awantura

Synonimy:
awantury,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Awantura (173)

Filmy - Awantura (13)

 • Najpierw głośna awantura. Potem było gorzej...

  Czy był to spór o terytorium, czy o samicę - trudno powiedzieć, jedno jest jednak pewne - przedmiot sporu rysiów mieszkających na kanadyjsko-amerykańskiej granicy musiał mieć sporą wagę. Dzikie koty najpierw zmierzyły się wzrokiem, stanęły łeb w łeb, po czym zaczęły dosłownie wydzierać się na siebie. Gdy emocje sięgnęły zenitu, jeden z rysiów podniósł na drugiego łapę. Wówczas emocjom dał się ponieść także autor nagrania i świadek tej rysiej wymiany zdań. Na chwilę drgnęła mu ręka trzymająca kamerę. Na nagraniu jednak słychać, że para obserwatorów jest zachwycona spotkaniem ze zwierzętami, zdając sobie sprawę z wyjątkowości napotkanej sceny. Zwaśnione zwierzęta stanęły na ich drodze przy jeziorze Avery, leżącym na granicy amerykańskiego stanu Michigan i kanadyjskiej prowincji Ontario. Jak zakończyła się kłótnia rysiów - to pozostaje tajemnicą. (STORYFUL/x-news)
 • Mama panda uczy malucha posłuszeństwa

  Rodzicielskie relacje wśród pand bywają równie trudne, jak te ludzkie. Zobaczcie jak mama próbuje nauczyć swoje potomstwo posłuszeństwa. Całe szczęście, po małej „awanturze” maluch mógł udać się na drzemkę. (STORYFUL/x-news)
 • Wielka awantura na meczu w Rosji. Wideo

  W meczu drugiej ligi rosyjskiej doszło do wielkiej bijatyki na murawie, w którą zaangażowani byli piłkarze, rezerwowi, trenerzy i kibice.
 • Jechał nocną. Na drodze spotkał taki widok

  Mężczyzna jechał nocą do domu. Na swojej drodze zastał taki widok.