ma z nim kontaktu.
 • Zrezygnował przewodniczący rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej

  Zrezygnował przewodniczący rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej

  - Prof. Tomasz Siemiątkowski zrezygnował z funkcji przewodniczącego rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej, którą pełnił od 2013 r. - poinformował we wtorek wiceszef MON Bartosz Kownacki. Nie podał, że Siemiątkowski zrobił to 4 maja br., o czym świadczy komunikat na stronie internetowej PGZ.
 • Bartosz Kownacki: PO ma obowiązek milczeć w tej sprawie

  Bartosz Kownacki: PO ma obowiązek milczeć w tej sprawie

  "Platforma Obywatelska w sprawie transportu najważniejszych osób w państwie ma obowiązek milczeć" - powiedział w czwartek w Sejmie wiceminister obrony Bartosz Kownacki. "Macie krew 96 osób na rękach" - dodał.
 • Legia uhonoruje weteranów misji zagranicznych

  Legia uhonoruje weteranów misji zagranicznych

  Legia Warszawa wydzieli pulę bezpłatnych miejsc na swoim stadionie dla weteranów wojskowych misji zagranicznych. To szczególne wyróżnienie i oddanie hołdu tym wszystkim, którzy służyli poza granicami kraju - powiedział wiceszef MON Bartosz Kownacki.
 • Poseł PiS: Otwieram okno, a tam straszy...

  Poseł PiS: Otwieram okno, a tam straszy...

  Ryszard Kalisz straszy Bartosza Kownackiego. Przynajmniej na billboardzie - donosi "Superstacja". Niefortunnie bowiem plakat wyborczy z Ryszardem Kaliszem, który kandyduje do PE, oraz Januszem Palikotem i Aleksandrem Kwaśniewskim pojawił się tuż za oknem posła PiS.
 • PiS pisze do premiera ws. klubu erotycznego przy Trakcie Królewskim

  PiS pisze do premiera ws. klubu erotycznego przy Trakcie Królewskim

  Posłowie PiS wystosowali interpelację do premiera Donalda Tuska przeciw obecności klubu go-go przy Trakcie Królewskim w Warszawie. W ich ocenie istnieje szereg możliwości, by "zniechęcić i zohydzić" właścicielom klubu prowadzenie go w tym - szczególnym - miejscu.
 • Chciał iść do telewizji, ale Hofman mu nie pozwolił

  Chciał iść do telewizji, ale Hofman mu nie pozwolił

  Bartosz Kownacki, poseł PiS, który zasłynął swym wpisem o "pedalskiej tęczy" na placu Zbawiciela w Warszawie, miał szansę zrobić karierę w telewizji. Jednakże Adam Hofman, rzecznik partii, powiedział: niet! O sprawie napisano w dzisiejszym wydaniu "Faktu".
 • RMF24: Kownacki po skandalu z "pedalską tęczą": Proszę nie psioczyć

  RMF24: Kownacki po skandalu z "pedalską tęczą": Proszę nie psioczyć

  "Kretyn, prymityw, klozetowy: to od wczoraj publicznie powiedziały o mnie osoby, które tak bardzo domagają się tolerancji i kultury w wypowiedziach" - stwierdził poseł Prawa Sprawiedliwości i adwokat Bartosz Kownacki. "W takiej sytuacji proszę nie psioczyć na kulturę wypowiedzi" - dodał.
 • Kownacki: Analizy zdjęć satelitarnych na żenującym poziomie

  Kownacki: Analizy zdjęć satelitarnych na żenującym poziomie

  W materiałach śledztwa smoleńskiego zgromadzonych przez prokuraturę znajdują się wykonane przez służby specjalne analizy zdjęć satelitarnych. Nie chce zdradzać tajemnicy śledztwa, ale mogę powiedzieć, że ich jakość jest na żenującym poziomie. To analizy miernych ekspertów. Natomiast teoria Cieszewskiego o ściętej brzozie to ciekawy głos w dyskusji. Należy go brać na poważnie - mówi mecenas Bartosz Kownacki w Kontrwywiadzie RMF FM.
 • Poseł PiS żąda, by Tusk zdyscyplinował swoich posłów

  Poseł PiS żąda, by Tusk zdyscyplinował swoich posłów

  Bartosz Kownacki (PiS), szef sejmowej podkomisji, która pracuje nad projektami ustaw dot. ogródków działkowych, apeluje do premiera Donalda Tuska o zdyscyplinowanie i zobowiązanie do merytorycznej pracy posłów PO; posłom zarzuca dezorganizowanie prac podkomisji.

Filmy - Bartosz kownacki (3)