Bank

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
bank (instytucja finansowa) ,

Artykuły - Bank (7)

 • Wielki cyberskok na banki

  Wielki cyberskok na banki

  Lawinowo rośnie zagrożenie trojanami bankowymi - rodziną niebezpiecznych wirusów, które m.in. wykradają poufne informacje o naszych kontach bankowych podczas używania zainfekowanego komputera - wskazują eksperci w raporcie Globalny Indeks Zagrożeń Check Point.
 • Przeczytaj, zanim zaciągniesz kredyt w banku

  Przeczytaj, zanim zaciągniesz kredyt w banku

  Polacy zaciągają rekordowo dużą ilość kredytów gotówkowych. To przede wszystkim dlatego, że społeczeństwo polskie się wzbogaca i w końcu stać nas na regularne spłacanie miesięcznych rat. Nie da się też ukryć, że banki komercyjne, które działają na terenie naszego kraju, oferują coraz bardziej korzystne warunki takich zobowiązań. Zanim jednak potencjalny kredytobiorca zdecyduje się na podpisanie umowy, powinien dobrze przemyśleć kilka kwestii.
 • BOŚ Bank wspiera recykling starych opon

  W miejscowości Rożental koło Pelplina (woj. pomorskie) oddano do użytku jeden z najnowocześniejszych w Polsce zakładów mechanicznego recyklingu opon i wyrobów gumowych. Proekologiczna inwestycja była możliwa dzięki wsparciu Banku Ochrony Środowiska, który udzielił na jej realizację kredytu w wysokości 15,1 mln zł.
 • KNF zezwoliła na połączenie BGŻ z BNP Paribas Bank Polska

  KNF zezwoliła na połączenie BGŻ z BNP Paribas Bank Polska

  KNF jednogłośnie zezwoliła na połączenie Banku Gospodarki Żywnościowej SA i BNP Paribas Bank Polska SA przez przeniesienie całego majątku BNP Paribas Bank Polska SA na Bank Gospodarki Żywnościowej SA - podała w czwartek Komisja Nadzoru Finansowego.
 • Spowiedź byłego bankowca: Najłatwiejszy łup to emeryci. Mają zakodowane, że bank to instytucja zaufania publicznego

  Spowiedź byłego bankowca: Najłatwiejszy łup to emeryci. Mają zakodowane, że bank to instytucja zaufania publicznego

  Największe kariery robili ci, którzy mieli zerową empatię, za to potrafili łgać w żywe oczy, za nic mając dobro klienta. Ma być dobrze dla banku - mówi w wywiadzie dla DGP były bankowiec, który dziś pracuje jako kierowca taksówki.
 • Bank wciąż otwarty!

  Bank wciąż otwarty!

  Jeśli ktoś pamięta zespół Bank, który zdobył popularność w Polsce na początku lat 80. albumem "Jestem panem świata", to mamy dobrą wiadomość. Zespół istnieje i nagrywa, choć jego muzycy na co dzień przebywają za naszą zachodnią granicą, a do Polski przyjeżdżają od czasu do czasu grać koncerty.