Bartłomiej Świderski

Artykuły - Bartłomiej Świderski (17)

 • Bartłomiej Świderski - biografia

  Bartłomiej Świderski urodził się 7 marca 1973 roku we Wrocławiu. Był wokalistą nieistniejącego już zespołu Grejfrut. W 2000 roku ukazała się jego solowa płyta pod tytułem "Świderski". W 1998 roku ukończył łódzką PWSTviT, na Wydziale Aktorskim. Po ukończeniu szkoły przez kilka lat był związany z Teatrem Studio w Warszawie. Występował również w łódzkim teatrze im. Stefana Jaracza, Powszechnym w Łodzi oraz Wybrzeże w Gdańsku. Zadebiutował w 1995 roku w filmie "Młode wilki". Popularność zdoby
 • Jest serialowym amantem

  Jest serialowym amantem

  Bartłomiej Świderski znany jest widzom z takich seriali, jak: "Samo życie", "Magda M." i "Tylko miłość". Obecnie możemy go oglądać także w "Apetycie na życie", gdzie wciela się w Davida, który może sporo namieszać w życiu pozostałych bohaterów.
 • Świderski: Talent od "Magdy M."

  Świderski: Talent od "Magdy M."

  Mało kto wie, że aktor Bartek Świderski, znany z roli geja w serialu "Magda M.", jest także muzykiem. We wrześniu ukaże się jego płyta zatytułowana po prostu "Świderski".
 • Poszuka pocieszenia u innej

  Poszuka pocieszenia u innej

  28 maja zakończy się emisja odcinków trzeciej transzy serialu "Tylko miłość". Czy Rafał odtrącony przez ukochaną kobietę Maję i omamiony przez byłą kochankę Sylwię, zacznie szukać pocieszenia u tej trzeciej?
 • Chcą zabić Bartka Świderskiego

  Chcą zabić Bartka Świderskiego

  Nie "Tylko miłość" w popularnym polsatowskim serialu. Rafał Rozner (Bartek Świderski, 35 l.), który zlecił prywatnemu detektywowi śledzenie gangstera Wolara (Andrzej Grabowski, 56 l.), znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

Filmy - Bartłomiej Świderski (2)

 • "Prawo Agaty": Szczęście Agaty i Marka nie potrwa długo

  W piątej serii „Prawa Agaty” romans Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) i Marka Dębskiego (Leszek Lichota) kwitnie, ale szczęście pary nie potrwa długo. W życiu prawników ponownie pojawi się bowiem Hubert (Bartłomiej Świderski), który wielokrotnie wpędzał bohaterkę w kłopoty. W obliczu problemów nieoczekiwanie do bohaterki wyciągnie dłoń Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska), narażając dla koleżanki własną karierę.
 • "Last Minute"

  Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i sprytnego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku służby gubią ich bagaże, w hotelu dają im zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, a na domiar złego Tomek w hotelowym lobby przypadkowo spotyka... licealną miłość z przyrośniętym do jej boku ideałem mężczyzny. Gorzej być nie może? Może!