awaria

Synonimy:
awria,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Awaria (276)

 • Popsuty laptop - pierwsze znaki ostrzegawcze

  Popsuty laptop - pierwsze znaki ostrzegawcze

  Niespodziewana awaria komputera może okazać się nie lada problemem dla użytkownika. Pomijając kwestie nierzadko drogiej naprawy, samo ograniczenie dostępu do laptopa, może nieść ze sobą niemiłe konsekwencje. Problem ten wydaje się jeszcze poważniejszy w czasach wzmożonej pracy zdalnej. Czasem jednak awarię urządzenia można przewidzieć i na czas przygotować zastępstwo.
 • Facebook zaliczył sporą awarię. Instagram i WhatsApp również miały problemy

  Facebook zaliczył sporą awarię. Instagram i WhatsApp również miały problemy

  W nocy z czwartku na piątek internet zagrzmiał. Oto bowiem jeden z najbardziej popularnych serwisów społecznościowych przestał działać. Problemy objęły również Instagrama i WhatsAppa. Jak się okazało, problemem była zmiana konfiguracji.
 • Belgijskie F-16 uziemione. Kolejny incydent

  Belgijskie F-16 uziemione. Kolejny incydent

  Belgijskie F-16 zostały uziemione, a ochronę kraju przejęli niderlandzcy lotnicy. Wszystko przez awarię silników.
 • Wielogodzinna awaria Amazon Web Services

  Wielogodzinna awaria Amazon Web Services

  Duża awaria nawiedziła w nocy popularną usługę Amazon Web Services. AWS oferuje m.in. hostingi, moc obliczeniową i wsparcie dla infrastruktury wielu globalnych stron internetowych.
 • Za co odpowiada zawór EGR?

  Za co odpowiada zawór EGR?

  Niewielu kierowców zdaje sobie sprawę z tego, że w ich samochodach znajdują się zawory EGR, a o ich istnieniu dowiadują się zazwyczaj w momencie, w którym dochodzi do uszkodzenia zaworu lub przewodu.
 • Problemy z logowaniem do mBanku

  Problemy z logowaniem do mBanku

  Banki: Od rana klienci mBanku zgłaszają problemy z obsługą bankowości internetowej i mobilnej.
 • PKO BP: utrudnienia w dostępie do serwisu

  PKO BP: utrudnienia w dostępie do serwisu

  Klienci największego polskiego banku mieli problem z dostępem do serwisu internetowego i aplikacji mobilnej. Późnym popołudniem (ok. 18.30) pojawiła się informacja o usunięciu awarii.
 • Awaria w Banku Millennium naprawiona

  Awaria w Banku Millennium naprawiona

  Od godziny ok. 17.30 w Banku Millennium zaczęła się awaria systemu, w rezultacie nie działały m.in. aplikacja mobilna, bankowość internetowa i bankomaty. Również z usługami w oddziałach oraz kontaktem z infolinią były problemy.
 • Awaria w największym banku w Polsce usunięta

  Awaria w największym banku w Polsce usunięta

  Wielka awaria w banku PKO BP została usunięta. Po godzinie 17 bank poinformował, że został przywrócony dostęp do serwisu internetowego iPKO oraz Inteligo. Później trwały prace nad przywróceniem działania aplikacji mobilnej.
 • Eurocontrol zgłasza awarię systemu zarządzania ruchem - możliwe perturbacje

  Eurocontrol zgłasza awarię systemu zarządzania ruchem - możliwe perturbacje

  Europejska Organizacja ds. Bezpieczeństwa Żeglugi Powietrznej (Eurocontrol) poinformowała we wtorek o awarii systemu zarządzania przepływem ruchu lotniczego. Możliwe są perturbacje dotyczące lotów.

Filmy - Awaria (2)

 • Awaria koparki. Co zrobił facet?

  Ciekawa sytuacja na jednym z placów budowy. Jak widzimy koparka uległa zniszczeniu. Co zrobił ten facet? A no, wspiął się na nią, wziął taśmę klejącą i postanowił naprawić sprzęt. Zobaczcie sami.
 • Singapurski samolot w ogniu

  W trakcie lotu jednego z samolotów singapurskiej linii lotniczej doszło do awarii silnika. Okazało się, że doszło do wycieku oleju. Samolot już po lądowaniu stanął w ogniu. Żaden z pasażerów nie ucierpiał.