mobtech - auto

Artykuły - Auto (8)

 • Nowe uchwyty samochodowe GT

  Nowe uchwyty samochodowe GT

  Firma KL TRADE prezentuje nowe modele uchwytów samochodowych charakteryzujące się wytrzymałością komponentów i spasowaniem materiałów, które amortyzują dynamiczne procesy zachodzące wewnątrz auta podczas jazdy.
 • Ukrywali prawdę o komórkach

  Ukrywali prawdę o komórkach

  Amerykańska organizacja Center for Auto Safety oskarżyła Narodową Administrację Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (NHTSA) o ukrywanie wyników badań dotyczących wpływu telefonów komórkowych na bezpieczeństwo.
 • Fotograficzne komórki Sony Ericsson - Satio, Yari i Aino

  Fotograficzne komórki Sony Ericsson - Satio, Yari i Aino

  Znamy szczegóły dotyczące trzech nowych telefonów Sony Ericsson. Są to kolejno Satio (wcześniej Idou) posiadający aparat 12 megapikseli. Sony Ericsson Yari z matrycą 5 megapikseli. Z kolei Sony Ericsson Aino wyróżnia się aparatem 8,1 megapikseli.
 • Nokia pokazuje drogę

  Nokia pokazuje drogę

  Firma Nokia przedstawiła osobiste urządzenie nawigacyjne zawierające mapę Europy, Nokia 330 Auto Navigation.
 • Halo, kradną Ci auto

  Brytyjska firma Qlab zaprezentowała ciekawe urzadzenie, wykorzystujące technologie GSM. Jest to normalna, odpowiednio zaprogramowana karta SIM wraz z czujnikiem i nadajnikiem, które należy umieścić w samochodzie w jakimś znanym tylko właścicielowi miejscu.
 • "Bezpieczne auto" w Idei

  Idea oferuje specjalną usługę dla kierowców. "Bezpieczne auto" umożliwia zdalne kontrolowanie samochodu, również w sytuacjach, gdy znajduje się on poza zasięgiem wzroku. Usługa informuje o każdym nielegalnym wtargnięciu do pojazdu, a w przypadku kradzieży umożliwia podsłuchiwanie złodzieja i ułatwia odzyskanie auta.
 • Hallo, gdzie moje auto?

  Polska Telefonia Cyfrowa - operator sieci Era i spółka Finder uruchomią pierwszą w Polsce usługę lokalizacji i zarządzania samochodami w oparciu o systemy GSM i GPS.
 • Internet pędzący autostradą

  Internet pędzący autostradą

  Zastój w przemyśle samochodowym, koncerny chwytają się więc każdego sposobu na zwiększenie dochodów - ich nadzieją jest ostatnio mobilny Internet serwowany wprost do pojazdu mknącego po autostradzie.