Australia

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Australia (Film (2008) Reż.Baz Luhrmann) ,

Artykuły - Australia (1413)

Filmy - Australia (9)

 • Karmienie rekina z ręki. Odważylibyście się?

  Nagranie pochodzące z normalnego dnia pracy osób, które karmią rekiny, żółwie i inne zwierzęta wodne. Odważylibyście się?
 • Ginie Wielka Rafa Koralowa

  Największa na świecie rafa koralowa, położona wzdłuż północno-wschodnich wybrzeży Australii, pomału wymiera. Masowe bielenie koralowców trwa drugi rok z rzędu, główną przyczyną jest ocieplający się klimat. Zniszczeniu uległo już 2/3 koralowców!
 • Zatoka rekinów. Tu łatwo stacić życie

  Patrol wód przybrzeżnych w okolicy australijskiej miejscowości Ballina wypatruje rekinów. W ciągu ostatnich dwóch lat ataki ze strony tych drapieżników stały się tu wyjątkowo częste. W lutym 2015 roku na skutek ataku żarłacza białego zginął mieszkający w Australii Japończyk. Kilka miesięcy później ofiarą rekina padł kolejny surfer. - To ich naturalne środowisko i surfując tu podejmujemy pewne ryzyko. Z drugiej strony sytuacja robi się poważna i chyba czas coś z tym zrobić – mówi Mark Puglisi, ratownik wodny. Nie wiadomo ile dokładnie rekinów krąży w tych wodach, ale jedno jest pewne – ich obecność jeszcze nigdy nie była tak zauważalna.
 • „Uroki” mieszkania w Australii

  Australia to piękny, ale i niebezpieczny kontynent. Na każdym kroku trzeba uważać, żeby nie paść ofiarą krwiożerczych stworzeń. Syn twórcy tego wideo zostawił swoje obuwie na zewnątrz na całą noc. Nazajutrz rodzic odkrył, że w jednym bucie zadomowił się ogromny pająk.