Sport - Bartosz Bosacki

Artykuły - Bartosz Bosacki (31)

Filmy - Bartosz Bosacki (6)

 • Bartosz Bosacki: Za mało chłopaków, którzy za Lecha by umierali. Wideo

  - Wydaje mi się, że dziś w Poznaniu jest mało chłopaków, którzy za Lecha by umierali - powiedział były reprezentant Polski i były piłkarz Lecha Poznań Bartosz Bosacki.
 • Bartosz Bosacki o zakończeniu sportowej kariery. Wideo

  - Myślę, że teraz jest trochę łatwiej. Moje pokolenie nie było przygotowane do takich zmian. Dziś piłkarze wiedzą, co będą robili zakończeniu kariery. Patrząc na przykład Roberta Lewandowskiego, to już jest całe przedsiębiorstwo. Jednym z elementów jest piłka i fajnie, że stoi na pierwszym miejscu - powiedział były reprezentant Polski Bartosz Bosacki.
 • Bartosz Bosacki: W Lechu wytworzyła się hermetyczna grupa. Wideo

  - W Lechu brakowało drużyny poza boiskiem. To był zespół, który mógł spokojnie mistrzostwo Polski zdobyć. W drużynie elementów do złożenia jest dużo i one szwankowały - powiedział były reprezentant Polski i były piłkarz Lecha Poznań Bartosz Bosacki.
 • Bartosz Bosacki: Lech to dobro społeczne na świeczniku. Wideo

  - Lech to dobro społeczne na świeczniku, ale firma i właściciel podejmują decyzje. Ja w swoich firmach też podejmuję takie, jak chcę - powiedział były reprezentant Polski i były piłkarz Lecha Poznań Bartosz Bosacki.
 • Bartosz Bosacki o urazie Glika i lechitach w kadrze. Wideo

  Były obrońca reprezentacji Polski i Lecha Poznań Bartosz Bosacki opowiedział nam obronie kadry bez Glika i eks-lechitach w kadrze. - Kamil Glik był ważną postacią nie tylko na boisku, ale też w szatni - powiedział.
 • Bosacki przed MŚ w Rosji. Wideo

  Bartosz Bosacki przed MŚ w Rosji: - To nie są żadne mrzonki. Drużynę Adama Nawałki stać na sukces w Rosji. Ona jest bardziej wyrównana od tej mojej, z MŚ 2006 r. Mundial to najważniejsza w życiu piłkarza impreza. Na nią nie jedzie nikt z łapanki. Wszystkie drużyny przeszły przez sito eliminacji. Każdy będzie chciał wygrać z każdym - zapowiada obrońca Orłów, który w meczu z Kostaryką, na MŚ 2006 r. strzelił ostatnie gole dla Polski na mundialu. Czekamy na kolejne w wykonaniu podopiecznych Nawałki.