Nowe Technologie - auto

Artykuły - Auto (13)

 • Steve Jobs chciał zbudować iSamochód

  Steve Jobs chciał zbudować iSamochód

  - Marzeniem Steve'a Jobsa przed śmiercią było zaprojektowanie iSamochodu - powiedział Mickey Drexler, jeden z cżłonków rady nadzorczej Apple podczas wywiadu w Nowym Jorku.
 • Gangsterskie PlayStation 3

  Gangsterskie PlayStation 3

  Sony Computer Entertainment Europe potwierdziło dzisiaj wypuszczenie na rynek ekskluzywnego zestawu PlayStation 3 z "Grand Theft Auto IV".
 • Intel: cyfrowy dom i auto

  Na targach CeBIT Intel przedstawił wizję cyfrowego życia wykraczającą daleko poza cztery ściany domu. "Intel inside your digital life" to idea, w którą wpisują się nie tylko udoskonalone urządzenia domowe (takie jak entertainment PC), ale także mobilne biuro zainstalowane w "cyfrowym" samochodzie BMW.
 • Gry nagrodzone

  Brytyjska Akademia Sztuki Filmowej i Telewizyjnej (BAFTA) po raz pierwszy przyznała nagrody dla najlepszych gier. Dotad BAFTA nagradzała gry jako jeden z działów mediów interaktywnych. Akademia doceniając znaczenie sektora elektronicznej rozrywki, od roku 2004 zdecydowała się jednak wydzielić gry spośród innych mediów i ustanowiła dla nich nową nagrodę.
 • GTA plagiatem?

  Twórcy kontrowersyjnej gry ?Grand Theft Auto? znów mają kłopoty. Tym razem nie chodzi jednak o oskarżenia dotyczące propagowania przemocy czy dyskryminacji mniejszości etnicznych, lecz o... plagiat.
 • Auto odzyskane po latach

  Zabytkowe, skradzione siedem lat temu auto odzyskali policjanci z zespołu do walki z przestępczością samochodową KWP w Rzeszowie. Na złodzieja natrafiono dzięki jego ofercie w internecie. Jak poinformował w poniedziałek Piotr Kluz z biura prasowego podkarpackiej policji, liczący 50 lat fiat multipla został skradziony mieszkańcowi Rzeszowa na terenie woj. lubelskiego
 • Grand Theft Auto na PC

  Firma Take-Two ujawniła swoje plany na najbliższy rok. Gracze posiadający komputery PC mogą odetchnąć z ulgą - wśród zapowiedzi nie zabrakło "pecetowej" wersji największego w ostatnich tygodniach hitu rynku konsol - "Grand Theft Auto: Vice City".